Page 2 of 2
Re: V pasti.
Posted: 21:57 27. Mar 2010
by Manas
Takze co se Vorena tyce....
neslo o zadnej renonc...
bylo u toho DM a dasli DM schvalilo co se s nim stane......
// Dalsi dotazy rad zodpovim po PM, nehodlam tu rikat nejake IC
Re: V pasti.
Posted: 09:13 28. Mar 2010
by Radim
Manas wrote:Takze co se Vorena tyce....
neslo o zadnej renonc...
bylo u toho DM a dasli DM schvalilo co se s nim stane......
// Dalsi dotazy rad zodpovim po PM, nehodlam tu rikat nejake IC
U tý popravy jsem byl taky,ale celý to pak mělo nějaký zvláštní průběh spojený se zmizením jeho mrtvoly takže je dost možné že byl klíďo píďo někde nekromancií oživen tudíž si může pobíhat dál

Re: V pasti.
Posted: 15:14 28. Mar 2010
by DenGrasse
Jak už jsem psal, je možné, že to proběhlo nějak výjimečně a pokud to DM tak udělal, jsitě věděl proč.
Tím není dotčeno to co jsem řekl, tj. že poprava postavy představuje permadeath. Nemá smysl poukazovat na jednu výjimku, která měla IC zdůvodnění.