Page 2 of 2

Posted: 20:09 13. Jul 2007
by melvik
Kiri wrote:
jaara wrote:
Sylmael wrote: Kiri tym proste chcel naznacit asi toto : VEZENI! *mrkne na kiriho*
a nechtěl tím naznačit nějakýho jezevce? *mrkne na kiriho* :lol:
nes**** mi :evil:
*premysly proc sou tam zrovna ctyri hvezdicky*

Posted: 20:14 13. Jul 2007
by Žorž
melvik wrote:
Kiri wrote:
jaara wrote:a nechtěl tím naznačit nějakýho jezevce? *mrkne na kiriho* :lol:
nes**** mi :evil:
*premysly proc sou tam zrovna ctyri hvezdicky*
Tím bylo míněno "Nestraš mi." *nenápadně našeptává Božstvu*

Posted: 15:37 14. Jul 2007
by Kiri
Diky :lol:

Posted: 06:52 27. Jul 2007
by monstera
jaara wrote:Mno, ale já bych si taky moc nedokázal představit, že bych měl pro každou kůži slézt z koně :wink:, zvláště, když to trvá tak dlouho.. na druhou stranu, když už mám koně, tak se budu snižovat ke sběru kůží?
Dobře vycvičený kůň by měl dokázat stáhnout jezevce místo svého pána :P

Posted: 07:55 27. Jul 2007
by 566344
monstera wrote:Dobře vycvičený kůň by měl dokázat stáhnout jezevce místo svého pána :P
ANo, ale to jsou jenom dobre vycviceni kone. Naproti tomu VYBORNE vycviceni kone dokazi pana/pani nahradit mnohem efektivneji: povetsinou maji vice rozumu kdyz uz ne sil, casto jsou mnohem krasnejsi nez jejich vlastnik, i celkovy pohled na svet maji v hlave lepe srovnany...
Nehlede na to, ze krom stahovani kuzi by pak mohli konicci nahrazovat pany i pri jinych cinnostech. Jidlo, piti, reakce na vnadnou krasku spatrenou u silnice... ;)