Dexaři a jiný odpad

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by Pajule »

mně je to celkem fuk , ale tuto všemožný fňukání mi přijde já nevim... :roll: prostě k ničemu jednou to tak je tak to tak je nooo ježíš :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: SPAM

Post by Rejty »

žačneme třeba tim, proč maji skoro všichni imky na zakeřňaky - ono to jde ruku v ruce s imkou na critical? jesli ne, tak proč nemaj některy třeba jen imky na crit a na zakeřnak ne? mě samotnyho s monkem to zas až tak nebolí, ale partu to bolí až moc.
To není pravda. Kdo má např. imunitu za zákeřňák kromě nemrtvých a výtvorů?
Proč by nemoh bejt dung, nebo nějaka jeho část, ve které by se třeba muselo zatáhnout za páku aby se parta dostala dál postavenej tak, že by se do něj systemově dostal jen dexař? Přikladem uvedu - do dungeonu se dá dostat jen po velmi nebezpečném skalním převisu, ze kterýho cokoli co neověří dex spadne a pro jistotu si to ublíží?
Tohle jsem už chtěl kdysi zavést. Otázka zní: Kdo to naskriptuje? Hlásí se někdo?
Očarování malých zbraní a jejich omezení - má logický smysl, ale systémově je to naprosto prasečí omezení dexařů (imho).
Je to srovnání zbraní s velkým rozsahem kritiky s ostatními. Takhle tu běhali jen maníci s šavlí a kukrami.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: SPAM

Post by Ikstremist »

nomis_b wrote:Posledni uprava je podle me posilujici od minula a to o dost.. momentalne jsme nejblize puvodnim NWN zbranim. ale chapu, porad nejde udelat zbran: dyka 1k4 , + 2k10 zvuk a tak je to likvidacni...
To bych snad ani nechtěl ...
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: SPAM

Post by Rejty »

nejde o dung :) jde o to že dexař neuplatní sneaky, má slabé věci OPROTI plechovkám, nwn JE o věcech
Kde neuplatí sneaky? Na nemrtvých a výtvorech?
nemají ale roby! pořádné věci na obratnost
Tady je krásně vidět, jak se hráči zhejčkali těma věcma +20, které tu donedávna byly. Věci na obratnost je dost a je možné namaxovat v pohodě sílu i obratnost. Jen si postava musí zvolit co chce a o tom to právě je!
dung jako dung, dexař i silák se za normálního stavu liší v pár drobnostech a stylu hry ale jsou schopní zvládnout stejnou obtížnost, jenže předměty nejsou vyvážené
Které konkrétně?


A jak bys dexaře zvýhodnil?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
turiel
Nováček
Posts: 44
Joined: 02:01 10. Apr 2010

Re: SPAM

Post by turiel »

Pajule wrote:je pro vás tak důležité s jednou postavou samostatně zabít každýho? :shock:
Presne chapu co tim Pajky myslela. Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes :) ) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: SPAM

Post by Rejty »

turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes :) ) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
Kde jsou ty časy...
Vedoucí týmu Thalie
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: SPAM

Post by sandoftime »

Rejty wrote:A jak bys dexaře zvýhodnil?
dmg +1 zvukem? opravdu? aspon ze tohle uz se zmenilo

a ne, neuplatni sneaky, narozdil od kritiku ktery jde dat face to face, dexar da sneak jeden, jedne potvore, vic jen pokud je sikovny a k tomu uz musi byt dobre postaveny atd.

je videj jak jsou hraci zhyckani +20 predmety? ja takove nikdy nemel a nevadi mi to, jen ono sehnat i predmety +2 uz je problem

rozhodne bych dexarum povolil siti, tailoring je prace dexaru, ale tohle rikam porad a stale ta sama odpoved, najdi si wisdomaka... supr

hlavne ze muzu vyrabet pavezy (ne ze bych je nevyuzil, ale nekteri dexari, a uz na to dokonce upozornovali, dokonce ani stity nemůzou equipnout, ale hlavne ze je mohou vyrabet)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: SPAM

Post by Rejty »

dmg +1 zvukem? opravdu? aspon ze tohle uz se zmenilo
Teď je zranění elementem jako základní zranění zbraně (u obouruček bez navýšení).
rozhodne bych dexarum povolil siti, tailoring je prace dexaru
Tohle je na pováženou.
Vedoucí týmu Thalie
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: SPAM

Post by sandoftime »

Rejty wrote:
dmg +1 zvukem? opravdu? aspon ze tohle uz se zmenilo
Teď je zranění elementem jako základní zranění zbraně (u obouruček bez navýšení).
výtečně, souhlasím s tím že větší zbran= větší dmg, ale dmg +1 byl opravdu příšerný
Rejty wrote:
rozhodne bych dexarum povolil siti, tailoring je prace dexaru
Tohle je na pováženou.
a výtečně :)

ještě pár příjemných zpráv a zavřete mi hubu uplně :)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: SPAM

Post by Rejty »

výtečně, souhlasím s tím že větší zbran= větší dmg, ale dmg +1 byl opravdu příšerný
Souhlasím, že tohle bylo špatný a skoro k ničemu...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by Ikstremist »

:arrow: DĚKUJI :!:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by černý vlk »

ono to souvisí se vším, všechno je propojeno...změníte jedno, rozpoutá to řetěz následných nesrovnalostí..(efekt motýlího křídla)
ztížily se NPC...AB a AC chápu...ale u obyčejnějších NPC vzrostlo i rapidně DMG...u některých zesílených NPC nenarostly expy..zatímco mág na nízkém levlu dá mnohem více než bojovník (tak do 15ky +/-), pak se to rapidně otočí a veškeré kouzla na savy jsou k ničemu...proč nezvýšit trošku savy těch low NPC a nesnížit savy u NPC třeba v prahvozdě o 5 třeba spolu s devastem na servru o těch 5)
, bylo by to vyrovnanější...u silnějších verzí potvor je srážení, v tom problém nevidím...problém ani není, že bojovníci díky síle mají výhodu, problém je, že dextr postavy i na max výcvik s max featy na něj a boosty zabije postavička průměrného bojovníka co trefí srážení na 20ku a to samé platí i o NPC (řešila by to třeba kapuce s výcvikem, roba..stejně jako u zbrojí)...a co takhle pak ještě změnit přístup k příspěvkům? Posměšky typu "zase fňuká" atd nic nevyřeší, je to dětinské a zbytečné...pochopil bych, kdyby si někdo pořád stěžoval bez konkrétních argumentů (moje postavička je slabáá buuu buuu"), ale takových příspěvků jsem moc nečetl
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by sandoftime »

ani kritik, ani dvacka neni u srazeni automaticky uspech, pokud ten dexter bude mit vyssi disciplinu nez dany utocny bonus, nesrazi ho ani kritickym
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by Grunt »

černý vlk wrote:ono to souvisí se vším, všechno je propojeno...změníte jedno, rozpoutá to řetěz následných nesrovnalostí..(efekt motýlího křídla)
ztížily se NPC...AB a AC chápu...ale u obyčejnějších NPC vzrostlo i rapidně DMG...u některých zesílených NPC nenarostly expy..zatímco mág na nízkém levlu dá mnohem více než bojovník (tak do 15ky +/-), pak se to rapidně otočí a veškeré kouzla na savy jsou k ničemu...proč nezvýšit trošku savy těch low NPC a nesnížit savy u NPC třeba v prahvozdě o 5 třeba spolu s devastem na servru o těch 5)
, bylo by to vyrovnanější...u silnějších verzí potvor je srážení, v tom problém nevidím...problém ani není, že bojovníci díky síle mají výhodu, problém je, že dextr postavy i na max výcvik s max featy na něj a boosty zabije postavička průměrného bojovníka co trefí srážení na 20ku a to samé platí i o NPC (řešila by to třeba kapuce s výcvikem, roba..stejně jako u zbrojí)...a co takhle pak ještě změnit přístup k příspěvkům? Posměšky typu "zase fňuká" atd nic nevyřeší, je to dětinské a zbytečné...pochopil bych, kdyby si někdo pořád stěžoval bez konkrétních argumentů (moje postavička je slabáá buuu buuu"), ale takových příspěvků jsem moc nečetl
*podepsal se pod to*

//naprosto souhlasím
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: SPAM

Post by Pajule »

Rejty wrote:
turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes :) ) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
Kde jsou ty časy...

dáleko dáleko..to si nedošel s prvnim levlem ani do Karathy :D docela bych je hodila do těch časů kdy jen máálokdo dolezl k 18 levlu a byl šťastnej a byl to pán někdo :D pak by koukali :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Locked