Page 2 of 5
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 20:58 25. Apr 2010
by efu_redo
kucik wrote:Nedela. Zatim. Je to napsany na webu.
Ok, dík, zkusím vyhledat.
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 20:59 25. Apr 2010
by Luelle
-RoF- wrote:Auril jistě má body v jízdě na koni, páč ten skill je přes obratnost

a ta se tam počítá.
No kdoví co tu rychlost ovlivnuje.
jo takhle jo =) ale ani jeden nacpanej, tak jsem to myslela =)
maku wrote:Tak Auril..myslím, že je čas to přiznat... Příště nepoužívat ty ostruhy

pche

ostruhy nepotřebuju mám dost vysoký AE

Re: Zmizel mi kůň
Posted: 07:23 27. Apr 2010
by tao kan
nešlo by opravit, aby se kůň neteleportoval pokaždé na loď do Kel-a-Hazaru když tam pluji? Pokaždé mi tam skočí a já si připadám jako raubíř když za tech pár zlatek natáhnu na palubu ještě koně zadarmo

.
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 07:34 27. Apr 2010
by de Aers
tao kan wrote:nešlo by opravit, aby se kůň neteleportoval pokaždé na loď do Kel-a-Hazaru když tam pluji? Pokaždé mi tam skočí a já si připadám jako raubíř když za tech pár zlatek natáhnu na palubu ještě koně zadarmo

.
Když z něj sesedneš, že pujdeš někam dál ještě sám pěšky dáváš mu příkaz : nechat na místě ?
Protože to se mi stalo málokdy, že se mi objevil na lodi.
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 10:17 27. Apr 2010
by kucik
Já teda moc nechápu, proč se tam teleportuje. Si toho koně necháváš v přístavu? Já vim, že jsem tam dělal něco na přepravu koní, ale už moc nevim, jak to bylo.
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 18:40 22. May 2010
by Thenesen
cus...zmizel me kun.. nechaval jsme ho pred ivory u hrbitova.. lognul jsme a kun tam nebyl
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 08:20 24. May 2010
by nomis_b
U Ivory ho nekdo mohl zabit.. obzvlaste u hrbitova, pokdu byl trosku dale od strazi... obcas se tam pohybuje dost drowu...
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 10:55 24. May 2010
by G14
a nejen drowove,par hracu se tim dost bavi,zabijenim koni
me samotny kdysi jeden hrac bezduvodne bez rp napadl kone u Ivorskyho hrbitova,stacil jednu ranu na tezce ranen,hned jak sem si toho vsimla,tak me na nej ta jedna rana stacila
radim hracum co si kone nemohou jen tak dovolit atd. nenechavejte sve kone mimo mesta a nenechavejte je u kanalu,muze z nich neco vylezt a konika vam ukousat,uz sem to videla...........
a casto se taky stava,ze zmizi kun kdyz ho vedete pres prechod,na dalsi lokaci nedate znovu "vzit kone sebou" a prevedete ho pres dalsi prechod,tak na dalsi lokaci proste zmizi..................takze bud pres prechody nasednete na kone nebo davejte co kazdou lokaci povel "vzit kone sebou"
a pro ty,co nechavaji sve kone pred dungeonama upozornuju,ze mit konsky jatka byl vzdycky muj sen

Re: Zmizel mi kůň
Posted: 11:26 24. May 2010
by Thenesen
kone jsem nechaval pod hradbou ivory... takze kdyby ho nekdo zabil straze by to na 1000% videli...
dozvedel jsme se ze prej kun po mojim odlogu hned zmizel
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 08:20 07. Jun 2010
by sendys
Co jsem koukal tak pri odlogu kone zmizej s postavou apri loguse znovu s ni obevej
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 12:50 22. Jul 2010
by White wolf
No já mám pocit,že kůň je vázaný na acc,protože jsem logla jinou postavu a kůň té předchozí tam stál. Zajímalo by mě něco co se netýká přimo koně,ale mazlíka co si člověk koupí....už se mi stalo,že jsem ho nechala v dílnách a po nějaké době se mi napsalo "Tvůj papoušek byl zabit". Tak nevím kde jinde by měli být mazlíci v bezpečí než ve městě....jo a ještě mula a koupený mazel se nedají mít společně.
Pardon za offtopic,ale přijde mi zbytečný zakládat nový.
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 20:38 22. Jul 2010
by Bahnak
White wolf wrote:....už se mi stalo,že jsem ho nechala v dílnách a po nějaké době se mi napsalo "Tvůj papoušek byl zabit".
Před craftery bažící po novém a lepším peří pro výrobu ještě lepších letek šípů neochráníš jakéhokoliv papouška

Re: Zmizel mi kůň
Posted: 03:01 23. Jul 2010
by Muthor6
No to asi těžko, když truhlařina pořád nefunguje

Leda by si dělali zásoby peří dopředu.

Spíš bych to viděl na nějakou dravou zvěř, třeba čokla nebo půlorka

Re: Zmizel mi kůň
Posted: 09:14 23. Jul 2010
by White wolf
Muthor6 wrote:No to asi těžko, když truhlařina pořád nefunguje

Leda by si dělali zásoby peří dopředu.

Spíš bych to viděl na nějakou dravou zvěř, třeba čokla nebo půlorka

V dílně v Karathe?:P Myslela jsem to vážně.....to je běžný zabíjet mazlíka ve městě páč pokud ano pak je celej ten nápad naprd,že jo .....napadá mě ještě možnost jiná a to,že mi ho zabily přímo NPC protože už se mi stalo,že mi to padlo s mulou za zadkem a ejhle po logu byla moje mula atakována nejen stráží,ale i vlastníkem oné muly.
Re: Zmizel mi kůň
Posted: 11:50 02. Oct 2010
by White wolf
Prosila bych o vyhledání poníka jménem Štístko,který mi zmizel následkem pádu modulu při cestě do Alwarielu. Dík