Page 2 of 2

Re: Trezor v dílně

Posted: 20:19 02. Jul 2010
by Scully
Ahoj, jsem udělal blbost a uložil do trezoru 170k peněz. Až potom jsem se dověděl, že odtud mizí. Je možná náhrada nebo neznalost neomlouvá?

Re: Trezor v dílně

Posted: 20:21 02. Jul 2010
by Rejty
Domluv se s nějakým DM a peníze ti nahradí. Peníze se ukládají k bankéři, ne do trezoru.

Re: Trezor v dílně

Posted: 21:15 02. Jul 2010
by Scully
Tak aby toho pro Elinu nebylo málo, tak teď při pádu srvu přišla o sekyru v okouzlovací trubici a bohužel tady není žádné DMko.

Re: Trezor v dílně

Posted: 09:03 03. Jul 2010
by monstera
Scully wrote:Ahoj, jsem udělal blbost a uložil do trezoru 170k peněz. Až potom jsem se dověděl, že odtud mizí. Je možná náhrada nebo neznalost neomlouvá?
Pokud vím ( a pokud se to nezměnilo ) jde ukládat peníze to trezoru po 50 000 na čtvereček.

Re: Trezor v dílně

Posted: 16:24 03. Jul 2010
by Scully
No raději budu využívat banku :). Jinak děkuji všem zúčastněným, vše se vyřešilo k Elině spokojenosti:)