Re: Summoni
Posted: 20:30 24. May 2010
Vydrželo to tak do teď a nikdo si moc nestěžoval, tak proč to měnit najednou teď ? :p
tohle si měli říkat lidé v pravěku a starověkude Aers wrote:Vydrželo to tak do teď a nikdo si moc nestěžoval, tak proč to měnit najednou teď ? :p
Kdo ví ? Ale bylo by ti to fuk, protože bys nevěděl, že by něco lepšího mohlo existovatčerný vlk wrote:tohle si měli říkat lidé v pravěku a starověkude Aers wrote:Vydrželo to tak do teď a nikdo si moc nestěžoval, tak proč to měnit najednou teď ? :pkde by byl vývoj
nevím, jestli jsi zaregistroval název subfóra, "Nápady, připomínky."de Aers wrote:Vydrželo to tak do teď a nikdo si moc nestěžoval, tak proč to měnit najednou teď ? :p
To je trochu nepoužitelné. Lépe to vyřešit povolávacíma bodama a zkrácením sumonů. 3kola/lvlArash wrote:No já si myslím že multisummoning je celkem zajimavý.
Ale jeho vybalancování by mělo být hodně promyšlené.
Osobně si myslím že zajimavá varianta je kdyby se vzalo v potaz že summon je vlastně ovládán tím co ho povolal, takže čím víc summonů vyvolá tím víc musí být soustředěnější na jejich ovládání, takže jednoho zvládne normálně, na 2 už nemůže dobře bojovat, na 3 už ani není schopný běhat a na více třeba už vlastně stojí na místě a celou svou myslí ovládá dané povolané.