Page 2 of 3

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 14:49 08. Jun 2010
by Arsen
-darkvision- wrote:A co je nutneho na tom abych v TimeStopu nemohl zabijet npc? Na tom je nutneho co prosim vas? :D
Jo jasny slovickareni, tak to ale nerikejte, pokad to tak nemyslite pak. A pokad to tak myslite, tak mi zodpovezte jen jednoduchou otazku: Co je tak nutneho na tom, abych nemohl z TimeStopu zabit NPC?
Tohle by mě taky zajímalo a chtěl sem se na to zeptat.

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 14:56 08. Jun 2010
by zachy
Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 14:58 08. Jun 2010
by KaTo
zachy wrote:Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:
...a ona se socka/wizna hraje jinak? :twisted: :twisted: //jen rejpu :oops:

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 15:39 08. Jun 2010
by Arsen
zachy wrote:Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 15:42 08. Jun 2010
by Arash
Souhlasím s jakoukoli takovou změnou, nebo spíš by se mělo to kouzlo úplně zrušit a plno dalších kouzel upravit.

Kouzelnické classy jsou tady opravdu přesílené diky tomu že jde spát na každém rohu...

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 16:18 08. Jun 2010
by zachy
Arsen wrote:
zachy wrote:Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.
A co na tom nechápeš? Povolovat tohle je jako zrušení srážení všech bossů aby neměli šanci proti dexařům jen proto, že je to NPC jako každý jiny (trošku jsem to s tim přirovnáním přehnal). :D

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 16:20 08. Jun 2010
by Arsen
Tak zase dobrý meditovat na každým rohu a je to omezený časově a pak další věc únava a kouzla sou upravený například skoro u všech snížená doba trvání.

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 16:49 08. Jun 2010
by Arsen
zachy wrote:
Arsen wrote:
zachy wrote:Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.
A co na tom nechápeš? Povolovat tohle je jako zrušení srážení všech bossů aby neměli šanci proti dexařům jen proto, že je to NPC jako každý jiny (trošku jsem to s tim přirovnáním přehnal). :D
Tak hlavně srovnávat NPC a PC..

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 17:09 08. Jun 2010
by zachy
To já chápu že by se to nemělo ale ber to tak, že jinak bys mohl KAZDYHO bossa odrovnat naprosto stejne :) TS, smažit smažit smažit... :)
Takhle akorát musíš dát paralýzu místo TS :)

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 20:12 08. Jun 2010
by Lolipop
Arash wrote:Souhlasím s jakoukoli takovou změnou, nebo spíš by se mělo to kouzlo úplně zrušit a plno dalších kouzel upravit.

Kouzelnické classy jsou tady opravdu přesílené diky tomu že jde spát na každém rohu...

uffffffffffffffffffffffffffff
Víš jak dlouho trvá na vys. lvl než si můžeš znovu zameditovat?
Spánkem se kouzla neobnovují,jen epická,lol

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 20:39 08. Jun 2010
by slencak
Ehm ,možná blbá otázka (nevim jak dlouho v praxi trvá TS) : Vejdu do lokacee kde kouzelník hodí TS na podtemn´áka, (z výše uvedených příspěvků jsem pochopil , že se budu moci pohybovat) můžu ho napadnout? :mrgreen:

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 21:23 08. Jun 2010
by Sveneld
tomu se zase rika zneuziti prechodu

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 21:26 08. Jun 2010
by Arash
Lolipop wrote:
Arash wrote:Souhlasím s jakoukoli takovou změnou, nebo spíš by se mělo to kouzlo úplně zrušit a plno dalších kouzel upravit.

Kouzelnické classy jsou tady opravdu přesílené diky tomu že jde spát na každém rohu...

uffffffffffffffffffffffffffff
Víš jak dlouho trvá na vys. lvl než si můžeš znovu zameditovat?
Spánkem se kouzla neobnovují,jen epická,lol
Myslel jsem tu meditaci :)
Nicméně čas i tak je čas jen malé omezení když můžeš meditovat v nějaké slepé chodbě dungeonu.

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 21:30 08. Jun 2010
by sandoftime
Arash wrote:
Lolipop wrote:
Arash wrote:Souhlasím s jakoukoli takovou změnou, nebo spíš by se mělo to kouzlo úplně zrušit a plno dalších kouzel upravit.

Kouzelnické classy jsou tady opravdu přesílené diky tomu že jde spát na každém rohu...

uffffffffffffffffffffffffffff
Víš jak dlouho trvá na vys. lvl než si můžeš znovu zameditovat?
Spánkem se kouzla neobnovují,jen epická,lol
Myslel jsem tu meditaci :)
Nicméně čas i tak je čas jen malé omezení když můžeš meditovat v nějaké slepé chodbě dungeonu.
jojo, hodina sem, hodina tam, to vlastně nic neznamená, však dne jich má 24...

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 21:51 08. Jun 2010
by slencak
Sveneld wrote:tomu se zase rika zneuziti prechodu


Zase se dostáváme k tomu, že lídé odpovídají na vše, jen ne na to , na co se ptáte.
Nepíšu o nějakém zneužívání kdy to dělám záměrně.
př: jdeme na výpravu, běžně se stává že je někdo napřed....vejdu do lokace s TS...čekám až se naboostí náše prskavka bo můžu zaůtočit?

PS:Přiznávám,nejspíš se to stane asi jednou za 10let.