Page 2 of 3
Re: Zmeny
Posted: 19:38 09. Jun 2010
by Prometheus
Re: Zmeny
Posted: 06:26 10. Jun 2010
by -RoF-
sandoftime wrote:
ty se moc nechechtej, v příští úpravě se všem RDD lvl 10 zalepí všechny otvory vyjma úst, přijdou o jazyk a na rukou se jim udělají šupinové palčáky (takové ty rukavice se všemi prsty dohromady a palcem solo) aby nemohli prznit elfky a tak nějak obecně vůbec sexpit
Pche.
Ale jako já čekám, že se tu vyrojí plno RDD a pak je upraví jako mnicha a bude no

. RDD bude jen doplněk party
Možná by stálo za to kontrolovat ty prestižky, zajimavé že se kontrolují vrazi, černí strážci, páni smrti a tak.
Dle mě by se mělo kontrolovat jestli se daného RP drží i polodraci, měnavci, thormové a tak dále.
Re: Zmeny
Posted: 09:32 10. Jun 2010
by KaTo
-RoF- wrote:...vyrojí plno RDD a pak je upraví jako mnicha a bude no

. RDD bude jen doplněk party
Možná by stálo za to kontrolovat ty prestižky, zajimavé že se kontrolují vrazi, černí strážci, páni smrti a tak.
Dle mě by se mělo kontrolovat jestli se daného RP drží i polodraci, měnavci, thormové a tak dále.
Já furt čekám na to RDD s Havkaranem, kua lidi, založte to už někdo!!
P.S.
...říkám furt - lvl 20+ je pro jakýkoli RP (!!) server blbost. Potažmo celé prestižky jsou blbost. Ale to nééé...to je furt volání po rozmanitosti

!

Re: Zmeny
Posted: 10:17 10. Jun 2010
by DenGrasse
zlatý slova... ale bohužel, žadatelů rozmanitosti (rozuměj volné stavby PB) je vždycky víc
RoF: BG, PM a Ass. se takhle kontrolují jen na povrchu, v Podtemnu jsou free.
Re: Zmeny
Posted: 10:45 10. Jun 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:zlatý slova... ale bohužel, žadatelů rozmanitosti (rozuměj volné stavby PB) je vždycky víc
No, ale víš o kolik by to Thalijským WB lokací, dungů, potažmo skripterum uvolnilo ruce, kdyby tu byly jen lvl 20? Jak by nemuseli přesilovat potvory (a tím se nerozevřeli ještě víc nůžky mezi postavami "bez výbavy" a s "uber výbavou") apod.
(//jen melu z voleje, vím prd jak by to muselo vypadat a o kolik se liší low-lvl svět vs hi-lvl).
DenGrasse wrote:RoF: BG, PM a Ass. se takhle kontrolují jen na povrchu, v Podtemnu jsou free.
...akorát se pro ně z povrchu blbě chodí

.
Re: Zmeny
Posted: 11:06 10. Jun 2010
by DenGrasse
Vím, ale u mně pláčeš na špatnym hrobě...
Já bych si ten svět taky představoval konzistentnější s menším rozsahem levlů a výbavy. Ale je to jinak a už se navíc udělal velký kus práce aby se to nějak trochu protunilo, tak by zas byla škoda to celý vyhodit.
Taky pro ně z Povrchu chodit nemáš...
Re: Zmeny
Posted: 11:09 10. Jun 2010
by -darkvision-
No ja tu nehraji tak dlouho, nevim jak to vypadalo pred Wipem, ale kdyby to tu bylo jen do lvl 20, neni moznost, ze ty jednotlive hrace by ta hra pak omrzela casem a zakladali by dalsi a dalsi postavy?
Jasný RP postav, ale uprimne, ja to vidim tak (muj nazor), ze kdyz postava dosahne jsiteho bodu, kdy se uz nemuze zdokonalovat, tak i presto RP to toho hrace prestane casem bavit.
Re: Zmeny
Posted: 11:34 10. Jun 2010
by DenGrasse
To je na hodně dlouhou diskusi, která sem navíc nepatří... dá se k tomu namítnout, že hráče přestane časem bavit každá postava a ej otázka zda je dobře jestli dřív nebo dýl a taky, že v tomto systému mnohdy kvůli samému expení a levelování na RP pořádně nezbyde čas. ideální stav je, když postavy jsou odměňovány za RP víc než za creep, ale od toho jsme bohužel na hony daleko.
Re: Zmeny
Posted: 11:38 10. Jun 2010
by efu_redo
-darkvision- wrote: ze kdyz postava dosahne jsiteho bodu, kdy se uz nemuze zdokonalovat, tak i presto RP to toho hrace prestane casem bavit.
Neházej všechny do stejného pytle. To že nemůžeš XPit, neznamená, že s postavou nemůžeš dál něčeho dosáhnout.....
Edit: Je taky dobré být k sobě upřímnej a říct si, proč postavu vlastně hraju. Proč dělám třeba PG atd. Jestli jsou lvly to hlavní, lvly a výbava, časem tě to omrzí, když toho dosáhneš. Proto je důležité mít u postavy nějaké RP cíle. Ale to už záleží na každým, proč tu primárně hraje. Jestli je to proto aby sbíral lvly a honil XP, nebo protože ho baví nějaký příběh.
Re: Zmeny
Posted: 11:46 10. Jun 2010
by Lord_Berserk
-darkvision- wrote:Jasný RP postav, ale uprimne, ja to vidim tak (muj nazor), ze kdyz postava dosahne jsiteho bodu, kdy se uz nemuze zdokonalovat, tak i presto RP to toho hrace prestane casem bavit.
blbooost

me ne

Re: Zmeny
Posted: 12:51 10. Jun 2010
by monstera
[quote="-darkvision-"]No ja tu nehraji tak dlouho, nevim jak to vypadalo pred Wipem, ...
Před wipem to bylo príííma, každá změna vede k horšímu ( řekl Adam a podrbal se na místě, kde mu chybělo žebro... )
Re: Zmeny
Posted: 13:20 10. Jun 2010
by nomis_b
ano .. pro craftery obzvlaste k horsimu...
predtim se na 1 klik udelalo 1000 mecu a vydelalo 1.000.000 gp a teď za 3 hodiny se udělá 1 meč a vyděláš jen 10.000,-
ano k horšímu ...
Re: Zmeny
Posted: 15:28 10. Jun 2010
by cmon
-darkvision- wrote:No ja tu nehraji tak dlouho, nevim jak to vypadalo pred Wipem, ale kdyby to tu bylo jen do lvl 20, neni moznost, ze ty jednotlive hrace by ta hra pak omrzela casem a zakladali by dalsi a dalsi postavy?
...
Třeba by to to expení do tý dvacítky trvalo stejně dlouho jak teď do čtyřicítky

Re: Zmeny
Posted: 17:59 10. Jun 2010
by Prometheus
cmon wrote:-darkvision- wrote:No ja tu nehraji tak dlouho, nevim jak to vypadalo pred Wipem, ale kdyby to tu bylo jen do lvl 20, neni moznost, ze ty jednotlive hrace by ta hra pak omrzela casem a zakladali by dalsi a dalsi postavy?
...
Třeba by to to expení do tý dvacítky trvalo stejně dlouho jak teď do čtyřicítky

FUJ

Re: Zmeny
Posted: 19:28 10. Jun 2010
by Istvan
cmon wrote:-darkvision- wrote:No ja tu nehraji tak dlouho, nevim jak to vypadalo pred Wipem, ale kdyby to tu bylo jen do lvl 20, neni moznost, ze ty jednotlive hrace by ta hra pak omrzela casem a zakladali by dalsi a dalsi postavy?
...
Třeba by to to expení do tý dvacítky trvalo stejně dlouho jak teď do čtyřicítky

Neprozrazuj planovae zmeny po wipu.
Uz se to tu trosku zvrhlo, tak me nedalo nez prilozit