Page 2 of 3

Re: Přesvědčení

Posted: 19:44 16. Apr 2010
by Jose
.

Re: Přesvědčení

Posted: 02:32 17. Apr 2010
by sandoftime
Já se ti divím Jose že tě baví se tu rozčilovat :) z toho co vím ti dám jednu malou neškodnou radu

přesvědčení ti nemůže nabourat build, nemáš class které je na ose good/evil závislé

tedy... hraj si to jak chceš ;) to co máš napsáno v přesvědčení ti může být uplně putna.. a když někoho baví ti s tím vekslovat no tak ať si veksluje, ignoruj to

aspoň takhle bych to udělal já

Re: Přesvědčení

Posted: 09:00 17. Apr 2010
by Jose
.

Re: Přesvědčení

Posted: 09:05 17. Apr 2010
by Sobik
Jose wrote:Jde o princip. Si vem, ze by to udelali palachovi.
Pokud by palach někoho přepadl, je to jeho blbost. :)

Re: Přesvědčení

Posted: 22:43 17. Apr 2010
by DenGrasse
Jose wrote: byste si taky měli uvědomit, že hodnotíte titěrnou výseč z života Kate. Proč Kate nedostala body za dobrý skutky? Myslim, že desetina přesvědčení a to ještě s rozporným výkladem věci je dost silný kafe. Nehledě na to, že nikoho nezabila.
Když tě u deseti dobrejch skutků nikdo neuvidí, nemůže ti za ně nikdo nic dát. Možná je blbý že tě vidí u toho jednoho špatného, ale to se prostě může stát. A navíc, dobré skutky se u dobré postavy očekávají, zatímco zlé nikoli.
Každý svět má nějak nastavené hodnocení a přístup k přesvědčení. Jednou mi na americkém NWN serveru DM snížil přesvědčení ke zlu za to, že jsem někoho s postavou vyléčil. Dost mě to překvapilo, navíc jsem byl chaoticky good postava, tak jsem septal proč a řekli mi, že jsem vyléčil známého orka a rváče a tím jsem přispěl k obecné míře zla. Nu, vysvětlení podivné, ale budiž. Chci tím ilustrovat, že každý server si může nastavit svá pravidla pro přesvědčení podle svého a hráči se tomu jaksi musí přizpůsobit - nikoli naopak. Samozřejmě, hráči mohou v případě, že se to stane, se na DM obrátit a projednat to s ním a vím, že tady na Thalii se vám dostane přímého přístupu, vysvětlení a případně i nápravy, pokud jste byli poškozeni. Nikdo tady vás nechce poškozovat, ale existují nějaká pravidla, která musíme dodržovat, například pravidla obecné slušnosti.
Jose wrote:Nepíšu to tu pro sebe mě je to putna, já tu ani nemusim hrát klidně mi dejte doživotní ban, já to přežiju
nikdo ti tu BAN dát nechce. Dostat na Thalii BAN vyžaduje dlouhodobé úsilí.
Jose wrote:pokud děláte dm měli byste si uvědomit, že s absolutní mocí přichází i absolutní zodpovědnost.
promiň, ale to je hloupost. DM jsou jenom lidi a mají stejné právo dělat chyby jako každý. odpovědnost se projeví třeba tím, že jsou ochotni je pak napravit, ale samozřejmě pokud někdo začne vykřikovat na foru, jací jsou DM nezodpovědní a hrozní a zasedlí na něj, jejich chuť k tomu rapidně klesá. představ si sebe na jejich místě.

Takže to napíšu posté a poznovu: máte-li problém s DM ve hře, nepište to na forum. napište dotyčnému DM PM nebo na ICQ zeptejte se ho, proč to udělal a jaké byly důvody. pokud vás vysvětlení neuspokojí, obraťte se na kucika nebo mně, případně na rejtyho, který je nejvyšší instancí pro server.

Re: Přesvědčení

Posted: 23:38 17. Apr 2010
by Jose
.

Re: Přesvědčení

Posted: 10:08 18. Apr 2010
by KaTo
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?


Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.
:lol: :lol: :lol: ..tak a máte ty zlá nehodná zbabělá DMka! :lol: :lol:
"To vás odnaučí bláznit!" (A.J.Rimmer, Červený trpaslík, BDP. SDP.)

Re: Přesvědčení

Posted: 10:21 18. Apr 2010
by Sobik
KaTo wrote:
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?


Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.
:lol: :lol: :lol: ..tak a máte ty zlá nehodná zbabělá DMka! :lol: :lol:
"To vás odnaučí bláznit!" (A.J.Rimmer, Červený trpaslík, BDP. SDP.)
2 hodiny BK. To je lepší trest, než ban. :D

Re: Přesvědčení

Posted: 11:13 18. Apr 2010
by kucik
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
maku wrote:Přesvědčení, které si u postavy zvolíte má odpovídat tomu, co hrajete. Pokud se tak dít nebude, bude docházet k postupné změně. Například - pokud good postava jen tak někoho přepadne - > bude to mít své následky, jelikož to jde proti jejímu přesvědčení. Počet bodů je podle typu "prohřešku proti přesvědčení". Pokud pořád chceš vysvětlení, tak to řeš pomoci PM, nikoliv na foru.
Jose wrote: ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Jose wrote: Pro Maka:
Teda vim, že si to byl ty.
Takze to jakoby vis a nevis? Ja vim, obcas je pro RP hrani potreba trocha schizofrenie, ale nic by se nemelo prehanet.

Kdyby jsi mel problem najit odpoved DM, tak je to druhy prispevek ve vlakne. Tedy ten bezprostredne nasledujici za tvym (prvnim) prispevkem.

Re: Přesvědčení

Posted: 12:38 18. Apr 2010
by Jose
.

Re: Přesvědčení

Posted: 13:09 18. Apr 2010
by -RoF-
Jose wrote:DM mají vždy PRAVDU.

EDIT: Jo byl sem kousavej, protože ste mě pěkně nas... a to co tu blekotáte mě štve ještě víc. Nějaky tlachy o tom, jak se přesvědčení muže měnit atd atd. To mě chcete řict, že kdyby toho Vlka nedejbože zabila, že byste ji hodili -85bodů (ke zlu). Buď tu situaci to dmko nesledovalo od začátku a nebo sem asi debil.
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.

Re: Přesvědčení

Posted: 13:27 18. Apr 2010
by de Aers
-RoF- wrote:
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.
Ty tomu nerozumíš :) On chce ten BAN, který tu dávaj neradi :)

Re: Přesvědčení

Posted: 13:42 18. Apr 2010
by Jose
.

Re: Přesvědčení

Posted: 13:44 18. Apr 2010
by de Aers
Jose wrote:Jo to by se ti libilo Aersi ]:->
Mě je to putna.

Re: Přesvědčení

Posted: 13:55 18. Apr 2010
by Jose
.