Page 2 of 4

Re: Nespravedlnost

Posted: 15:04 28. Mar 2010
by Nalkanar
1) Není Maku zároveň hráč v konkureční rodině? Že by v rámci konfliktu zájmů neuvědoměle napsal "drsnější" náhled na problém?

2) A jinak čistě objektivně nechápu dle jakých IC reálií by měl být rod Arkenvirů odstraněn. Srovnal jsem si jména rodů a Arkenvirové jsou vlastně úplně mimo dění po všech stránkách, jediné co, tak mají sídlo ve starém městě, které bylo na čas ovládáno vzbouřenými otroky.

Re: Nespravedlnost

Posted: 15:05 28. Mar 2010
by Luelle
Maku nehraje už dělá pouze DM

ravangorn jasně napsal, že je to akce UTAJOVANÁ tak těžko o ní můžeš vědět

Re: Nespravedlnost

Posted: 15:10 28. Mar 2010
by DenGrasse
Lord_Berserk wrote:Zruste i neaktivni hrace co nahore nehrajou mesic . . . co to je za ******** ? Hrac se dela s postavou pak mesic nema cas a je vymalovano . . .
po bližším prozkoumání situace ti mohu sdělit, že o nic takového se nejedná.
Lord_Berserk wrote:Kdyz uz se tu dela vo nas bez nas tak at se to aspon IC zahraje s poradnou bitkou a ne stylem "tell" je mi to lito ale budete se rusit. S hracema Arkenvirr sem v kontaktu, sice uz moc nehrajou, ale jejich nasranost uplne chapu.
Ano, v komunikaci se stala chyba. Znovu opakuji, že Tým to probere a vyjasní, takže je zbytečné dál vypouštět rozhořčené reakce.
Magratela wrote:Toto ukazuje nejen uroven DM ale hlavne o urovni cloveka a jeho hodnotach k ostatnim vnimajicim bitostem kolem
napadání DM nepatří k věcem, které se mají publikovat na fóru, bez ohledu na velikost tvého pocitu ukřivděnosti. Pokud v tom budeš pokračovat, budeme muset přikročit k opatřením, jak tomu zamezit.
Magratela wrote: Je smutne ze i ve sfere zabavi a fantasie se najdou jedinci tak zaslepeni sebeklamem a vedeny chticem,zavisti a nenavisti k ostatnim. Jen tupe se stvat za svim vysnenim cilem a lpet na necem tak pomijivem a pritom ignorovat vnimani ostatnich.
Smysl tohoto sdělení nechápu a z reakcí okolí vím, že nejsem sám. Upozorňuji jen, že jej lze vztáhnout téměř na kohokoli, mj. i na hráče Arkenvirrů, kteří půl roku ve světě nevyvíjejí činnost, ale při pokusu se jakkoli dotknout jejich privilegií je jich najednou všude plno. To jen tak na okraj.
Magratela wrote: Jen tak dal ale karme neutece nikdo
To je možné, ale souvislost s tématem není zjevná.
Daanri wrote:Ja len podotknem zdrzte sa vulgarnych vyrazov - take veci sa tu netoleruju!!!
A já dodávám, že i rozsáhlé používání impertinence představuje vulgaritu svého druhu.
monstera wrote:Podtemno je chybou a neštěstím Thalie
total OT. držte se tématu, k němuž přispíváte, nebo nepřispívejte vůbec.
Magratela wrote:Luelle tve objasneni a ospravedlneni sveho pociny a plivanim na hodnoty jinych jen vice zduraznuje tve nespravne chovani a spatne chapani veci kolem sebe.
Navážíš se do špatné osoby a ještě k tomu zbytečně. Znovu, útoky na DM nebudou tolerovány.
Magratela wrote: Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
Zde se naskýtá zajímavá otázka: proč v něm tedy hraješ???
Magratela wrote:Dekuji za radu jak postupovat pri psani na foru moc si cenim tohoto prinosu od tak uvedomele osobnosi a vznesenosti jakou je nedotknutelna autorita DM *tleska*
Vidíš, že to jde, když se chce :wink: Ještě když umažeš tu úplně zbytečnou ironii, budeš moct diskutovat jako civilizovaný člověk.
Nalkanar wrote:1) Není Maku zároveň hráč v konkureční rodině? Že by v rámci konfliktu zájmů neuvědoměle napsal "drsnější" náhled na problém?
není. a i kdybybyl, je to věc Týmu.
Nalkanar wrote:2) A jinak čistě objektivně nechápu dle jakých IC reálií by měl být rod Arkenvirů odstraněn. Srovnal jsem si jména rodů a Arkenvirové jsou vlastně úplně mimo dění po všech stránkách, jediné co, tak mají sídlo ve starém městě, které bylo na čas ovládáno vzbouřenými otroky.
nevadí, že to nevíš. podstatné je že to ví DM.

Tento topic je v podstatě zbytečnou snůškou rozhořčených výkřikůa reakcí na ně. Jelikož se tu nevyřeší nic podstatného, bude brzy uzavřen. Ještě vám nechávám prostor k posledním vyjádřením, pokud máte co závažného sdělit.

Re: Nespravedlnost

Posted: 15:25 28. Mar 2010
by Nalkanar
OK když nevím tak nevím.... ale navenek jde o úplně jiné rody a jiné bohy, takže bych to nikdá nečekal.

Re: Nespravedlnost

Posted: 15:28 28. Mar 2010
by sandoftime
No já tedy nevím, ale pokud se postiženým hráčům nelíbí hrát v nebezpečných vodách, neměli si raději zvolit povrch? Drowové jsou nebezpečné svině, které dle ic nevěří ani vlastním rodičům, natož drowům cizím a jediné čím si zachovají autoritu je síla.

Pokud se, byť ta nejmocnější rodina, bude půl roku někde flákat, je jasné, že po návratu už holt nebude u moci, kterou si zákonitě za své nepřítomnosti nemohla udržet. Tohle není singleplayer, dění ve světě jede dál ať už s vámi, nebo bez vás.

Pochopil bych, kdybyste se čertili, že vám někdo chce vnutit permku, ale to se pokud si to tu čtu správně neděje. Jen se vám ruší mocenské postavení a to je, bohužel, zcela správné, když nejste aktivní.

Máte-li proti tomu námitky, co vám brání vzít meč, kuši a jít konkurenčním rodinám vysvětlit kdo je tady největší čmoud? Ale počítat s nějakými jistotami v dynamickém svět, kór v podtemnu? K smíchu.

Re: Nespravedlnost

Posted: 15:40 28. Mar 2010
by G14
DM jiste vedi co delaji a ic duvodu je vic nez dost :wink:

Re: Nespravedlnost

Posted: 15:51 28. Mar 2010
by Pajule
G14 wrote:DM jiste vedi co delaji a ic duvodu je vic nez dost :wink:
přesně tak :!: :D .. a mimochodem DenGrassi (snad dobře skloněno) IRONIE :D je fájnová věc ;) ...

a zase je vidět... :D , že prostě ty pravidla pořád pořád neznáte ... DM má vždycky pravdu i kdyby říkal , že thalije je fijalová jako kráva milka ;) + neznalost neomlouvá :)

+ hlavně kliiid ;) dyt je venku tak hnusně...děe se projít dostanete chřipku a bude vám hej :)

Re: Nespravedlnost

Posted: 17:43 28. Mar 2010
by rotona
Luelle wrote: nenávidím tyhle OOC reakce na IC věci a onanování na foru, ..........
Stále se tu učím a nechtěla bych něco zkazit a tak se jen ptám.
1 - Co je to onanování ?
2 - Jak se onanuje na fóru ?
To jen prosím proto abych to náhodou někdy nedělala z neznalosti.
Děkuji

Re: Nespravedlnost

Posted: 18:02 28. Mar 2010
by kucik
1. Onanie, masturbace nebo tez sebeuspokojovani jest ukon, pri kterem sami sobe drazdime citlivou cast tela (v tomto pripade ego) za ucelem dosazeni orgasmu.

2. Na foru se obvykle onanuje tak, ze piseme mnozstvi niternich pocitu krivd, nazoru a domnenek vsem na odiv ve snaze dosahnout vyse zmineneho.

Re: Nespravedlnost

Posted: 00:55 29. Mar 2010
by Dark_Sidius
sandoftime wrote:Máte-li proti tomu námitky, co vám brání vzít meč, kuši a jít konkurenčním rodinám vysvětlit kdo je tady největší čmoud? Ale počítat s nějakými jistotami v dynamickém svět, kór v podtemnu? K smíchu.
Nevím co vysvětlovat, když nám bylo po tellu sděleno: Mám pro vás takovou nepříjemnou novinku, ale dnes bude večer rodina Arkenvirr vyvražděna (důvod, proč to s vámi nebylo konzultováno je kvůli neaktivitě) tudíž PC drowové Arkenvirr dostanou permku.

Snad je naše věc, zda hrajeme nebo ne. Normálka, když se někdo dostane k moci a mi půjdeme do pozadí, jelikož dlouho nehrajeme. Tohle je vchol a se zdravým rozumem to nemá nic společný. Jaký maj DM právo mazat postavy co nebyly měsíc ve hře!

Re: Nespravedlnost

Posted: 02:12 29. Mar 2010
by G14
proc to svadite jen na DM?
drzi se ic nekterych hracu,co chteji vasi smrt a to,ze tomu prispeje deni mesta je o duvod vic proc tomu tak je :wink:

Re: Nespravedlnost

Posted: 02:56 29. Mar 2010
by sandoftime
Dark_Sidius wrote:
sandoftime wrote:Máte-li proti tomu námitky, co vám brání vzít meč, kuši a jít konkurenčním rodinám vysvětlit kdo je tady největší čmoud? Ale počítat s nějakými jistotami v dynamickém svět, kór v podtemnu? K smíchu.
Nevím co vysvětlovat, když nám bylo po tellu sděleno: Mám pro vás takovou nepříjemnou novinku, ale dnes bude večer rodina Arkenvirr vyvražděna (důvod, proč to s vámi nebylo konzultováno je kvůli neaktivitě) tudíž PC drowové Arkenvirr dostanou permku.

Snad je naše věc, zda hrajeme nebo ne. Normálka, když se někdo dostane k moci a mi půjdeme do pozadí, jelikož dlouho nehrajeme. Tohle je vchol a se zdravým rozumem to nemá nic společný. Jaký maj DM právo mazat postavy co nebyly měsíc ve hře!

no a ty u máš tu postavu smazanou? aby ti někdo postavu sejmul, ta postava musí být v rpvní řadě ve hře a musí se to s ní odehrát, což právě dává onu možnost ubránit se/zdrhnout/umřít aspoň takhle to vidím já

jinak bohužel, DM právo udělovat permky mají, přečti si pravidla, tam je to napsáno

nechci říct, že nechápu tvé rozhořčení, já to klidně řeknu jak mi huba narostla - vynucovat na někom perma smrt za neaktivitu je prasárna^n - jen mám problém věřit tomu, že je to opravdu tak horké, jak tu demonstrujete

Re: Nespravedlnost

Posted: 06:26 29. Mar 2010
by -RoF-
Fíha s tím vyvražděním drowů hmmmm chtěl bych vidět válku drowských rodin, to by bylo zajimavé. Pěkně udělat formace a pak převažující rodiny proti rodině Arkenvirr. Hmm hmmm :twisted:

Jinak já nevím, v podtemnu je víc měst ne? A nebo jsou úplně všechny pod správou hlavního města? (pokud se nepletu Charaxsu?)
Je problém s rou rodinou zdrhnout do jiného města a tam dělat odboj?

A nebo nahoře vás taky uvítáme *Aria si chystá provaz a vyhřátý pokoj s připravenou postelí* :twisted: hmm drowku sem ještě neměla *zasní se*

Re: Nespravedlnost

Posted: 07:41 29. Mar 2010
by -RoF-
sandoftime wrote:No já tedy nevím, ale pokud se postiženým hráčům nelíbí hrát v nebezpečných vodách, neměli si raději zvolit povrch?......
Oni někteří hrajou nahoře i dole :roll:, ale nikomu to asi nevadí, zajimavé že u jisté osůbky to hodně vadilo :wink:

Re: Nespravedlnost

Posted: 07:44 29. Mar 2010
by nomis_b
-RoF- wrote: Je problém s rou rodinou zdrhnout do jiného města a tam dělat odboj?
jo je to problem. drowove se nemuzou nekde skryvat.. kde u duergaru? u svych nepratel? nikdo se v podtmenu nema rad, takez jinde nez v charaxassu na stlao zit nemohou ( pokud nejsou vsichni Drizzt do Urden :wink: )

Jinac teda ja sem z tymu, ale o nicem nevim, co se delo, kazdopadne treba rodine Nabarn se jen smazalo forum rodiny, ne postavy. a to po pul roce neaktivity, ne po mesici..


Podle me co vim, hraje jen Jalamyl Arkenvirr aktivneji, a vzdy se u drowu da dosahnout toho, ze pri utoku se drow "zkonvertuje" do utocici rodiny ... je to vcelku bezna vec u drowu, takze bych to videl timhle smerem... ale je to jen rada, nevim jak to DM zamysleji.