Page 2 of 2

Re: chyby v lokacích

Posted: 13:40 04. Jun 2010
by efu_redo
Haha! Zapoměl bych. Tady je jeden rest. Tohle jsou místa, kde nic není a já se tam stále zaje... zadrhávám s postavou. Ať jdu na klávesách nebo miší.

http://www.bytovy-interier.cz/tomyn/1.jpg
http://www.bytovy-interier.cz/tomyn/2.jpg
http://www.bytovy-interier.cz/tomyn/3.jpg

Re: chyby v lokacích

Posted: 13:40 04. Jun 2010
by venomeq
Krumpacnajdes prave v dilnach u spravce pod polozkou platnerina - kovarina...a aby se predeslo dotazu zda velje nakope vic nez malej tak odpoved je ne....oba kopou stejne jen jeden je tezsi a ma veci vydrz a druhej je lehci a vydrzi min....jinak kumpac taky muzes kupit v Tartenu

Re: chyby v lokacích

Posted: 14:34 04. Jun 2010
by sandoftime
ještě třeba slévárenství má ve svých položkách krumpáč atd.

Re: chyby v lokacích

Posted: 14:22 09. Jun 2010
by Bluud_Elf
Tezko rict jestli se to da povazovat za plnohodnotnou chybu, kazdopadne mesto v podtemnu ma poznamku na mape pro kazdou dulezitou budovu a na povrchu v Karathe zadny poznamky nejsou. But bych pridelal, nebo odebral :)

Re: chyby v lokacích

Posted: 10:54 25. Oct 2010
by tao kan
část lokací krypt u Karaty je zcela prázdná, hlavně mezi spodní a horní částí. Chybí NPC i truhly. Hrobka Lamberta je v pořádku.

Re: chyby v lokacích

Posted: 18:57 14. Nov 2010
by sendys
ja se zadrhavam hlavne v dorenskym hvozdu o nic .... :)

Re: chyby v lokacích

Posted: 21:58 14. Nov 2010
by Derken-
Upřímně mi hodně vadí ten trám co je na zemi v Dorenskym hvozdě v dole. Chodit tam kolem něj je dost opruz a často se tam člověk zasekne. Dvakrát mě už museli tahat ze zdi tam. Já vim že je to tam udělaný jako po závalu a je to i pěkný, ale tahle věc.. Kdyby se aspon posunula víc na stranu.