Page 2 of 9
Re: Výměna Itemů
Posted: 17:47 02. May 2010
by Dečka
Jinak, hůl jako item má 50 nábojů, to se dávalo na všechny nové předměty plošně a pak předpokládám tým řešil vzhledem užitečnosti daného kouzla a ceny předmětu, kolik nábojů bude stát zrovna to či ono kouzlo a tady to (pokud si dobře vzpomínám a nejsem si uplně jist) bylo zrovna 2 náboje/použití jak pro předtuchu tak pro plášt. Takže ano, jednou si dáš plášt a máš 48 nábojů.
Re: Výměna Itemů
Posted: 17:52 02. May 2010
by kucik
Tak tak. Dobijeni bude. Az bude, tak bude nejspis pobliz magickejch instituci. Neznam ale jeste doresenou jeho cenovou politiku.
Re: Výměna Itemů
Posted: 17:57 02. May 2010
by Esuliams
Co itemy uložený v trezorech? Budou nějak kontrolovány?
Re: Výměna Itemů
Posted: 20:01 02. May 2010
by Lenulasek
Výměna? U mě spokojenost. Jen škoda, že tam v té lokaci není přístup do banky

to by byli nákupy.
Re: Výměna Itemů
Posted: 20:15 02. May 2010
by černý vlk
no, rukavice +5 AB s +5 DMG, 2d8 sonic + 4 obratnost vyměněny za +5 AB bez dmg základního jen +1d6 oheň...rukavice tedy nebudou adekvátní ke zbraním? (tedy +5 AB + 5 DMG 1d6 fire)
jinak jsem celkem spokojený, kleslo mi sice AC o 8, savy o 13 a DMG rapidně tedy (na dextaře snížení o 11 a za sílu o 3 je hodně), reukdce pryč, bonus na výcvik pryč (sráží skoro všechno teď)...ale co...nějak to půjde..
díky DM teamu za shovívavý přístup...
Re: Výměna Itemů
Posted: 20:57 02. May 2010
by de Aers
Re: Výměna Itemů
Posted: 21:02 02. May 2010
by černý vlk
helmy s AC jsou a třeba s výcvikem...pro monka neexistuje žádná kapuce použitelná
Re: Výměna Itemů - Sandra prosí DM
Posted: 21:05 02. May 2010
by monstera
Nejprve prosím o informace - kde je ta výměna prováděna ?
Dále prosím některého DM, aby se mi ozval, kdy na mne bude mít čas.
A kromě toho prosím, aby raději než nové předměty Sandra dostala náhradou suroviny které k výrobě toho kterého itemu potřebovala, peněžní náhradu vysoce kvalifikované práce je ochotna oželet....
Re: Výměna Itemů
Posted: 21:10 02. May 2010
by Dečka
Pokud jsem se doslechl dobře, tak se oholí jen dexterum roby, jinak zbroje zustávaj.
Re: Výměna Itemů
Posted: 22:21 02. May 2010
by Bahnak
no tak, lidi, nebojte se toho porad jak čert kříže, Rejty říkal že bude ve hře od 22:00 takže předpokládám že to už zase jede. Pamatujte že se to dělá kvůli nám, kvůli vyváženosti a toho aby se vše dobře dostalo do správných kolejí. DMka vám rády pomohou a zodpoví všechny dotazy přímo. Hlavně klid, nikdo vás nechce okrást, naopak.
Re: Výměna Itemů
Posted: 23:26 02. May 2010
by rotona
Já osobně jsem krajně nespokojena . To co jsem měsíce pečlivě kombinovala abych posílila moudrost, obratnost a odolnost, jsem šmahem ztratila.
Přišla jsem o 50Hp (života) o posílení moudrosti a udržela na stejné urovni OC .
Přišla jsem asi i o velkou část těžce opravdu těžce našetřených peněz, kdy jsem musela zpočátku brzo vstávat abych chytla lukrativní donášku balíků , poté natahovat si budíka abych pobrala bossy v Krynských horách. Ty statísíce zlatých jsem nenakradla ale poctivě vydělala a dnes skoro o všechno přišla .
Boty - legendarní boty které stojí běžně asi 500 000 zlatých
prsten asi velmistrovský prsten s moudrostí a obratností mne stal u NPC 250 000 zlatých
Rukavice mistrovské na obratnost a odemykáni vlastni vyroby ale i tak min - 40 000
Rukavice mistrovske na obratnost a odpastění také vlastní , to same min 40 000
a za to všechno jsem dostala pouhých 100 000 zl .
Takže nemam peníze , nemám HP , nemam moudrost a tím padem část kouzel , a nemohu nikam než-li kousek od Ivory protože jsem slyšela že jsou posilena zvířata a NPC na serveru .
Holt budu lovit asi hnědé medvedy ale i tak se dá zabavit .
Ne toto není devalvace a když to není devalvace pak zbývá už jen jedno slovo .
Drobček mi ale říkal nič im nepíš lebo .... ale co alespon uvidim jestli měl Drobček pravdu.
Re: Výměna Itemů
Posted: 23:34 02. May 2010
by Rejty
rotona wrote:
Boty - legendarní boty které stojí běžně asi 500 000 zlatých
prsten asi velmistrovský prsten s moudrostí a obratností mne stal u NPC 250 000 zlatých
Rukavice mistrovské na obratnost a odemykáni vlastni vyroby ale i tak min - 40 000
Rukavice mistrovske na obratnost a odpastění také vlastní , to same min 40 000
a za to všechno jsem dostala pouhých 100 000 zl .
Za těch ,,pouhých" 100k sis tam nakoupila nejsilnější věci ze současné palety. Ceny v obchodech v pomocné lokaci neodpovídají ceně předmětů v normálních obchodech. Takže nechápu tu ,,krajní nespokojenost".
*edit: Taky mám rád výkřiky typu ,,jedna paní povídala". Posilovaly se jen určité NPC, ne všechny!
Re: Výměna Itemů
Posted: 23:45 02. May 2010
by zachy
černý vlk wrote:
helmy s AC jsou a třeba s výcvikem...pro monka neexistuje žádná kapuce použitelná
Nevim proc? já mám +5 moudrost kapucku z jednoho místa a to mi Rejty nechal

(jedina vec co mi zbyla z bojove vybavy

) ale ja jsem spokojeny.
Re: Výměna Itemů
Posted: 05:37 03. May 2010
by černý vlk
zachy wrote:černý vlk wrote:
helmy s AC jsou a třeba s výcvikem...pro monka neexistuje žádná kapuce použitelná
Nevim proc? já mám +5 moudrost kapucku z jednoho místa a to mi Rejty nechal

(jedina vec co mi zbyla z bojove vybavy

) ale ja jsem spokojeny.
když tobě nechal +5 kapuci, proč pak mě nenechal +3 kapuci?

Re: Výměna Itemů
Posted: 06:21 03. May 2010
by Bahnak
a co to takhle neresit na foru ale zeptat se PMkem dotyčneho DMka, měl asi duvod ne?
Určitě to nebyla pouze kapuce +3, ale mela i jiné vlastnosti ne?