Page 2 of 2
Re: Zmena lvl u postavy
Posted: 08:34 25. Jun 2010
by jachyra

najkomickejšie je, že on vlastne chce, aby sa dalo do pravidiel, že je zakázané podvádzať

páni moji to treba aj do pravidiel písať? To tu fakt niekto nemá ani trochu súdnosti, ani trochu cti?

možno je pre niekoho podvod prosto len prirodzená časť životného štýlu
Re: Zmena lvl u postavy
Posted: 08:36 25. Jun 2010
by de Aers
Tak hele ty Hondo projetá, co říkáš že to není v pravidlech... máš to hned na úvodní stránce... podle mě ses ani ty pravidla neobtěžoval číst : Zákaz cheetovaní
Je zakázáno využívání cracků nebo případných chyb ve hře, které by mohly být označeny jako podvod při hře.
Je zakázáno používat makra či externí programy k simulaci činnosti hráče po dobu, kdy hráč není přítomen u počítače, či z jiného důvodu nereaguje na podněty jiných hráčů a DM.
edit :
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-82.htm
ještě sem ti přidal odkaz, pro jistotu...
Re: Zmena lvl u postavy
Posted: 08:36 25. Jun 2010
by Radim
Jinde za tohle byl Banánek jak vyšitej,můžeš bejt ještě rád že můžeš psát na forum člověče