Page 2 of 2

Re: TimeStop - kouzleni

Posted: 19:28 07. Jun 2010
by -darkvision-
Jestli tomu rozumím správně tak mág který zakouzlí TimeStop pak může si dat haste a utect, nebo si udelat malej boost a po skonceni toho kouzla utocit.
Ale naopak jakekoliv povolani s UMD na vysoke urovni zakouzlici TimeStop muze k dotycnemu prijit a srazit ho k zemi a zabit? Chapu to dobre?

Oukej ted se řeší sice ty svitky apod. Ale chcete mi říci že doted to tak bylo? Nějak postrádám tu "vaši vyrovnanost" nebo o co se to snažíte. Začínám z toho být dost zmatený totiž, ze všeho.

Re: TimeStop - kouzleni

Posted: 19:32 07. Jun 2010
by Bahnak
Lolipop wrote:Útočení pěstí, zbraní, holí se v timestopu na pc a npc smí.
Jáááuvááájsss

To jste neměli ROFovi říkat... nemělííí... to bude bolééét

Re: TimeStop - kouzleni

Posted: 20:26 07. Jun 2010
by Lolipop
Myslím, že ten to už dobře zná. :oops:
A proč by ne,když na to má,tak nechť se zem chvěje. :oops:

Re: TimeStop - kouzleni

Posted: 21:25 07. Jun 2010
by Manas
tohle stary vlakno z kose by to melo vysvetlit :wink:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... p&start=15

Re: TimeStop - kouzleni

Posted: 01:03 08. Jun 2010
by Rejty
Pravidla


- Sesílání útočných kouzel se v timestopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.

-Sesílání omamných kouzel se v time stopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.

- Boostění sebe nebo jiných pc se v timestopu smí.

- Vyvolání summona při timestopu se smí.

- Summon při timestopu útočit NESMÍ.

- Útočení pěstí, zbraní, holí se v timestopu na pc a npc NESMÍ.


Jinými slovy se v timestopu nesmí provádět žádná útočná akce!