Page 2 of 2

Re: Zmena lvl u postavy

Posted: 08:34 25. Jun 2010
by jachyra
:mrgreen: najkomickejšie je, že on vlastne chce, aby sa dalo do pravidiel, že je zakázané podvádzať :D páni moji to treba aj do pravidiel písať? To tu fakt niekto nemá ani trochu súdnosti, ani trochu cti? ;) možno je pre niekoho podvod prosto len prirodzená časť životného štýlu

Re: Zmena lvl u postavy

Posted: 08:36 25. Jun 2010
by de Aers
Tak hele ty Hondo projetá, co říkáš že to není v pravidlech... máš to hned na úvodní stránce... podle mě ses ani ty pravidla neobtěžoval číst : Zákaz cheetovaní
Je zakázáno využívání cracků nebo případných chyb ve hře, které by mohly být označeny jako podvod při hře.
Je zakázáno používat makra či externí programy k simulaci činnosti hráče po dobu, kdy hráč není přítomen u počítače, či z jiného důvodu nereaguje na podněty jiných hráčů a DM.

edit : http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-82.htm

ještě sem ti přidal odkaz, pro jistotu...

Re: Zmena lvl u postavy

Posted: 08:36 25. Jun 2010
by Radim
Jinde za tohle byl Banánek jak vyšitej,můžeš bejt ještě rád že můžeš psát na forum člověče