Page 2 of 5
Re: Krejci - update
Posted: 12:25 25. Sep 2010
by gimlicek
Mozna ja probelm v otm, ze se neobjevi u PC hrace, ale objevi se v tkalcovskem stavu.
V tom bych problém neviděla, neboť jsem ten stav kontrolovala a byl taky prázdný

Re: Krejci - update
Posted: 11:08 26. Sep 2010
by White wolf
Zdravím zajímalo by mě jestli pláště mají mít klasický AC jako helma,protože pokud jo pak je někde chyba....dva známí nezávisle na sobě dělali pláštík na AC a vyšel jim z toho plášt s modifikátorem helmy,ale pouze na bodání.
Re: Krejci - update
Posted: 12:13 26. Sep 2010
by nomis_b
White wolf wrote:Zdravím zajímalo by mě jestli pláště mají mít klasický AC jako helma,protože pokud jo pak je někde chyba....dva známí nezávisle na sobě dělali pláštík na AC a vyšel jim z toho plášt s modifikátorem helmy,ale pouze na bodání.
Ano, plast dava AC na odrazeni
Ano, plast dava jen ochranu na bodani
vse je spravne
Helma je tedy na Thalii vyhodnejsi, ale tu nemuze pouzivat na Thalii par urcitych povolani, protoze je nutne mit min. silu a dovednost stredni zbroje (viz zbrane zbroje na webu)
Re: Krejci - update
Posted: 12:20 26. Sep 2010
by -RoF-
Aha takže na postavy co nemůžou helmu se kašle, výborně.
Nic proti Nomisi, ale když byla výměna předmětů, tak v té lokaci byly pláště +5AC a ne žádné jen na bodání. Upřímně pláště na bodání sou na dvě věci.
Prosím prosím trochu pořádku do toho craftu.
Takhle sou zvýhodnění ti co byli u výměny předmětů
Re: Krejci - update
Posted: 12:27 26. Sep 2010
by Rejty
To je hloupost. Plášť má dávat klasický AC odražení jako helma.
Řídí se vůbec někdo těma mýma tabulkama?

Re: Krejci - update
Posted: 16:37 26. Sep 2010
by nomis_b
Rejty wrote:To je hloupost. Plášť má dávat klasický AC odražení jako helma.
Řídí se vůbec někdo těma mýma tabulkama?

ano v te tabulce je to tak presne napsane .. se mrki na WB forum
tam sem si to prave overoval, jak to spraven ma byt.
Re: Krejci - update
Posted: 16:47 26. Sep 2010
by gimlicek
Tak kapuce už fungují, sice zůstávají ve stavu, ale to už není problém si ji odtamtaď vyndat.
Re: Krejci - update
Posted: 20:21 26. Sep 2010
by -RoF-
nomis_b wrote:Rejty wrote:To je hloupost. Plášť má dávat klasický AC odražení jako helma.
Řídí se vůbec někdo těma mýma tabulkama?

ano v te tabulce je to tak presne napsane .. se mrki na WB forum
tam sem si to prave overoval, jak to spraven ma byt.
Prosím vás.
Výměna předmětů byla k tomu, aby byl ve věcech at už z craftu nebo od NPC pořádek. A aby byly slabší.
Opět se ted z toho stává nepořádek, páč to co bylo možné koupit u výměny, ted už nejde. Není to trošku zase zanesení nevyváhy mezi postavy?
Re: Krejci - update
Posted: 06:58 27. Sep 2010
by Rejty
-RoF- wrote:Opět se ted z toho stává nepořádek, páč to co bylo možné koupit u výměny, ted už nejde. Není to trošku zase zanesení nevyváhy mezi postavy?
Konec světa se blíží!
nomis_b wrote:Rejty wrote:To je hloupost. Plášť má dávat klasický AC odražení jako helma.
Řídí se vůbec někdo těma mýma tabulkama?

ano v te tabulce je to tak presne napsane .. se mrki na WB forum
tam sem si to prave overoval, jak to spraven ma byt.
Na 100% jsem tam dával AC odražení. To jste si tam museli upravit vy...
Re: Krejci - update
Posted: 09:29 27. Sep 2010
by nomis_b
Domluvime se po PM.
Re: Krejci - update
Posted: 09:56 27. Sep 2010
by -RoF-
Aj kapuce dávají jen AC na tupé.
Což je vcelku nevýhoda pro zloděje nebo mnichy a spol.
Re: Krejci - update
Posted: 10:12 27. Sep 2010
by nomis_b
co na to rict ? snad jen :
Konec světa se blíží!
Re: Krejci - update
Posted: 10:51 27. Sep 2010
by zachy
Bude se to tedy nějak měnit ještě?
Re: Krejci - update
Posted: 11:40 27. Sep 2010
by nomis_b
napisu to do novinek, az to zmenim.
Re: Krejci - update
Posted: 01:22 28. Sep 2010
by -darkvision-
Ja chci taky mít dole možnost koupě holí pro mága, tak jako tomu bylo při výměně předmětů, ale takovy hole jsem dole za půl rok jak je dlouhej neviděl. Ani jednou.
*odplivne si*