Lord_Berserk wrote:Zruste i neaktivni hrace co nahore nehrajou mesic . . . co to je za ******** ? Hrac se dela s postavou pak mesic nema cas a je vymalovano . . .
po bližším prozkoumání situace ti mohu sdělit, že o nic takového se nejedná.
Lord_Berserk wrote:Kdyz uz se tu dela vo nas bez nas tak at se to aspon IC zahraje s poradnou bitkou a ne stylem "tell" je mi to lito ale budete se rusit. S hracema Arkenvirr sem v kontaktu, sice uz moc nehrajou, ale jejich nasranost uplne chapu.
Ano, v komunikaci se stala chyba. Znovu opakuji, že Tým to probere a vyjasní, takže je zbytečné dál vypouštět rozhořčené reakce.
Magratela wrote:Toto ukazuje nejen uroven DM ale hlavne o urovni cloveka a jeho hodnotach k ostatnim vnimajicim bitostem kolem
napadání DM nepatří k věcem, které se mají publikovat na fóru, bez ohledu na velikost tvého pocitu ukřivděnosti. Pokud v tom budeš pokračovat, budeme muset přikročit k opatřením, jak tomu zamezit.
Magratela wrote: Je smutne ze i ve sfere zabavi a fantasie se najdou jedinci tak zaslepeni sebeklamem a vedeny chticem,zavisti a nenavisti k ostatnim. Jen tupe se stvat za svim vysnenim cilem a lpet na necem tak pomijivem a pritom ignorovat vnimani ostatnich.
Smysl tohoto sdělení nechápu a z reakcí okolí vím, že nejsem sám. Upozorňuji jen, že jej lze vztáhnout téměř na kohokoli, mj. i na hráče Arkenvirrů, kteří půl roku ve světě nevyvíjejí činnost, ale při pokusu se jakkoli dotknout jejich privilegií je jich najednou všude plno. To jen tak na okraj.
Magratela wrote: Jen tak dal ale karme neutece nikdo
To je možné, ale souvislost s tématem není zjevná.
Daanri wrote:Ja len podotknem zdrzte sa vulgarnych vyrazov - take veci sa tu netoleruju!!!
A já dodávám, že i rozsáhlé používání impertinence představuje vulgaritu svého druhu.
monstera wrote:Podtemno je chybou a neštěstím Thalie
total OT. držte se tématu, k němuž přispíváte, nebo nepřispívejte vůbec.
Magratela wrote:Luelle tve objasneni a ospravedlneni sveho pociny a plivanim na hodnoty jinych jen vice zduraznuje tve nespravne chovani a spatne chapani veci kolem sebe.
Navážíš se do špatné osoby a ještě k tomu zbytečně. Znovu, útoky na DM nebudou tolerovány.
Magratela wrote: Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
Zde se naskýtá zajímavá otázka: proč v něm tedy hraješ???
Magratela wrote:Dekuji za radu jak postupovat pri psani na foru moc si cenim tohoto prinosu od tak uvedomele osobnosi a vznesenosti jakou je nedotknutelna autorita DM *tleska*
Vidíš, že to jde, když se chce

Ještě když umažeš tu úplně zbytečnou ironii, budeš moct diskutovat jako civilizovaný člověk.
Nalkanar wrote:1) Není Maku zároveň hráč v konkureční rodině? Že by v rámci konfliktu zájmů neuvědoměle napsal "drsnější" náhled na problém?
není. a i kdybybyl, je to věc Týmu.
Nalkanar wrote:2) A jinak čistě objektivně nechápu dle jakých IC reálií by měl být rod Arkenvirů odstraněn. Srovnal jsem si jména rodů a Arkenvirové jsou vlastně úplně mimo dění po všech stránkách, jediné co, tak mají sídlo ve starém městě, které bylo na čas ovládáno vzbouřenými otroky.
nevadí, že to nevíš. podstatné je že to ví DM.
Tento topic je v podstatě zbytečnou snůškou rozhořčených výkřikůa reakcí na ně. Jelikož se tu nevyřeší nic podstatného, bude brzy uzavřen. Ještě vám nechávám prostor k posledním vyjádřením, pokud máte co závažného sdělit.