Page 2 of 3

Re: DM

Posted: 11:42 01. May 2010
by Krata
de Aers wrote:
Luelle wrote:
de Aers wrote:Které DM dá víc expů za hlas ? :D
jááááááááááááááááá a ještě bonus navíc :D tajnej :D
Takže můj hlas má Luelle :D
Zrádče! Příště se tě nezastanu ani když to budeš potřebovat :D

Re: DM

Posted: 12:03 01. May 2010
by de Aers
Krata wrote: Zrádče! Příště se tě nezastanu ani když to budeš potřebovat :D
Když nabídneš víc budu uvažovat o editaci svého příspěvku :D

Re: DM

Posted: 12:04 01. May 2010
by Luelle
de Aers wrote:
Krata wrote: Zrádče! Příště se tě nezastanu ani když to budeš potřebovat :D
Když nabídneš víc budu uvažovat o editaci svého příspěvku :D
asi si promluvím s Theou =P

Re: DM

Posted: 12:23 01. May 2010
by Tretas
Kráťo, buď v klidu své příznivce stále máš a to že se tu uplácí expy není žádná novinka.

Jeden Dm umí rozdávat expy, druhý zábavu a pomoc. :D

Re: DM

Posted: 12:30 01. May 2010
by Luelle
DM rozdávají i DM killy :mrgreen:

Re: DM

Posted: 12:51 01. May 2010
by Lenulasek
No u mě je to složité. Mám tři adepty, a to Luelle, Ravangorna a Muka.. ehm Maka. A taky nevím jestli do této kategorie spadá i Kucik, protože to je další adept. No je to složité, když už se tu rozdávaj dárečky :) tak kdo mi dá nějaký pěkný zajímavý dáreček tak k tomu se nakloním ;).

Re: DM

Posted: 12:54 01. May 2010
by Luelle
Lenulasek wrote:No u mě je to složité. Mám tři adepty, a to Luelle, Ravangorna a Muka.. ehm Maka. A taky nevím jestli do této kategorie spadá i Kucik, protože to je další adept. No je to složité, když už se tu rozdávaj dárečky :) tak kdo mi dá nějaký pěkný zajímavý dáreček tak k tomu se nakloním ;).
bejt tebou vyberu si ravangorna a modlím se ,že tím vyžehlím "tu věc, která se nemsí vyslovit" :D

Re: DM

Posted: 12:55 01. May 2010
by maku
Za tvůj hlas ti nabízím jeden OOC měsíc rychlého pohybu po podtemnu, snadné získání tisíců XP, 6 měsíců DM ochrany před smrtí postavy.

Re: DM

Posted: 12:56 01. May 2010
by Lenulasek
maku wrote:Za tvůj hlas ti nabízím jeden OOC měsíc rychlého pohybu po podtemnu, snadné získání tisíců XP, 6 měsíců DM ochrany před smrtí postavy.
To myslíš vážně? :) To zas ne... to by mě nebavilo. ale třeba nějaký vtipný item, třeba prdící polštářek a další kravinky, to by bylo fajn :).

Re: DM

Posted: 12:58 01. May 2010
by maku
To je přeji jasné, že ano. Všechny předvolební sliby se vždy a do poslendího puntíku plní!

Re: DM

Posted: 13:02 01. May 2010
by Lenulasek
maku wrote:To je přeji jasné, že ano. Všechny předvolební sliby se vždy a do poslendího puntíku plní!
Já ti nevím, to je takový populistický, až to ve mě nevyvolává důvěru.

EDIT: Ale dost OT, opravdu nevím koho volit (z DM), každý z mých kandidátů má něco.

Re: DM

Posted: 13:47 01. May 2010
by Cairon
Hele když už vyrábíte ptákovinky a srandičky tak to berte důkladně. :twisted: Proč když je to anketa s hlasováním jste si sem nedali hlasování ? Takhle odfláknout lumpárnu... :lol:


Jo a jen tak mimochodem ... dobrá rada zdarma ... v zájmu zdraví a blahobytu vašich postaviček ... volte HLAVNÍHO DM Rejtyho. :wink:

Re: DM

Posted: 13:58 01. May 2010
by Radim
Cairon wrote:Hele když už vyrábíte ptákovinky a srandičky tak to berte důkladně. :twisted: Proč když je to anketa s hlasováním jste si sem nedali hlasování ? Takhle odfláknout lumpárnu... :lol:


Jo a jen tak mimochodem ... dobrá rada zdarma ... v zájmu zdraví a blahobytu vašich postaviček ... volte HLAVNÍHO DM Rejtyho. :wink:
Psal jsem to už v hodně podnapilém stavu k ránu a nějak sem se do větších akcí nechtěl pouštět :mrgreen:

Re: DM

Posted: 14:03 01. May 2010
by Bahnak
to je ale blbá anketa :-D jistěže Krata :-D

Re: DM

Posted: 14:04 01. May 2010
by efu_redo
Hm, komu namastím ego?

U mě prozatím vyhrál Maku. Jedno malé spestření od něj mělo vážně dost štávy.

Cairon byl zas ochotný ale je dost zaneprázděný. Aspoň z mého pohledu. Nehrál jsem s ním, nemůžu soudit. ( krom chvilkové hry, kdy mi chtěl ublížit )

Takže bych se zatím přikláněl k Makuovi, za jeho náramné spestření. Z ostatními nemám žádné nebo příliš velké, obstojné zkušenosti. ( Cairon mi ve hře chtěl ublížit a uvěznit mě, tím se u mě propadl na dno :lol: )

// Kdo by potřeboval lubrikant na hlavu a na nos, ať dá vědět. Mám něco v zásobě. V zájmu velkých expů a předmětů od DM udělejme vše. :mrgreen: