Page 2 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:18 20. May 2010
by Pajule
já bych jet měla!jenže nemam u sebe tedka datumy táborů a závodů , takže až dojedu dom , upřesnim přesnějc jestli ano nebo ne e a možnáá bych řekla bratříčkovi , že bysme dorazili oba

a kdyby on nejel tak třeba s panem Berserkem(pokud jede) nebo nějákym plzenákem domluvila

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:52 20. May 2010
by jaara
Lidi, tak když přijedu i JÁ, tak to už přece musíte přijet i VY!
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 00:59 21. May 2010
by efu_redo
Užijte si to ve vší parádě.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 08:11 21. May 2010
by nomis_b
Budu se snažit dorazit... předběžně čas mám, tak uvidíme
ale jako každý rok, nic moc neslibuju, plány se moc rychle mění...
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 08:58 21. May 2010
by tao kan
Tao Kan a Durduin jedou !
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 10:25 21. May 2010
by Krata
ty kdož nejedou by se měli stydět a už ode mě nikdy nedostanou expi ve hře...
jáááá samozřejmě dorazim, cestou unesu jonnyho a ještě se pokusim spawnout Marvina s Neithanem
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:35 21. May 2010
by Rejty
Jinak je tu ještě možnost přijet dříve, zpravidla jezdíme už ve středu. Tak kdyby tam chtěl někdo jen relaxovat, vyjít si na výlet a pomoci nám to připravit.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:51 22. May 2010
by Esuliams
Nová srazová dvojice Esu a Hunnreh jede!
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:06 22. May 2010
by Yohan
Dorazim...ale kdy a na jak dlouho nejsem ted schopen rici

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:04 22. May 2010
by Grunt
Možná bych dojel, ale nevím nevím. Je nějaká delegace ze severní moravy?
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:06 22. May 2010
by Rejty
Grunt wrote:Možná bych dojel, ale nevím nevím. Je nějaká delegace ze severní moravy?
Melvik určitě přijede, není třeba se stydět!
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:13 22. May 2010
by Luelle
Grunt wrote:Možná bych dojel, ale nevím nevím. Je nějaká delegace ze severní moravy?
medvěde, ty musíš

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 19:24 22. May 2010
by Grunt
No jo..ale jet přes celou republiku někam...
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 19:33 22. May 2010
by Pajule
já mrkla do deníku, kterej nemam a 30. mi končí tábor , takže DOJEDU ... sice nevim ak,ale nějak jó
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 07:25 24. May 2010
by Krata
Grunt wrote:No jo..ale jet přes celou republiku někam...
??!? .. na tyhle srazy jezděj i lidi ze slovenska aby jim neutekl, dálka je špatná výmluva
