Page 2 of 6

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 20:30 15. May 2010
by KaTo
Pokud by někdo ten topic bral vážně, tak jsem 100% proti jakémukoli rušení časových expů kdekoli.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 20:34 15. May 2010
by Nalkanar
Tretas wrote:Ale aspoň to bude vypadat jako na Rp serveru a ne craft serveru. :)
Tak zrychlete hlad, žízeň a únavu, aby postava do té hospody musela častějc jak jednou za dva bo tři dny. :D :P

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 21:23 15. May 2010
by -darkvision-
Tretas wrote:Ale aspoň to bude vypadat jako na Rp serveru a ne craft serveru. :)
Aha, takze kdyz v dilnach se odeberou casovy expy postavam, tak postava prestane v tu chvili starnout, jakoby se zastavi cas, a az vyjde z dilen, tak teprve pak zas zacne starnout? Joo to Rp, to je eRpéééé :lol:

Ja tedy mám pohlad na časový expy takovej, že to je přesně to jak postava stárne.
Ps. Při řemeslu se časovky získávaj jen po 6Minut, pak přestanou, i když craftíte, na časovky to působí tak, že si myslej, že jste třebas afk. Jak psal Sando, bud neco vyhvezdickujete, ci promluvite, ci pouzijete "kamen duse" a casovky se zas rozjedou.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 21:29 15. May 2010
by mandos
Já sem rozhodně pro :) třeba když se zruší nebudou dílny jediné místo kde najít smysluplně hráče jak tu bylo řečeno;)

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 21:37 15. May 2010
by sandoftime
mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro :)

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 21:54 15. May 2010
by maku
sandoftime wrote:mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro :)
Z tohohle pohledu chápu spíše ty necraftery ... když je 80% online hráčů v dílnách, tak je pro těch 20% necraftích docela problém s někým hrát.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 22:02 15. May 2010
by černý vlk
jj, zrušte časovky v dílnách, aspoň budou postavy ochotněji šít pro ostatní :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 22:18 15. May 2010
by KaTo
maku wrote:
sandoftime wrote:mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro :)
Z tohohle pohledu chápu spíše ty necraftery ... když je 80% online hráčů v dílnách, tak je pro těch 20% necraftích docela problém s někým hrát.
No jo...půlka se bojí do dungů, druhá mimo město. To je pak těžký :lol: :lol: :lol: .

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 23:03 15. May 2010
by kucik
Vy to dramatizujete. Na serveru je ctyricet hracu a sotve pet z nich je v dilnach.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 23:04 15. May 2010
by sandoftime
maku wrote:
sandoftime wrote:mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro :)
Z tohohle pohledu chápu spíše ty necraftery ... když je 80% online hráčů v dílnách, tak je pro těch 20% necraftích docela problém s někým hrát.
jojo drowové jsou chudačci a nemají koho chytat, viď? :)

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 00:09 16. May 2010
by -RoF-
Pravdou je že já poslední dobou moc lidí v dílnách taky neviděl, takže se uklidněte a nerýpejte do crafterů. :wink:

Jinak Bersi ono to že není koho ulovit, to víš Aria je mrcha a každého varuje a ti lidi někdy už ja poslouchají a v noci ven nelezou, ale i tak se vždy někdo najde :twisted: :D ....ne dělám si spíš srandu

PS: Šak Aria si taky nedávno ulovila pár drowíků :P Aby se nerylo je ndo tho že drowi loví povrchnany :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 07:40 16. May 2010
by Tretas
-darkvision- wrote:Ja tedy mám pohlad na časový expy takovej, že to je přesně to jak postava stárne.
S tímhle zásadně nesouhlasím. Časové expy jsou zkušenosti které postava získává jen když něco zažije. Kdyby se to bralo podlem toho jak postava stárne, tak proč v téj Ivory je ten děda jen 1 lvl a není to korba co zabije draka? :twisted:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 10:34 16. May 2010
by Krata
berte to jinak.. postava je celej život zalezlá v dilně a šije šaty a za několik let vyleze ven, protáhne se, čapne sekeru kterou v životě nedržela a jednou ranou zabije postavu, která celej herní život zas pobíhala po dungech a zabíjela vše, co se pohlo

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 10:42 16. May 2010
by -RoF-
*Pobavevně je sleduje*Tohle se řešilo na každém modulu a jak vidím j to oblíbené téma....no nic pokračujte v rozumné diskuzi :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 10:44 16. May 2010
by Krata
-RoF- wrote:*Pobavevně je sleduje*Tohle se řešilo na každém modulu a jak vidím j to oblíbené téma....no nic pokračujte v rozumné diskuzi :D
v naši rozumné diskuzi budem pokračovat ale bud lepší, když se zdržíš svých nerozumných blbých keců, děkujem :)