Page 2 of 22

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 11:42 02. May 2010
by kucik
Tento topic je o sile monster

Jeste drobnost:
Pokud jste dung prosli, tak mi prijde nesmysl tvrdit, ze ho nikdo neprojde.
Pokud jste ho neprosli, jak vite, ze loot na konci neodpovida obtiznosti dungu?

Edit: Zamykam pro neskutecne mnozstvi spamu. Vychladnete. Po obede promazu a odemknu.

edit2: Odemceno.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 12:29 02. May 2010
by pilnik
zdravim,
ohledne toho jestli se vyplati nebo nevyplati chodit ve skupine:
ve skupine clovek ma o neco min expu nez kdyz jde solo to je fakt, ale zkuste na to hledet pohledem
pomer expu za urcitou casovou jednotku --to bych rekl ze parta, vzlast kdyz dobre kooperuje jednoznacne vytezi,
nehlede na to, ze se daleko vic minimalizuje sance ze nekde nekdo chcipne....

ohledne Nimuiny smrti... je mi moc lito ze umrela, ale to se stava.
Nevim presne jaka tam byla situace, ale clerik ma vzdycky moznost seslat defenzivne GS a zbavit se tak pozornosti nepratel, jde o to rozpoznat tu pravou chvili,kdy jde do tuheho
Dal RDD ma bez jakykoliv problemu moznost seslat svitek Time stop a behem toho nahly problem celkem lehce vyresit..opet jde o to poznat tu pravou chvili...

Na zaver bych chtel podotknout, ze chyby se proste stavaji, lide veci podceni a pak za to zaplati...ja nejsem vyjimka .Zas kdyby dungy byli bez nebezpeci tak koho by to bavilo....

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 12:49 02. May 2010
by Sveneld
bezte se kouknout dolu do patra na asabi v pousti a pak si stezujte :D

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 12:52 02. May 2010
by efu_redo
Vemu to ještě z jiného pohledu. Proč tu hrajete? Proto abyste měli vše hned? Většinou hráče hra přestane bavit, když získají všechno, co se dá a vyženou vše do maxima.

Je to snad jednoduché, pokud dung, do kterého jdete sólo, nebo ve dvou... nedáte, najdu si partu se kterou to prostě dám. Přijde mi to logické. Ale začít frflat, že v partě jsou menší XP, to je vážně irelevantní. Buď dung chci dát a něco pro to obětuju, nebo se na něj prostě vykašlu. Je na tom něco nepochopitelného?

Mám z některých lidí pocit, že se snaží pořád si na něco stěžovat a něco si vyfňukávat. Proč?

Proč by tu nemohl klidně existovat dung, kde bude každá příšera epická a bude se to dát projít jen s partou a budou za to jen malé XP? Myslí, že nejde jen o sólování a o XP. Když to vemu z pohledu creepera, jde třeba o nějakou tu prestyž.

Edit: Fňukat a stále fňukat je ale jednodušší cesta.

Edit2: Teď to prosím nikdo neberte osobně, ale vážně by mě nebavilo běhat s devastem a zabít vše na ránu a nemít z ničeho respekt a strach. A co když bych pak šel s partou, o čem by pak ten dung byl? Jeli to pro vás zábavné, asi máme jinou představu o zábavě.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:00 02. May 2010
by Lord_Berserk
moje rec :wink:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:05 02. May 2010
by -RoF-
Efu mlč prosím, až budeš umírat každou výpravu, taky tě to asi přestane bavit. :wink:

Jinak když už teda posílit nějaké monstra, nešlo by prosím upravit, aby ty monstra nešly hlavně po těch, co mají menší OC? At si i ti mágové a postavy s nižším OC zahrajou.
Jak ted probíhá výprava? Vezmu s Arii pár nižší lvlů a nebo těch co mají nižší obranu do dungu. A pak je pohled následovný NPC běhají za těma lowlvlíkama a nebo nízkoobranýma a Aria běhá za těma NPC, aby je sejmula.
První by mohla příšera jít po tom, kdo je nejblíž.

Jinak ono se lehce mluví jak bysme měli co udělat a tak. Ach jo.
Chtěl bych vidět vás, když vlezete do dungu a potvory tam mají AB jak svina a nebo chtěl bych vidět vás klidné, když vám padne pod nohy Imploze :twisted: (jinak Arii imploze s TO 40 nic neudělá, abych se vyhnul narážkám)

Jinak pochopte já se nezastávám sebe a nefnukám za sebe...já fnukám za takové jako je Nimue a spol

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:14 02. May 2010
by efu_redo
-RoF- wrote:Efu mlč prosím, až budeš umírat každou výpravu, taky tě to asi přestane bavit. :wink: ....

Nebudu, protože se podle toho ve hře zařídím a udělám opatření. Najmu si někoho, kdo mi pomůže atd. Možností je milion.

K tomu zbytku co jsi psal, je zbytečné řešit kdo a za koho nebo proč fňuká. Důležitý je fakt, že fňuká. Co je nepochopitelné na tom, že když to nedáte ve dvou, půjdete tam příště v pěti? Vždyť to má svou logiku ne? :roll:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:15 02. May 2010
by kucik
-RoF- wrote: Jak ted probíhá výprava? Vezmu s Arii pár nižší lvlů a nebo těch co mají nižší obranu do dungu. A pak je pohled následovný NPC běhají za těma lowlvlíkama a nebo nízkoobranýma a Aria běhá za těma NPC, aby je sejmula.
A proc by to ty NPC delala? Aby se nechali snaze zabit? Kdyz jdes do CvC, tak se taky snazis prvni sejmout wizny a postavy na damage.
Jak by to asi vypadalo, kdyby sla nekam parta. Vsechny potvory se lepily na postavu s nejvyssim AC a nechaly se pobijet?

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:22 02. May 2010
by -RoF-
kucik wrote:
-RoF- wrote: Jak ted probíhá výprava? Vezmu s Arii pár nižší lvlů a nebo těch co mají nižší obranu do dungu. A pak je pohled následovný NPC běhají za těma lowlvlíkama a nebo nízkoobranýma a Aria běhá za těma NPC, aby je sejmula.
A proc by to ty NPC delala? Aby se nechali snaze zabit? Kdyz jdes do CvC, tak se taky snazis prvni sejmout wizny a postavy na damage.
Jak by to asi vypadalo, kdyby sla nekam parta. Vsechny potvory se lepily na postavu s nejvyssim AC a nechaly se pobijet?
Ne tu s nejvyšším OC, ale tu co je nejblíž.

Vždyt ted mág zakouzlí a hned se musí schovat a nebo musí být hodně daleko. A nemá šanci si zahrát.

No nic, to je boj s věrnýmy mlýny.....to radši vzdávám.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:30 02. May 2010
by Sveneld
žádný větrný mlýny, především nemáš pravdu

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:31 02. May 2010
by Lenulasek
Mám zloděje. V podtemnu moc lidí nehraje a moji tehdejší spoluzabijáci mi pomalu, ale jistě utíkají, protože můžou solovat. Já solovat nemůžu, protože když nedám zákeřák tak z potvory lítaj číslo 3... 1...5... KRITIK 7. A samotný zloděj (bez SD) dá zákeřák za souboj jen jendou a jen jedné postavě (pokud zrovna ta potvora nečaruje a takové ty věci). Hold se mi hraje těžko a neznám řešení jak si pomoct, a tak fnukám. Jestli máš nápad jak mé problémy řešit, sem s nimi Efu.

PS: Nechci dělat novou postavu, kvůli IC věcem co s touhle postavou mám rozehrané. To je to jediné co mě u toho zloděje drží. Ale už mi v hlavě asi týden straší WM na obouruční falchion.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:33 02. May 2010
by Rejty
Zvykejte si, že už nebudete polobohové. V dohledné době se zabaví ty přesílené předměty a to teprve budou někteří z váš brečet, jaký jsou chudinky...

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:37 02. May 2010
by -RoF-
Rejty wrote:Zvykejte si, že už nebudete polobohové. V dohledné době se zabaví ty přesílené předměty a to teprve budou někteří z váš brečet, jaký jsou chudinky...
Ano ty přesílené věci, které na modulu byla tak dlouho než si někdo všiml, že je to přehnané.

Já jen doufám, že se to vymení férově a všem. Aby třeba chudáci podtemno zase nemělo výhody :roll:

Přijde mi to jak na DH, ale tam to bylo opačně...tam každý remcal, jak to je těžké a tak to zjednodušili a každý remcal, že je to lehké.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:40 02. May 2010
by Rejty
-RoF- wrote:Ano ty přesílené věci, které na modulu byla tak dlouho než si někdo všiml, že je to přehnané.

Já jen doufám, že se to vymení férově a všem. Aby třeba chudáci podtemno zase nemělo výhody :roll:

Přijde mi to jak na DH, ale tam to bylo opačně...tam každý remcal, jak to je těžké a tak to zjednodušili a každý remcal, že je to lehké.
Neupravuje se to kvůli remcání, ale kvůli tomu, že pronikly do modulu věci, s kterýma se ani nepočítalo.

Nevím, v čem má podtemno výhodu. To, že se budou přesílené věci zabavovat jen povrchu snad nebude nikomu vadit. :twisted:

Jinak už se dá na povrchu sehnat meteorit, jen je třeba hledat.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 13:41 02. May 2010
by efu_redo
Lenulasek wrote:...
Rád ti poradím, ale do PM. Zkus mi popsat čemu dáváš přednost. Jaký je tvůj herní žebříček hodnot a jaký build nebo char hraješ. Nesepisuj mi prosím charakteristiku. Ostatně, také hraji zloděje a jsem na spoustu věcí sám. Jsem spokojený s nastavením.