Page 2 of 2

Re: Balíky v Podtemnu

Posted: 07:34 07. Jun 2010
by Glumišek
Dobré dopoledne, zasílám další nedoručitelný balíček. NPC neotevře žádný rozhovor.
nedoručitelný balíček_podtemno.JPG

Re: Balíky v Podtemnu

Posted: 11:40 21. Aug 2010
by -darkvision-
Brej den, jak to je s balikama v podtemnu? Planuje se oprava nejak?
Ty co tu byly hlaseny tak stale jsou chybove.
A pridavam jednu chybku co jsem objevil.
Nekde mi reknou ze maj balik pro Liaru v rozkosi a kdyz ho prijmu, dostanu balik pro "drowa" a ten Liara neprijme. Ze prej nic nemam.

Re: Balíky v Podtemnu

Posted: 22:46 22. Aug 2010
by Bahnak
Nomisek se doženil, po líbánkách se doufejme vrhne na craft, balíky problém jsou, ale myslím že truhlárna je průser větší.

Re: Balíky v Podtemnu

Posted: 20:07 16. Sep 2010
by Temnastrana
Ano rozhodně je truhlařina důležitější + oprava dřevařiny aby trvala stejně dlouho jak ostatní podružné crafty.
Ale přece jen to sem napíši, protože tato oprava je vcelku rychlá, minimálně ten krejčí.

Elrade v Xi´Anine chrámu v Charaxassu – tato postava nenalezena(vím, že tam bývala, ale teď tam prostě není)

Drowovy v doupeti rozkose v Charaxassu – také nenalezen, ani v prvním patře (prosím pozor, do prvního patra nedávat – vstup stojí 100zl, tedy by cca. 50% balíků byla prodělečná)

Frobo Che´el obchodní čtvrť, krejčí – nemá dialog

Re: Balíky v Podtemnu

Posted: 14:08 17. Sep 2010
by nomis_b
hlasit se to musi.

ano musi, ja si v tom uz delam prehled, a pak to bdu delat vse postupne. co se nikdy nenahlasi nema zadnou sanci, aby se opravilo