Page 2 of 6
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 20:30 15. May 2010
by KaTo
Pokud by někdo ten topic bral vážně, tak jsem 100% proti jakémukoli rušení časových expů kdekoli.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 20:34 15. May 2010
by Nalkanar
Tretas wrote:Ale aspoň to bude vypadat jako na Rp serveru a ne craft serveru.

Tak zrychlete hlad, žízeň a únavu, aby postava do té hospody musela častějc jak jednou za dva bo tři dny.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 21:23 15. May 2010
by -darkvision-
Tretas wrote:Ale aspoň to bude vypadat jako na Rp serveru a ne craft serveru.

Aha, takze kdyz v dilnach se odeberou casovy expy postavam, tak postava prestane v tu chvili starnout, jakoby se zastavi cas, a az vyjde z dilen, tak teprve pak zas zacne starnout? Joo to Rp, to je eRpéééé
Ja tedy mám pohlad na časový expy takovej, že to je přesně to jak postava stárne.
Ps. Při řemeslu se časovky získávaj jen po 6Minut, pak přestanou, i když craftíte, na časovky to působí tak, že si myslej, že jste třebas afk. Jak psal Sando, bud neco vyhvezdickujete, ci promluvite, ci pouzijete "kamen duse" a casovky se zas rozjedou.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 21:29 15. May 2010
by mandos
Já sem rozhodně pro

třeba když se zruší nebudou dílny jediné místo kde najít smysluplně hráče jak tu bylo řečeno;)
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 21:37 15. May 2010
by sandoftime
mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 21:54 15. May 2010
by maku
sandoftime wrote:mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro

Z tohohle pohledu chápu spíše ty necraftery ... když je 80% online hráčů v dílnách, tak je pro těch 20% necraftích docela problém s někým hrát.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 22:02 15. May 2010
by černý vlk
jj, zrušte časovky v dílnách, aspoň budou postavy ochotněji šít pro ostatní

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 22:18 15. May 2010
by KaTo
maku wrote:sandoftime wrote:mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro

Z tohohle pohledu chápu spíše ty necraftery ... když je 80% online hráčů v dílnách, tak je pro těch 20% necraftích docela problém s někým hrát.
No jo...půlka se bojí do dungů, druhá mimo město. To je pak těžký

.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 23:03 15. May 2010
by kucik
Vy to dramatizujete. Na serveru je ctyricet hracu a sotve pet z nich je v dilnach.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 23:04 15. May 2010
by sandoftime
maku wrote:sandoftime wrote:mě se líbí jak ti co kraftí jsou proti a ti co nekraftí jsou pro

Z tohohle pohledu chápu spíše ty necraftery ... když je 80% online hráčů v dílnách, tak je pro těch 20% necraftích docela problém s někým hrát.
jojo drowové jsou chudačci a nemají koho chytat, viď?

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 00:09 16. May 2010
by -RoF-
Pravdou je že já poslední dobou moc lidí v dílnách taky neviděl, takže se uklidněte a nerýpejte do crafterů.
Jinak Bersi ono to že není koho ulovit, to víš Aria je mrcha a každého varuje a ti lidi někdy už ja poslouchají a v noci ven nelezou, ale i tak se vždy někdo najde

....ne dělám si spíš srandu
PS: Šak Aria si taky nedávno ulovila pár drowíků

Aby se nerylo je ndo tho že drowi loví povrchnany

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 07:40 16. May 2010
by Tretas
-darkvision- wrote:Ja tedy mám pohlad na časový expy takovej, že to je přesně to jak postava stárne.
S tímhle zásadně nesouhlasím. Časové expy jsou zkušenosti které postava získává jen když něco zažije. Kdyby se to bralo podlem toho jak postava stárne, tak proč v téj Ivory je ten děda jen 1 lvl a není to korba co zabije draka?

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 10:34 16. May 2010
by Krata
berte to jinak.. postava je celej život zalezlá v dilně a šije šaty a za několik let vyleze ven, protáhne se, čapne sekeru kterou v životě nedržela a jednou ranou zabije postavu, která celej herní život zas pobíhala po dungech a zabíjela vše, co se pohlo
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 10:42 16. May 2010
by -RoF-
*Pobavevně je sleduje*Tohle se řešilo na každém modulu a jak vidím j to oblíbené téma....no nic pokračujte v rozumné diskuzi

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 10:44 16. May 2010
by Krata
-RoF- wrote:*Pobavevně je sleduje*Tohle se řešilo na každém modulu a jak vidím j to oblíbené téma....no nic pokračujte v rozumné diskuzi

v naši rozumné diskuzi budem pokračovat ale bud lepší, když se zdržíš svých nerozumných blbých keců, děkujem
