Page 2 of 5

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:58 25. Apr 2010
by efu_redo
kucik wrote:Nedela. Zatim. Je to napsany na webu.
Ok, dík, zkusím vyhledat.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:59 25. Apr 2010
by Luelle
-RoF- wrote:Auril jistě má body v jízdě na koni, páč ten skill je přes obratnost ;) a ta se tam počítá.

No kdoví co tu rychlost ovlivnuje.
jo takhle jo =) ale ani jeden nacpanej, tak jsem to myslela =)
maku wrote:Tak Auril..myslím, že je čas to přiznat... Příště nepoužívat ty ostruhy :wink:
pche :D ostruhy nepotřebuju mám dost vysoký AE :mrgreen:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 07:23 27. Apr 2010
by tao kan
nešlo by opravit, aby se kůň neteleportoval pokaždé na loď do Kel-a-Hazaru když tam pluji? Pokaždé mi tam skočí a já si připadám jako raubíř když za tech pár zlatek natáhnu na palubu ještě koně zadarmo :).

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 07:34 27. Apr 2010
by de Aers
tao kan wrote:nešlo by opravit, aby se kůň neteleportoval pokaždé na loď do Kel-a-Hazaru když tam pluji? Pokaždé mi tam skočí a já si připadám jako raubíř když za tech pár zlatek natáhnu na palubu ještě koně zadarmo :).
Když z něj sesedneš, že pujdeš někam dál ještě sám pěšky dáváš mu příkaz : nechat na místě ?

Protože to se mi stalo málokdy, že se mi objevil na lodi.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 10:17 27. Apr 2010
by kucik
Já teda moc nechápu, proč se tam teleportuje. Si toho koně necháváš v přístavu? Já vim, že jsem tam dělal něco na přepravu koní, ale už moc nevim, jak to bylo.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 18:40 22. May 2010
by Thenesen
cus...zmizel me kun.. nechaval jsme ho pred ivory u hrbitova.. lognul jsme a kun tam nebyl

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 08:20 24. May 2010
by nomis_b
U Ivory ho nekdo mohl zabit.. obzvlaste u hrbitova, pokdu byl trosku dale od strazi... obcas se tam pohybuje dost drowu...

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 10:55 24. May 2010
by G14
a nejen drowove,par hracu se tim dost bavi,zabijenim koni :evil:
me samotny kdysi jeden hrac bezduvodne bez rp napadl kone u Ivorskyho hrbitova,stacil jednu ranu na tezce ranen,hned jak sem si toho vsimla,tak me na nej ta jedna rana stacila :twisted:
radim hracum co si kone nemohou jen tak dovolit atd. nenechavejte sve kone mimo mesta a nenechavejte je u kanalu,muze z nich neco vylezt a konika vam ukousat,uz sem to videla........... :wink:
a casto se taky stava,ze zmizi kun kdyz ho vedete pres prechod,na dalsi lokaci nedate znovu "vzit kone sebou" a prevedete ho pres dalsi prechod,tak na dalsi lokaci proste zmizi..................takze bud pres prechody nasednete na kone nebo davejte co kazdou lokaci povel "vzit kone sebou" :P
a pro ty,co nechavaji sve kone pred dungeonama upozornuju,ze mit konsky jatka byl vzdycky muj sen :mrgreen:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 11:26 24. May 2010
by Thenesen
kone jsem nechaval pod hradbou ivory... takze kdyby ho nekdo zabil straze by to na 1000% videli...

dozvedel jsme se ze prej kun po mojim odlogu hned zmizel

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 08:20 07. Jun 2010
by sendys
Co jsem koukal tak pri odlogu kone zmizej s postavou apri loguse znovu s ni obevej

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 12:50 22. Jul 2010
by White wolf
No já mám pocit,že kůň je vázaný na acc,protože jsem logla jinou postavu a kůň té předchozí tam stál. Zajímalo by mě něco co se netýká přimo koně,ale mazlíka co si člověk koupí....už se mi stalo,že jsem ho nechala v dílnách a po nějaké době se mi napsalo "Tvůj papoušek byl zabit". Tak nevím kde jinde by měli být mazlíci v bezpečí než ve městě....jo a ještě mula a koupený mazel se nedají mít společně.
Pardon za offtopic,ale přijde mi zbytečný zakládat nový.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:38 22. Jul 2010
by Bahnak
White wolf wrote:....už se mi stalo,že jsem ho nechala v dílnách a po nějaké době se mi napsalo "Tvůj papoušek byl zabit".
Před craftery bažící po novém a lepším peří pro výrobu ještě lepších letek šípů neochráníš jakéhokoliv papouška :-)

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 03:01 23. Jul 2010
by Muthor6
No to asi těžko, když truhlařina pořád nefunguje :| Leda by si dělali zásoby peří dopředu. :) Spíš bych to viděl na nějakou dravou zvěř, třeba čokla nebo půlorka :D

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 09:14 23. Jul 2010
by White wolf
Muthor6 wrote:No to asi těžko, když truhlařina pořád nefunguje :| Leda by si dělali zásoby peří dopředu. :) Spíš bych to viděl na nějakou dravou zvěř, třeba čokla nebo půlorka :D
V dílně v Karathe?:P Myslela jsem to vážně.....to je běžný zabíjet mazlíka ve městě páč pokud ano pak je celej ten nápad naprd,že jo .....napadá mě ještě možnost jiná a to,že mi ho zabily přímo NPC protože už se mi stalo,že mi to padlo s mulou za zadkem a ejhle po logu byla moje mula atakována nejen stráží,ale i vlastníkem oné muly.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 11:50 02. Oct 2010
by White wolf
Prosila bych o vyhledání poníka jménem Štístko,který mi zmizel následkem pádu modulu při cestě do Alwarielu. Dík