Page 2 of 2

Re: cena výrobku

Posted: 08:14 18. Jun 2010
by nomis_b
jo to je chybka NWN bugovani.. i trezor a ocraovvac to delal, nez to kucik prepsal na jeho featuru, ale tato featura jeste nebyla zakomponovana do perzist prekupnika, takze to NWN kazi samo ):