Page 2 of 2

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 13:08 26. May 2010
by Práček
jsem jedinej nebo se jeste nekomu zapichuje mec vodorovne do tela?

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 13:11 26. May 2010
by kucik
Aktualizuj si haky.

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 15:12 26. May 2010
by Arsen
Co koboldi, na to taky funguje nějakej fígl, aby to fungovalo normálně, nebo tam to opravit nejde ? ( uprostřed těla snad cokoliv )

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 16:17 26. May 2010
by kucik
Někdo by musel v 3Dstudiu upravit animaci kostry kobolda. Což by v zásadě nemělo bejt složitý, protože je to to samé, jako kostra hobita.