Page 2 of 3

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 11:47 01. Sep 2010
by marii
Ne....porad ma zarazeny prdy:)...nevadi...se pres to nejak prenesu:)

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 12:01 01. Sep 2010
by Sorrow
Tak potom už jedině brčko do zadku :D

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 12:47 01. Sep 2010
by kucik
Tak já si s tim zkusim ještě na jednom PC pohrát, ale sám u všech vidim normální dlouhý krky.

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 19:13 02. Sep 2010
by kucik
Takze jsem to vyzkousel. Stahnul jsem se stary haky - vidim hlavu bez krku.
Stahnul jsem si hak, kterej jsem se prilozil - vidim normal krk.

Takze bude chyba asi nekde mezi klavesnici a zidli ;) Pripadne tam mate nejakej svuj bordel.
Aspon jsem teda aktualizoval vsechny balicky s timhle hakem.

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 09:24 03. Sep 2010
by DenGrasse
Může mít blbej override... ten to přepíše natvrdo bez ohledu na hak.

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 13:45 03. Sep 2010
by marii
a pomuze preinstalovani?

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 13:46 03. Sep 2010
by kucik
Ne, ale pomůže vyházet si kraviny z override.

1. Přejmenuj override, nebo z něho všechno vymaž.
2. Smaž všechny haky thalie_*.
3. Stáhni si aktuální haky.

EDIT DG: pokud máš trpělivost, můžeš pak ty věci co máš v override postupně přidávat zpátky, dokud se ti ta hlava zase nepodělá.. tak zjistíš kterou částí to bylo.

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 16:20 04. Sep 2010
by wsweetjane
kucik wrote:Ne, ale pomůže vyházet si kraviny z override.

1. Přejmenuj override, nebo z něho všechno vymaž.
2. Smaž všechny haky thalie_*.
3. Stáhni si aktuální haky.

EDIT DG: pokud máš trpělivost, můžeš pak ty věci co máš v override postupně přidávat zpátky, dokud se ti ta hlava zase nepodělá.. tak zjistíš kterou částí to bylo.
____________________________________________________________
Takže mám jen odstranit oweride a nainstalovat znovu nové haky?

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 16:40 04. Sep 2010
by kucik
wsweetjane wrote: Takže mám jen odstranit oweride a nainstalovat znovu nové haky?
Ano, pokud proste nakopirovani haku nazyvas instalaci ;)

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 14:10 20. Sep 2010
by wsweetjane
Děkuji:)

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Posted: 14:09 04. Dec 2010
by wsweetjane
Komplet přeinstalace hry a týden staré haky a krk je stále nefunkční, nějáké další naápady????

Re: Chybějící krk u postavy

Posted: 15:09 08. Jan 2011
by wsweetjane
Myslím že ty krky souvisí s V2 animacemy boje...co sou na webu ke stažení...Měla sem zazálohovanou starou hru se starýmy haky a krky byly vidět...Odhaduju že po instalaci animací se krky opět zkrátily...? :shock:

Re: Chybějící krk u postavy

Posted: 15:20 08. Jan 2011
by kucik
To je mozny. Uz nekolikrat tu bylo napsano: Vyhazej vsechen border z override.

Re: Chybějící krk u postavy

Posted: 15:53 08. Jan 2011
by Lord_Berserk
wsweetjane wrote:Myslím že ty krky souvisí s V2 animacemy boje...co sou na webu ke stažení...Měla sem zazálohovanou starou hru se starýmy haky a krky byly vidět...Odhaduju že po instalaci animací se krky opět zkrátily...? :shock:
to sou ty animace boje tak hezky ? ja je tusim zkousel davno pred wipe a zdalo se mi ze postava jakoby bruslila :D

ted kdyz je do override nacpu nic mi to nedela :)

Re: Chybějící krk u postavy

Posted: 16:06 08. Jan 2011
by wsweetjane
Lord_Berserk wrote:
wsweetjane wrote:Myslím že ty krky souvisí s V2 animacemy boje...co sou na webu ke stažení...Měla sem zazálohovanou starou hru se starýmy haky a krky byly vidět...Odhaduju že po instalaci animací se krky opět zkrátily...? :shock:
to sou ty animace boje tak hezky ? ja je tusim zkousel davno pred wipe a zdalo se mi ze postava jakoby bruslila :D

ted kdyz je do override nacpu nic mi to nedela :)
____________________________________________________

No mě příjde že ten boj pak vypadá reálněji...:-/