Page 2 of 2

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 17:03 22. Mar 2010
by Pajule
to mi připomnělo jednu inteligentní diskuzi ve škole :mrgreen: :oops: :roll: :twisted:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 17:09 22. Mar 2010
by kucik
Tomu se nedalo odolat. A ta představa... :mrgreen:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 17:25 22. Mar 2010
by Pajule
KUCAJZI :D já ti dam odolání to máš tak nííízkou odolnost :shock:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 17:39 22. Mar 2010
by kucik
To byl hod na vůli a ty já nikdy nezvládal.

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 17:59 22. Mar 2010
by Pajule
to si budu pamatovat,příště to zveřejni musíš to nastavit local..ale to víš ne? :wink:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 18:49 22. Mar 2010
by Luelle
kucik wrote:To byl hod na vůli a ty já nikdy nezvládal.
to můžu potvrdit :mrgreen: