Page 2 of 2
Re: frakce?
Posted: 13:02 20. Mar 2010
by hrusi
Jen k těm frakcím, ale trochu někde jinde, abych to nemusel psát jinam. V lokaci Ivory-hřbitov mají proti drowů nastavený odpor strážný, což je v pohodě, ale co už v pohodě není, že alchymista ho nastavenej nemá. Není to nic závratnýho, ale jen, aby se to vědělo.
Re: frakce?
Posted: 12:54 28. Mar 2010
by Radim
Charaxss-Velká pavučina-Akademie valky
Opět stejný problém jako byl již zmiňován na začátku jen s tím rozdílem,že se zbláznil mistr pro bojovníky.Vysekal všechno kromě mě a adeptů co tam cvičej
Re: frakce?
Posted: 11:48 05. May 2010
by Elverin
Nejde jen o podtemno. Vcera v Karathske knihovne na radnici podrizl spravce pristavu nejakeho urednika, nacez byl zabit strazi

Re: frakce?
Posted: 12:53 05. May 2010
by maliarda
mě takhle asi před třemi dny zabili mulu před dílnama... vylezu z dílen, chci jít k mule a v tom okamžiku se k ní všichni seběhli a rozsekali na maděru..
vím, že občas zvířata bývaj nepřátelská po spadnutí hry... ale tentokrát mi to nespadlo
