Page 2 of 2

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Posted: 08:00 22. Jun 2010
by maliarda
Nalkanar wrote:
maliarda wrote:jo, prsteny jsou v jiný záložce, než těch dalších x věcí, kterých tam je 11 záložek. Mě spíš překvapilo, že dvakrát tam byl a po 3 hodinách už ne...
Asi to fakt bylo zaspamované, teď tam je meteorický prsten (+5 dex).. teda pokud to není něco nového.
asi bylo... jsem ho tam včera večer taky viděla...

tímto se omlouvám... zbytečně jsem zmatkovala :roll:

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Posted: 09:46 22. Jun 2010
by Sorrow
Ono by to možná chtělo více číst forum (bez urážky).
Samozřejmě to platí pro všechny, kolikrát tu někdo založí topic,
rozjede se zbytečná debata a vlastně ten problém už někdo řešil
pár dní před tím :|