Page 2 of 3
Re: Imploze
Posted: 23:30 15. Jun 2010
by zachy

tak ja uz implozi vyresil

byl jsem na dvou bosakach co ji davaj a uz na ne nejdu pac jsem u obou zarval

prvne TO36 a pak frajer TO42
To jsou cisla

jako kopanec do kulí
Re: Imploze
Posted: 23:33 15. Jun 2010
by Rejty
jachyra wrote:škoda len, že u väčšiny NPC na thalii - myslím tých fakt drsných NPC - je hod na výdrž na implóziu tak okolo 40tky a to je fakt temer nereálne dosiahnuť

(výhodu majú trpaslíci s maxovanou odolnosťou)
Postava bojovníka na 30. - 40. levelu toho nemůže dosáhnout? Haha. Asi něco jako smrt v 98% lokací.

Tak noste jiný věci jak na AC.
Re: Imploze
Posted: 23:37 15. Jun 2010
by zachy
Existuje lektvar, ktery ma zachrany hod co se stackuje? (vim akorat o jedu strhavajici vydrz co se da stackovat)
Re: Imploze
Posted: 07:42 16. Jun 2010
by kucik
zachy wrote:Existuje lektvar, ktery ma zachrany hod co se stackuje? (vim akorat o jedu strhavajici vydrz co se da stackovat)
Neexistuje.
Re: Imploze
Posted: 07:50 16. Jun 2010
by Sorrow
A nebo poradejte party.
Takovej mag se svou ochranou proti kouzlum dava docela
dost proti smrticim kouzlum(+8 k zachrane)
A myslim si ze i prumerne postavenej bojovnik ma dostatecnou vydrz a
kdyz si prida nejaky sperk s +vydrzi, tak se tomu muze jen smat

Re: Imploze
Posted: 08:04 16. Jun 2010
by -RoF-
Sorrow wrote:A nebo poradejte party.
Takovej mag se svou ochranou proti kouzlum dava docela
dost proti smrticim kouzlum(+8 k zachrane)
A myslim si ze i prumerne postavenej bojovnik ma dostatecnou vydrz a
kdyz si prida nejaky sperk s +vydrzi, tak se tomu muze jen smat

Až na to že hodně NPC má rozptyl a tak mají dost velkou šanci to kouzlo zrušit, zvlášt pokud mág nemá vysoký lvl.
Takže boj probíhá asi takhle:
- NPC načaruje rozptyl a hodí ti pod nohy implozku.
- pokud naběhne postava s vysokou výdrží, NPC načaruje rozptyl a pak čaruje jiné typy kouzel, příběhne mág nebo někdo jiný s nízkou výdrží a pak jim NPC hodí implozku pod nohy.
Jelikož tady NPC mají vcelku fajn inteligenci a jen tak ho neošidíte. Takže i v partě je to o hubu.

Re: Imploze
Posted: 08:11 16. Jun 2010
by Sorrow
Jasne ale plati za predpokladu ze vstoupim do lokace or do boje a koukam na protivnika z dalky
Jestli sesila dispel tak druhe kouzlo haze az v druhem kole ne.To uz by mel mag lezet srazenej na zemi.
Jinak sem nikomu neradil, jen sem napsal ze tech moznosti je vic a i pro ty ,,nynejsi ubohe valecniky,, je sance na boj proti smrticim kouzlum.
Re: Imploze
Posted: 08:13 16. Jun 2010
by -darkvision-
Je to tak jak říká Rof v tomhle, nestezuji si, jen konstatuji. Sam to vidim kdyz chodim bosse, drive hazel imploze, kouzlil ruzny kouzlicka (ty ktere by mi mohli zpusobit dmg), ale ted, jakmile sem zvolil jinou taktiku jeho smrti, tak si zacasti haste, stit proti magii a de se hned rubat, zadna imploze, zadnej meteorickej roj apod.
Nekdy me to fakt fascinuje, ale klobouk dolu, bavi me to.

Re: Imploze
Posted: 08:19 16. Jun 2010
by Sorrow
Chjo, to je jak u bl... na dvorku.
Se tu pise o mlatickach a ty sem hodis zase svuj pohled z oci maga.
To je zase prece uplne neco jineho...
Jiny boj, jina priprava pred bojem i jina taktika.
Re: Imploze
Posted: 08:25 16. Jun 2010
by -darkvision-
No nevim, cos tim myslel Sorrow, ja jen poukazoval na to, co rikal Rof, ze to tak je. Ze ty bosse jsou strasne inteligentni a dle toho se chovaj. Ja nepoukazoval na to jak si to davam jako mag, ale na to, jak ten boss strasne reaguje na okoli a to neni tim, ze by jen nejakej, ale kazdej proste.
Nestezuji si, jen konstatuji jak to je.
Jeste jednou tedy, timhle prispevkem rikem, ze Rof ma v tomhle pravdu, protoze ty bossaci tak reaguji. Viz.
"Takže boj probíhá asi takhle:
- NPC načaruje rozptyl a hodí ti pod nohy implozku.
- pokud naběhne postava s vysokou výdrží, NPC načaruje rozptyl a pak čaruje jiné typy kouzel, příběhne mág nebo někdo jiný s nízkou výdrží a pak jim NPC hodí implozku pod nohy."
Ps. Tohle je topic o implozi, ne o mlatickach, ale omlouvam se, asi jsem to spatne pochopil. Samozrejme mas pravdu.
Re: Imploze
Posted: 08:58 16. Jun 2010
by Sorrow
K Darkvision: Myslel jsem to, ze je dost moznosti jak se smrticim kouzlum branit.
Dale sem reagoval na to ze bojovnici maji nejvetsi sanci uspet se svou vydrzi proti
temto kouzlum a s prispenim maga jsou na tom jeste lepe.
ROF tam psal o dispelu a jaka je to bida atd.Dale porad pisu o bojovnicich a ty tam
dopises neco o sobe.Takze jestli si chtel reagovat na mne, tak si mel prispet necim a ne
ze zacnes vytahovat zase uplne neco jineho...
Re: Imploze
Posted: 11:01 16. Jun 2010
by Quin_Fryar
Funguje proti NPC counter spell?
Re: Imploze
Posted: 11:02 16. Jun 2010
by kucik
Samozřejmě, že funguje.
Re: Imploze
Posted: 11:04 16. Jun 2010
by Quin_Fryar
No tak to snad je ta úplně nejjednodušší obrana proti implozi...
Re: Imploze
Posted: 11:52 16. Jun 2010
by KaTo
Quin_Fryar wrote:No tak to snad je ta úplně nejjednodušší obrana proti implozi...
...pro mága. A ten zbytek? (aha, nic neříkejte - tvořte party s mágem

)