Page 2 of 3

Re: Jmena.

Posted: 13:59 24. Apr 2010
by Jose
.

Re: Jmena.

Posted: 17:29 24. Apr 2010
by Krata
by mě zajímalo kdo se do tebe navážel? Slušnou formou sem ti oznámil že jméno Deadheart je nevhodné, a že ti udělám relvl a všechno přenesu na jinou postavu.. to je hulváctví? Jesli ano tak fakt promin, sem asi hajzl celej život

Re: Jmena.

Posted: 18:36 24. Apr 2010
by zachy
By mě zajímalo proč se to tu řeší zrovna u Deadheart.. Myslím že tu hráli i jiní hráči s anglickým příjmením a nikomu to nevadilo :roll:

Re: Jmena.

Posted: 20:15 24. Apr 2010
by Pajule
protože zrovna tuto je dost do očí mláticí ....proto milej zachy

Re: Jmena.

Posted: 20:29 24. Apr 2010
by kucik
@zachy: Jaci napriklad? Mozna by stacilo jen vic cist a mene psat ;)
Nalkanar wrote:IMHO jde o využití češtiny.. ve světě neexistuje místo, kde bys speakoval englicky, takže jen a pouze anglické jméno (nikoliv příjmení, které je spíše kosmetickou věcí..v tvém případě dokonce jediné jméno) likvidují určité RP....
edit: Dost na tom, ze nekteri davaji anglicka jmena konum. (A obcas jeste s gramatickou chybou)

Re: Jmena.

Posted: 08:40 25. Apr 2010
by Jose
.

Re: Jmena.

Posted: 09:34 25. Apr 2010
by Tretas
Myslím že tímhle by se mohl celý tvůj problém vyřešit. :)
Pravidla wrote:Pravidla pro Dungeon Mastery

- DM je na serveru Thalie nejvyšší autoritou.
- Znevážení této autority se může trestat až BANem IP adresy.
- Rozhodnutí DM jsou pro hráče konečná a neoddiskutovatelná.

Re: Jmena.

Posted: 10:02 25. Apr 2010
by de Aers
Tretas wrote:Myslím že tímhle by se mohl celý tvůj problém vyřešit. :)
Pravidla wrote:Pravidla pro Dungeon Mastery

- DM je na serveru Thalie nejvyšší autoritou.
- Znevážení této autority se může trestat až BANem IP adresy.
- Rozhodnutí DM jsou pro hráče konečná a neoddiskutovatelná.
Tímhle ho jen donutíš blekovat zbytečně do prázdna víc a víc ;)

Re: Jmena.

Posted: 10:06 25. Apr 2010
by Jose
.

Re: Jmena.

Posted: 10:19 25. Apr 2010
by efu_redo
Jose wrote:AD 1 no ja žadný rozhodnutí neslyšel. Po restartu se už neozval.
AD 2 Aersi, že ty se vubec ozýváš s tím svým archandělem z D2 8)
Nepřijde ti vážně hloupý, že tu řešíš takový nesmysl hodný 14-ti letýho kluka? DM je na serveru autoritou a prostě se mu to jméno nelíbilo. Odpovědi si dostal a pořád tu řešíš nesmysly. Někdy je lepší to prostě překousnout, sklopit uši a nechat to být. Jméno držkopád je skvělé, to tvé hloupé. Shodla se na tom většina lidí, která tu reagovala. Asi na tom něco bude. Prostě to už neřeš a překousni to. Jsi jen ukřivděný kvůli totální hlouposti....

Re: Jmena.

Posted: 10:37 25. Apr 2010
by Jose
.

Re: Jmena.

Posted: 10:40 25. Apr 2010
by Tretas
Jose wrote:AD 1 no ja žadný rozhodnutí neslyšel. Po restartu se už neozval.
Neodporuješ si trochu? Tenhle topic jsi založil protože se ti nelíbilo to, že DM ti řekl že to jméno není vhodné. (Ano to je rozhodnutí že prostě s ním nemáš hrát, jen vyjádřeno jinými slovy)
Jose wrote:AD 2 Aersi, že ty se vubec ozýváš s tím svým archandělem z D2
Všiml jsis že tady nejsme na D2, ale na Thalii?

Re: Jmena.

Posted: 10:41 25. Apr 2010
by Tretas
Jose wrote:hh. Jo no to maš pravdu, že to nema cenu řešit, ale takhle jsem se aspoň pobavil :twisted:
A tady jasně vidíme proč jsi stále psal. Nešlo o vyřešení problému, ale o neustálé hádání a "pobavení".

Re: Jmena.

Posted: 10:45 25. Apr 2010
by maku
Jose, nepřijde ti vážně ubohoté tu psát příspěvky a pak je zeditovat "."? Vážně trapné! Když si za svým nedokážeš stát(nebo píšeš mimo téma), tak radši nepiš NIC!

Re: Jmena.

Posted: 10:48 25. Apr 2010
by Tretas
Tak trapné to je pěkně, ale tak co. Třeba se ještě dočkáme nějakého závěru, třeba dokonce i uznání chyby. 8)

Jak by ale napsal Den Grasse: Topic je informačně vyčerpán.