Page 2 of 2
Posted: 20:09 13. Jul 2007
by melvik
Kiri wrote:jaara wrote:Sylmael wrote:
Kiri tym proste chcel naznacit asi toto : VEZENI! *mrkne na kiriho*
a nechtěl tím naznačit nějakýho jezevce? *mrkne na kiriho*

nes**** mi

*premysly proc sou tam zrovna ctyri hvezdicky*
Posted: 20:14 13. Jul 2007
by Žorž
melvik wrote:Kiri wrote:jaara wrote:a nechtěl tím naznačit nějakýho jezevce? *mrkne na kiriho*

nes**** mi

*premysly proc sou tam zrovna ctyri hvezdicky*
Tím bylo míněno "Nestraš mi." *nenápadně našeptává Božstvu*
Posted: 15:37 14. Jul 2007
by Kiri
Diky

Posted: 06:52 27. Jul 2007
by monstera
jaara wrote:Mno, ale já bych si taky moc nedokázal představit, že bych měl pro každou kůži slézt z koně

, zvláště, když to trvá tak dlouho.. na druhou stranu, když už mám koně, tak se budu snižovat ke sběru kůží?
Dobře vycvičený kůň by měl dokázat stáhnout jezevce místo svého pána

Posted: 07:55 27. Jul 2007
by 566344
monstera wrote:Dobře vycvičený kůň by měl dokázat stáhnout jezevce místo svého pána

ANo, ale to jsou jenom dobre vycviceni kone. Naproti tomu VYBORNE vycviceni kone dokazi pana/pani nahradit mnohem efektivneji: povetsinou maji vice rozumu kdyz uz ne sil, casto jsou mnohem krasnejsi nez jejich vlastnik, i celkovy pohled na svet maji v hlave lepe srovnany...
Nehlede na to, ze krom stahovani kuzi by pak mohli konicci nahrazovat pany i pri jinych cinnostech. Jidlo, piti, reakce na vnadnou krasku spatrenou u silnice...
