Re: Přesvědčení
Posted: 19:44 16. Apr 2010
.
Pokud by palach někoho přepadl, je to jeho blbost.Jose wrote:Jde o princip. Si vem, ze by to udelali palachovi.
Když tě u deseti dobrejch skutků nikdo neuvidí, nemůže ti za ně nikdo nic dát. Možná je blbý že tě vidí u toho jednoho špatného, ale to se prostě může stát. A navíc, dobré skutky se u dobré postavy očekávají, zatímco zlé nikoli.Jose wrote: byste si taky měli uvědomit, že hodnotíte titěrnou výseč z života Kate. Proč Kate nedostala body za dobrý skutky? Myslim, že desetina přesvědčení a to ještě s rozporným výkladem věci je dost silný kafe. Nehledě na to, že nikoho nezabila.
nikdo ti tu BAN dát nechce. Dostat na Thalii BAN vyžaduje dlouhodobé úsilí.Jose wrote:Nepíšu to tu pro sebe mě je to putna, já tu ani nemusim hrát klidně mi dejte doživotní ban, já to přežiju
promiň, ale to je hloupost. DM jsou jenom lidi a mají stejné právo dělat chyby jako každý. odpovědnost se projeví třeba tím, že jsou ochotni je pak napravit, ale samozřejmě pokud někdo začne vykřikovat na foru, jací jsou DM nezodpovědní a hrozní a zasedlí na něj, jejich chuť k tomu rapidně klesá. představ si sebe na jejich místě.Jose wrote:pokud děláte dm měli byste si uvědomit, že s absolutní mocí přichází i absolutní zodpovědnost.
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.
2 hodiny BK. To je lepší trest, než ban.KaTo wrote:Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.![]()
![]()
..tak a máte ty zlá nehodná zbabělá DMka!
![]()
![]()
"To vás odnaučí bláznit!" (A.J.Rimmer, Červený trpaslík, BDP. SDP.)
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
maku wrote:Přesvědčení, které si u postavy zvolíte má odpovídat tomu, co hrajete. Pokud se tak dít nebude, bude docházet k postupné změně. Například - pokud good postava jen tak někoho přepadne - > bude to mít své následky, jelikož to jde proti jejímu přesvědčení. Počet bodů je podle typu "prohřešku proti přesvědčení". Pokud pořád chceš vysvětlení, tak to řeš pomoci PM, nikoliv na foru.
Jose wrote: ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Takze to jakoby vis a nevis? Ja vim, obcas je pro RP hrani potreba trocha schizofrenie, ale nic by se nemelo prehanet.Jose wrote: Pro Maka:
Teda vim, že si to byl ty.
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.Jose wrote:DM mají vždy PRAVDU.
EDIT: Jo byl sem kousavej, protože ste mě pěkně nas... a to co tu blekotáte mě štve ještě víc. Nějaky tlachy o tom, jak se přesvědčení muže měnit atd atd. To mě chcete řict, že kdyby toho Vlka nedejbože zabila, že byste ji hodili -85bodů (ke zlu). Buď tu situaci to dmko nesledovalo od začátku a nebo sem asi debil.
Ty tomu nerozumíš-RoF- wrote:
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.
Mě je to putna.Jose wrote:Jo to by se ti libilo Aersi ]:->