Page 2 of 2

Re: epicka obrana

Posted: 14:37 06. May 2010
by sandoftime
ale jo, pohodlně to lze udělat několika způsoby

Re: epicka obrana

Posted: 07:50 07. May 2010
by Bahnak
http://nwn.wikia.com/wiki/Armor_class#S ... f_dodge_AC

co by ne? zaroluj niž na dodge a sčítej.
Třeba paladin s vysokou charismou (divine shield), botama+5, nazpivany bardem, s nakouzlenym hastem a mage armorem...
da se ruzně... akorat na thalii nelze kombinovat Paladina s jinymi povolanimi, ale kupřikladu i samotny paladin je schopny to s divine shieldem vytahnout na +20...
Bonusy k uhybani ma i SD a DD ... i tam to jde namichat s bardem a narvat se a nakouzlit hastem
(ano, u toho DD by musel zmenit presvedceni)

omlouvam se za OT, jen reakce na Darkena a to že to nejde vytahnout... všecko jde když se chce...

Re: epicka obrana

Posted: 13:50 07. May 2010
by Xantipa
Derken- wrote:
efu_redo wrote:Akrobacie by to ovlivnovat neměla.

Ovlivní to snad uhýbání a podobné bonusy za AC.
Uhýbání je zrovna jediné co ti to přidá vždycky :) Problém hledat na zbroji/robě/chráničích, helmě/plášti/pásku/prstenu nebo amuletu.
jo ja to vim, proto to resim, kdyz nema na sobe vubec nic ani ten bonus AC z uhybani tak proste ma zakladni AC t.j. 10 + bonus z obratnosti a akrobacie. Nic vic... jako bych ten feat vubec nebrala.

Re: epicka obrana

Posted: 20:53 07. May 2010
by Bahnak
jak jako by sis ten feat vubec nebrala? nerozumim... Tnf epicky feat sam o sobe nic nedela, umozni ti seslat epicke kouzlo a to ti da jeho ucinky (tj. +5natural +5uhyb +5odraz +5zbroj) ne?
Jinymi slovy svlikni všechny itemy, koukni na AC, zakouzli a melo by byt +20 AC