Page 2 of 2

Re: nastavení odporu

Posted: 19:57 01. Jun 2010
by Silvaner01
venomeq wrote:
-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat? :lol:
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit. :roll:

Nez to clovek nastavi tak to trva....uz vidim ten zalozenej topic ve smyslu Sejmul mne drow bez odporu to je proti pravidlum a td....vazne chces aby si na to hraci stezovaly? a ver ze se vzdy takovy blbci najdou.....

dík za označení :twisted:
ale ne Pkáčko nejsem i když je občas stavím, jen mi to znevýhodnění, pokud ten druhý zautočí
hned, připadá dost podstatná věc no....
hledal jsem to v souborech, ptal se i jinde ale nikdo neví :(

Re: nastavení odporu

Posted: 20:45 01. Jun 2010
by Xantipa
pouzivam s jednou postavou "/pc dislike" a je fakt, ze kdyz obcas lognu a dislike nedam, tak i tak vidim postavicky rude i kdyz je mam v player listu neutralni.. a v tom jednom pripade kdy jsem si to vsimla (v lokaci rude PC ale v player listu neutralni) mi nezafungovalo GS..

Takze "/pc dislike" nebo vsem rucne prepnout naklikat dislike? Je v tom rozdil?

Re: nastavení odporu

Posted: 21:25 01. Jun 2010
by -darkvision-
Hm nooo. Napsat "pc dislike" nebo klikat 40+ hracům odpor. Hmm, popřemýšlím zda v tom je rozdíl.