Page 2 of 2
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 09:11 13. Apr 2010
by kucik
Formy tam nacpal hráč Thenesen. Smazáno od obchodníka.
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 13:33 13. Apr 2010
by sandoftime
no já nevím, rozčilujete se kvůli formám, ale ty jsou aspon potřebné a i když zabírají místo, aspon když řemeslník potřebuje jednu nemusí kupovat celý stack, navíc 375 je vcelku dobrá cena na to že se do ní započítává i přirážka 24% nebo kolik si řekne obchodník
ale že jsem tam teď našel balíček pro úředníka v Karathe!! nebo přísady na formy, které lze koupit 10x levněji u npc o lokaci vedle, pro tohle by jste se měli rozčilovat
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 13:39 13. Apr 2010
by kucik
Spíše jde o to, že nacpat tam tu formu šedesátkrát po jednom je trošku mimo.
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 15:29 16. Apr 2010
by Sobik
Není ten štít +2 tak trochu import z palety?

Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 16:00 16. Apr 2010
by -RoF-
Sobik wrote:Není ten štít +2 tak trochu import z palety?

Ten po mě včera chtěl určit Thenesen nebo jak se ten diblík jmenuje
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 23:36 16. Apr 2010
by Thenesen
Sobik wrote:Není ten štít +2 tak trochu import z palety?

ziskal jsme ho z questu...
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 19:09 16. May 2010
by Sobik
Kdo tam probohy zase nacpal ty apule a flašky?! A přísady na formy? A Fluorit? A lopatu? A OBYČEJNÝ šipky po jednom kusu?!
Chtělo by to nastavit filtrování minimálně na to, co se dá koupit o lokaci vedle u správce. Ideálně i na kameny z lootu atd...
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 18:13 18. May 2010
by Sobik
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 18:27 18. May 2010
by Nalkanar
OT: Co dát sobíkovi nějakou frakci "kontrola produktu" ?

Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 18:34 18. May 2010
by Lenulasek
Ten člověk to myslel dobře, aby jste v dílnách neumřeli hlady

Re: Obchodní v dílně(povrch)
Posted: 18:34 18. May 2010
by Sobik
Thalijská obchodní inspekce, nebo tak něco, ale prostě mě vytočí, když tam někdo nacpe takovýhle hovadiny.