Page 2 of 2
Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 17:03 22. Mar 2010
by Pajule
Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 17:09 22. Mar 2010
by kucik
Tomu se nedalo odolat. A ta představa...

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 17:25 22. Mar 2010
by Pajule
KUCAJZI

já ti dam odolání to máš tak nííízkou odolnost

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 17:39 22. Mar 2010
by kucik
To byl hod na vůli a ty já nikdy nezvládal.
Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 17:59 22. Mar 2010
by Pajule
to si budu pamatovat,příště to zveřejni musíš to nastavit local..ale to víš ne?

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 18:49 22. Mar 2010
by Luelle
kucik wrote:To byl hod na vůli a ty já nikdy nezvládal.
to můžu potvrdit
