Page 2 of 2

Re: zamčená těla

Posted: 10:51 01. Apr 2010
by kucik
Opraveno.

Re: zamčená těla

Posted: 20:02 01. Apr 2010
by -darkvision-
Nevim zda to je schvalne ci ne, asi chybka.
Ale dnes jsem potkal pasti na nasledujicich vecech: pavouci kokon, hromada hliny.

Nejak nemohu prijit jak by se na to ty pasti dostaly, bylo to ix lokaci od sebe, takze vylucuji, ze by to tam hodilo nejaky pc na to.
Ps. Ten pavouci kokon mel TO pasti 33+

Re: zamčená těla

Posted: 21:01 01. Apr 2010
by Bahnak
přeřadit vlkano pod : co vás ve hře dostalo :-D

Past na hroudě hlíny ( nános jílu a vněm past na medvědy :-D ) Kuciku, mas u me sto bodu :-D

Re: zamčená těla

Posted: 23:18 01. Apr 2010
by kucik
Zabijacka hlina. Neznate? A na pavouky bacha, to jsou mrchy. Napiste mi kde a co melo tyhle pasti.

Re: zamčená těla

Posted: 23:47 01. Apr 2010
by -darkvision-
kucik wrote:Zabijacka hlina. Neznate? A na pavouky bacha, to jsou mrchy. Napiste mi kde a co melo tyhle pasti.
Uh. No oboje v podtemnu.
Ten kokon, byl kokon jak je takova starobyla vez, myslim ze to je lokace Dhull´Bar - u Staré věže (je to snad jedina vez v podtemnu).

A ta hlina, u lokace taky nevim nazev. Ale jak je koboldi nora, tak tou se projde do dalsi (kde uz je vesnice, je tam i nacelnik a tak) Tak hned na zacatku je hlina. Ted si nejsem jist, ale myslim ze to neni na jil, ale jsou z toho ňáky střepy.