Page 2 of 2

Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC

Posted: 23:02 24. May 2010
by sandoftime
ze potvora skace z mista na misto, problikava a teleportuje se opravdu nema nic spolecneho se skripty, je to normalni lag

a ze jsou lagy kdyz je hodne hracu online? ano jsou, nwn není mmo, je to onlinovka koncipovana pro partu kolem 8 hračů, to že díky toolsetu vznikly tka úžasné a perzistentní světy jako je thalie je na jednu stranu zázrak, ale nese si to sebou zkrátka i nějaké ty neduhy

Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC

Posted: 23:20 24. May 2010
by zachy
to Kucik:
A kolik máte rychlost uploadu u serveru? To ze je to napichly na NIX pres optiku je vyborny, ale neznamena to, ze linku s nikym nesdilite.

Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC

Posted: 08:13 25. May 2010
by Grunt
Mám z téhle diskuze pocit, že problém nejsou Lagy, ani sražení ani slabý server. Skutečný problém je, že neexistuje lokace, kde by byly bezbranné monstra v ohromném počtu a i postavy kolem 35lv by z ně měly tak 100xp. To je problém co tady trápí většinu hráčů, když to trochu přeženu :D Prostě jsou lagy a zlobři vás mužou takhle sejmout, zařiďte se tak aby se to nestalo... S lagy nikdo nic moc neudělá a překopávat silu monster kvůli toho :D to je směšné.

Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC

Posted: 08:42 25. May 2010
by kucik
zachy wrote:to Kucik:
A kolik máte rychlost uploadu u serveru? To ze je to napichly na NIX pres optiku je vyborny, ale neznamena to, ze linku s nikym nesdilite.
Samozřejmě, že linka je společná pro celou Plzeň. Konkrétní parametry nevim, ale na páteřních linkách se agreguje trochu jinak, než pro koncovýho uživatele.

Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC

Posted: 09:07 25. May 2010
by jachyra
Ja sa tiež pridávam k podobnej skúsenosti ... fakt len zriedka sa mi stáva, že by sa NPC netransportlo ku mne, ale pekne po svojich pribehlo ;) a pozor, máme fakt rýchly net aj počítače + stávalo sa to kedykoľvek v priebehu dňa, či už bolo viac hráčov alebo menej.