Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 20:06 12. May 2010
mně je to celkem fuk , ale tuto všemožný fňukání mi přijde já nevim...
prostě k ničemu jednou to tak je tak to tak je nooo ježíš 
To není pravda. Kdo má např. imunitu za zákeřňák kromě nemrtvých a výtvorů?žačneme třeba tim, proč maji skoro všichni imky na zakeřňaky - ono to jde ruku v ruce s imkou na critical? jesli ne, tak proč nemaj některy třeba jen imky na crit a na zakeřnak ne? mě samotnyho s monkem to zas až tak nebolí, ale partu to bolí až moc.
Tohle jsem už chtěl kdysi zavést. Otázka zní: Kdo to naskriptuje? Hlásí se někdo?Proč by nemoh bejt dung, nebo nějaka jeho část, ve které by se třeba muselo zatáhnout za páku aby se parta dostala dál postavenej tak, že by se do něj systemově dostal jen dexař? Přikladem uvedu - do dungeonu se dá dostat jen po velmi nebezpečném skalním převisu, ze kterýho cokoli co neověří dex spadne a pro jistotu si to ublíží?
Je to srovnání zbraní s velkým rozsahem kritiky s ostatními. Takhle tu běhali jen maníci s šavlí a kukrami.Očarování malých zbraní a jejich omezení - má logický smysl, ale systémově je to naprosto prasečí omezení dexařů (imho).
To bych snad ani nechtěl ...nomis_b wrote:Posledni uprava je podle me posilujici od minula a to o dost.. momentalne jsme nejblize puvodnim NWN zbranim. ale chapu, porad nejde udelat zbran: dyka 1k4 , + 2k10 zvuk a tak je to likvidacni...
Kde neuplatí sneaky? Na nemrtvých a výtvorech?nejde o dungjde o to že dexař neuplatní sneaky, má slabé věci OPROTI plechovkám, nwn JE o věcech
Tady je krásně vidět, jak se hráči zhejčkali těma věcma +20, které tu donedávna byly. Věci na obratnost je dost a je možné namaxovat v pohodě sílu i obratnost. Jen si postava musí zvolit co chce a o tom to právě je!nemají ale roby! pořádné věci na obratnost
Které konkrétně?dung jako dung, dexař i silák se za normálního stavu liší v pár drobnostech a stylu hry ale jsou schopní zvládnout stejnou obtížnost, jenže předměty nejsou vyvážené
Presne chapu co tim Pajky myslela. Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnesPajule wrote:je pro vás tak důležité s jednou postavou samostatně zabít každýho?
Kde jsou ty časy...turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
dmg +1 zvukem? opravdu? aspon ze tohle uz se zmeniloRejty wrote:A jak bys dexaře zvýhodnil?
Teď je zranění elementem jako základní zranění zbraně (u obouruček bez navýšení).dmg +1 zvukem? opravdu? aspon ze tohle uz se zmenilo
Tohle je na pováženou.rozhodne bych dexarum povolil siti, tailoring je prace dexaru
výtečně, souhlasím s tím že větší zbran= větší dmg, ale dmg +1 byl opravdu příšernýRejty wrote:Teď je zranění elementem jako základní zranění zbraně (u obouruček bez navýšení).dmg +1 zvukem? opravdu? aspon ze tohle uz se zmenilo
a výtečněRejty wrote:Tohle je na pováženou.rozhodne bych dexarum povolil siti, tailoring je prace dexaru
Souhlasím, že tohle bylo špatný a skoro k ničemu...výtečně, souhlasím s tím že větší zbran= větší dmg, ale dmg +1 byl opravdu příšerný
*podepsal se pod to*černý vlk wrote:ono to souvisí se vším, všechno je propojeno...změníte jedno, rozpoutá to řetěz následných nesrovnalostí..(efekt motýlího křídla)
ztížily se NPC...AB a AC chápu...ale u obyčejnějších NPC vzrostlo i rapidně DMG...u některých zesílených NPC nenarostly expy..zatímco mág na nízkém levlu dá mnohem více než bojovník (tak do 15ky +/-), pak se to rapidně otočí a veškeré kouzla na savy jsou k ničemu...proč nezvýšit trošku savy těch low NPC a nesnížit savy u NPC třeba v prahvozdě o 5 třeba spolu s devastem na servru o těch 5)
, bylo by to vyrovnanější...u silnějších verzí potvor je srážení, v tom problém nevidím...problém ani není, že bojovníci díky síle mají výhodu, problém je, že dextr postavy i na max výcvik s max featy na něj a boosty zabije postavička průměrného bojovníka co trefí srážení na 20ku a to samé platí i o NPC (řešila by to třeba kapuce s výcvikem, roba..stejně jako u zbrojí)...a co takhle pak ještě změnit přístup k příspěvkům? Posměšky typu "zase fňuká" atd nic nevyřeší, je to dětinské a zbytečné...pochopil bych, kdyby si někdo pořád stěžoval bez konkrétních argumentů (moje postavička je slabáá buuu buuu"), ale takových příspěvků jsem moc nečetl
Rejty wrote:Kde jsou ty časy...turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.