Re: Jmena.
Posted: 13:59 24. Apr 2010
.
edit: Dost na tom, ze nekteri davaji anglicka jmena konum. (A obcas jeste s gramatickou chybou)Nalkanar wrote:IMHO jde o využití češtiny.. ve světě neexistuje místo, kde bys speakoval englicky, takže jen a pouze anglické jméno (nikoliv příjmení, které je spíše kosmetickou věcí..v tvém případě dokonce jediné jméno) likvidují určité RP....
Pravidla wrote:Pravidla pro Dungeon Mastery
- DM je na serveru Thalie nejvyšší autoritou.
- Znevážení této autority se může trestat až BANem IP adresy.
- Rozhodnutí DM jsou pro hráče konečná a neoddiskutovatelná.
Tímhle ho jen donutíš blekovat zbytečně do prázdna víc a vícTretas wrote:Myslím že tímhle by se mohl celý tvůj problém vyřešit.![]()
Pravidla wrote:Pravidla pro Dungeon Mastery
- DM je na serveru Thalie nejvyšší autoritou.
- Znevážení této autority se může trestat až BANem IP adresy.
- Rozhodnutí DM jsou pro hráče konečná a neoddiskutovatelná.
Nepřijde ti vážně hloupý, že tu řešíš takový nesmysl hodný 14-ti letýho kluka? DM je na serveru autoritou a prostě se mu to jméno nelíbilo. Odpovědi si dostal a pořád tu řešíš nesmysly. Někdy je lepší to prostě překousnout, sklopit uši a nechat to být. Jméno držkopád je skvělé, to tvé hloupé. Shodla se na tom většina lidí, která tu reagovala. Asi na tom něco bude. Prostě to už neřeš a překousni to. Jsi jen ukřivděný kvůli totální hlouposti....Jose wrote:AD 1 no ja žadný rozhodnutí neslyšel. Po restartu se už neozval.
AD 2 Aersi, že ty se vubec ozýváš s tím svým archandělem z D2
Neodporuješ si trochu? Tenhle topic jsi založil protože se ti nelíbilo to, že DM ti řekl že to jméno není vhodné. (Ano to je rozhodnutí že prostě s ním nemáš hrát, jen vyjádřeno jinými slovy)Jose wrote:AD 1 no ja žadný rozhodnutí neslyšel. Po restartu se už neozval.
Všiml jsis že tady nejsme na D2, ale na Thalii?Jose wrote:AD 2 Aersi, že ty se vubec ozýváš s tím svým archandělem z D2
A tady jasně vidíme proč jsi stále psal. Nešlo o vyřešení problému, ale o neustálé hádání a "pobavení".Jose wrote:hh. Jo no to maš pravdu, že to nema cenu řešit, ale takhle jsem se aspoň pobavil