Page 2 of 2
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:03 22. May 2010
by G14
jednou sem dala bigbijovku,ktera normalne srazi hp a dotycneho umlatila a postava zemrela,nozem na stahovani pak sla normalne vzkrisit

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:08 22. May 2010
by Luelle
to je ta drtící,to je osmej okruh? myslím,že je to osmička
tak ona dává prostě fyzickej dmg, ne magickej, čili teoreticky by se to okecat dalo, ale u toho IGMS je to prostě smrt

stejně jako přízračnej zabiják,to je pěkně vymazlený kouzlo, u toho by to oživení podle měfungovat taky nemělo..těžko ovlivníš,jak mco se oběť vyděsí, ale jak je to technicky vážně nevím
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:14 22. May 2010
by G14
jj takhle nejak na tomhle principu to asi funguje,kouzla co davaji zraneni dmg fyzicke,tak pak jdou postavy vzkrisit..............................magicke zraneni a nahla smrt kouzlem zrejme vzkrisit nelze,dle me je to tak spravne
btw:ted nevim jaky je to kruh,abych nekecala

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:18 22. May 2010
by -darkvision-
Koukam tady se zas sesli experty.
A jako kdyz me nekdo sejme kritikem 100+ tak co? To me proste omracil? Tezko, kritik = kritická zranení = smrt.
Okecávejte si to jak chcete, ale nikdy neokecate vsechno

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:21 22. May 2010
by Luelle
jenže to stínové je čistá OOC pomůcka pro hru,aby se hráčům nekazila hra z toho, že za smrt prostě ztratí expy a bylo to hratelné - IC se to prostě nějak zdůvodnit musí proto to "omráčení"
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:51 22. May 2010
by Radim
Wizna nemá co lovit,má ležet v knížkách a nevylejzat

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:52 22. May 2010
by Rejty
Omráčení není kvůli tomu, aby se nepřicházelo při smrti o expy, to je hloupost. Omráčení je tu kvůli tomu, aby i bojové postavy měly možnost někoho zajmout jinak než s mágem za zadkem. Mágové a klerici mají spoustu prostředků jak nepřítele paralyzovat, takže je hloupost tu lobovat aby i útočná kouzla mohla nepřítele omráčit. Pokud chce mág nebo klerik někoho omráčit, znehybnit, atd., ať používá kouzla k tomu určená.
Další debata je bezpředmětná. Zůstane současný stav a ohnivé koule, kvílení, imploze, atd. nebudou omračovat.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 13:09 22. May 2010
by cmon
Luelle wrote:to je ta drtící,to je osmej okruh? myslím,že je to osmička
tak ona dává prostě fyzickej dmg, ne magickej, čili teoreticky by se to okecat dalo...
A co když zbraní s magickým dmg terfuju postavu s tak velkou redukcí, že fyzickej neprojde a projde jen magickej? Je zde možnožnost, že ho tou zbraní omráčím?
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 13:11 22. May 2010
by cmon
-darkvision- wrote:Koukam tady se zas sesli experty.
A jako kdyz me nekdo sejme kritikem 100+ tak co? To me proste omracil? Tezko, kritik = kritická zranení = smrt.
Okecávejte si to jak chcete, ale nikdy neokecate vsechno

Prostě tě majzne přes palicu a ty s trochou "štěstí" na to nezemřeš. Kdyby dal někdo mojí postavě 100+ tak je to tak nějak akorát na omráčení...
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 13:22 22. May 2010
by Luelle
cmon wrote:Luelle wrote:to je ta drtící,to je osmej okruh? myslím,že je to osmička
tak ona dává prostě fyzickej dmg, ne magickej, čili teoreticky by se to okecat dalo...
A co když zbraní s magickým dmg terfuju postavu s tak velkou redukcí, že fyzickej neprojde a projde jen magickej? Je zde možnožnost, že ho tou zbraní omráčím?
já nevím jak je to technicky řešení to je spíš otázka na kucika nebo kdo to stínové dělal
to je jen IC okecávka, proč některá kouzla zabíjí a jiná nikoliv
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 13:58 22. May 2010
by -darkvision-
cmon wrote:-darkvision- wrote:Koukam tady se zas sesli experty.
A jako kdyz me nekdo sejme kritikem 100+ tak co? To me proste omracil? Tezko, kritik = kritická zranení = smrt.
Okecávejte si to jak chcete, ale nikdy neokecate vsechno

Prostě tě majzne přes palicu a ty s trochou "štěstí" na to nezemřeš. Kdyby dal někdo mojí postavě 100+ tak je to tak nějak akorát na omráčení...
Pokad ma postava treba 60zivotu a von ti da kritik za 100 tak proste death, to nevokecas zadnym vomracenim. Dal neprimerenou ranu. Mas 150zivotu, von ti da kritik za 200, to samy jako predchozi. Nereknu kdyz te upizla. Ale kritikem vomracit.
To proc jsem zakladal tento topic, to mi tu Dm uz zodpovedeli, tohleto ostatni je uz jen nase vymena nazoru na danou vec.

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 15:29 22. May 2010
by sandoftime
a kouzelník hodí na postavu paralýzu
a kouzelník začne něco psát do hvězdiček
možná to ani nedopíše, než paralýza zmizí a nebo to třeba i dopíše a paralýza ale stejně zmizí
a paralyzovaný bojovník se může hýbat prdne kouzelníkovi devast a je vymalováno...
tolik k těm jiným prostředkům
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 15:33 22. May 2010
by Luelle
sandoftime wrote:a kouzelník hodí na postavu paralýzu
a kouzelník začne něco psát do hvězdiček
možná to ani nedopíše, než paralýza zmizí a nebo to třeba i dopíše a paralýza ale stejně zmizí
a paralyzovaný bojovník se může hýbat prdne kouzelníkovi devast a je vymalováno...
tolik k těm jiným prostředkům
nebo ještě líp - kouzelník je iluzionista a nemá školu očarování

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 17:21 22. May 2010
by kucik
Nechapu tu samou diskuzi porad dokola. Vzdycky se na to nekdo zepta, akceptuje odpoved a za par tydnu znovu.