Page 2 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 23:18 20. May 2010
by Pajule
já bych jet měla!jenže nemam u sebe tedka datumy táborů a závodů , takže až dojedu dom , upřesnim přesnějc jestli ano nebo ne e a možnáá bych řekla bratříčkovi , že bysme dorazili oba :) a kdyby on nejel tak třeba s panem Berserkem(pokud jede) nebo nějákym plzenákem domluvila ;)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 23:52 20. May 2010
by jaara
Lidi, tak když přijedu i , tak to už přece musíte přijet i VY!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 00:59 21. May 2010
by efu_redo
Užijte si to ve vší parádě.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 08:11 21. May 2010
by nomis_b
Budu se snažit dorazit... předběžně čas mám, tak uvidíme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale jako každý rok, nic moc neslibuju, plány se moc rychle mění...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 08:58 21. May 2010
by tao kan
Tao Kan a Durduin jedou !

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 10:25 21. May 2010
by Krata
ty kdož nejedou by se měli stydět a už ode mě nikdy nedostanou expi ve hře...

jáááá samozřejmě dorazim, cestou unesu jonnyho a ještě se pokusim spawnout Marvina s Neithanem

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:35 21. May 2010
by Rejty
Jinak je tu ještě možnost přijet dříve, zpravidla jezdíme už ve středu. Tak kdyby tam chtěl někdo jen relaxovat, vyjít si na výlet a pomoci nám to připravit. :wink:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:51 22. May 2010
by Esuliams
Nová srazová dvojice Esu a Hunnreh jede!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 13:06 22. May 2010
by Yohan
Dorazim...ale kdy a na jak dlouho nejsem ted schopen rici :wink:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:04 22. May 2010
by Grunt
Možná bych dojel, ale nevím nevím. Je nějaká delegace ze severní moravy?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:06 22. May 2010
by Rejty
Grunt wrote:Možná bych dojel, ale nevím nevím. Je nějaká delegace ze severní moravy?
Melvik určitě přijede, není třeba se stydět!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:13 22. May 2010
by Luelle
Grunt wrote:Možná bych dojel, ale nevím nevím. Je nějaká delegace ze severní moravy?
medvěde, ty musíš :mrgreen:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:24 22. May 2010
by Grunt
No jo..ale jet přes celou republiku někam...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:33 22. May 2010
by Pajule
já mrkla do deníku, kterej nemam a 30. mi končí tábor , takže DOJEDU ... sice nevim ak,ale nějak jó

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 07:25 24. May 2010
by Krata
Grunt wrote:No jo..ale jet přes celou republiku někam...
??!? .. na tyhle srazy jezděj i lidi ze slovenska aby jim neutekl, dálka je špatná výmluva :)