Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu
Posted: 20:15 06. May 2010
Ja mam zkusenost ze i kdyz jsem v invisu a stojim u kneze tak knez sesle, tedy pardon, u nas se jedna o knezky *koukne nahoru zda ho neslysel maku* uff, snad ne.efu_redo wrote:Chápu, že se snažíte přijít na všechny možnosti, čím to mohlo být, ale až takový retard nejsem.KaTo wrote:A nebyl jsi v Hide, to pak kněz akorát schrábne prachy, ale kouzlo na tebe nesešle...?efu_redo wrote:Zkoušel jsem vše u kněze. Obnovu, jed, chorobu...Snad.
![]()
Ne, nebyl jsem ani v invisu, ani v hidu a dokonce jsem si tím jistý.
Jsem si na 99,9% že chyba se nestala mezi židlí a počítačem.