epicka obrana
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: epicka obrana
ale jo, pohodlně to lze udělat několika způsoby
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: epicka obrana
http://nwn.wikia.com/wiki/Armor_class#S ... f_dodge_AC
co by ne? zaroluj niž na dodge a sčítej.
Třeba paladin s vysokou charismou (divine shield), botama+5, nazpivany bardem, s nakouzlenym hastem a mage armorem...
da se ruzně... akorat na thalii nelze kombinovat Paladina s jinymi povolanimi, ale kupřikladu i samotny paladin je schopny to s divine shieldem vytahnout na +20...
Bonusy k uhybani ma i SD a DD ... i tam to jde namichat s bardem a narvat se a nakouzlit hastem
(ano, u toho DD by musel zmenit presvedceni)
omlouvam se za OT, jen reakce na Darkena a to že to nejde vytahnout... všecko jde když se chce...
co by ne? zaroluj niž na dodge a sčítej.
Třeba paladin s vysokou charismou (divine shield), botama+5, nazpivany bardem, s nakouzlenym hastem a mage armorem...
da se ruzně... akorat na thalii nelze kombinovat Paladina s jinymi povolanimi, ale kupřikladu i samotny paladin je schopny to s divine shieldem vytahnout na +20...
Bonusy k uhybani ma i SD a DD ... i tam to jde namichat s bardem a narvat se a nakouzlit hastem
(ano, u toho DD by musel zmenit presvedceni)
omlouvam se za OT, jen reakce na Darkena a to že to nejde vytahnout... všecko jde když se chce...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: epicka obrana
jo ja to vim, proto to resim, kdyz nema na sobe vubec nic ani ten bonus AC z uhybani tak proste ma zakladni AC t.j. 10 + bonus z obratnosti a akrobacie. Nic vic... jako bych ten feat vubec nebrala.Derken- wrote:Uhýbání je zrovna jediné co ti to přidá vždyckyefu_redo wrote:Akrobacie by to ovlivnovat neměla.
Ovlivní to snad uhýbání a podobné bonusy za AC.Problém hledat na zbroji/robě/chráničích, helmě/plášti/pásku/prstenu nebo amuletu.
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: epicka obrana
jak jako by sis ten feat vubec nebrala? nerozumim... Tnf epicky feat sam o sobe nic nedela, umozni ti seslat epicke kouzlo a to ti da jeho ucinky (tj. +5natural +5uhyb +5odraz +5zbroj) ne?
Jinymi slovy svlikni všechny itemy, koukni na AC, zakouzli a melo by byt +20 AC
Jinymi slovy svlikni všechny itemy, koukni na AC, zakouzli a melo by byt +20 AC
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1