Page 2 of 2

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 08:47 30. Jun 2010
by photter
photter wrote:... Jaký to pro ní bude mít důsledky je popsáno. ...
smysl příspěvku je obvykle v jeho celku, ne v tý větě, která se ti hodí ...to už je ale poučení spíš do života, než do hry
nicméně poděkovat můžeš zas :mrgreen:

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 09:12 30. Jun 2010
by Daanri
Myslim, ze informacna hodnota prispevku je zas raz vycerpana. Na otazku bola dana odpoved a tym je to uzavrete.

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 09:18 30. Jun 2010
by KaTo
[quote="-RoF-"]...drowi naopak v povrchnanských městech...[quote="photter"]...sakra, my nejsme ještě ve flame? Btw - droowé se ale v povrchňanskýcm městech pohybují *vzpomíná si na vraždy v Ivory*, i když to nebyl vlastně drow, ale ten "jejich" ještírek :lol: a Ivory není město :lol: , ale díra.
Jinak mě přijde, že to co Rofovi vadí není drow na slunci, ale to, že povrch NAROZDIL od podtemna neloví v podtemnu. Tj. když už je chycený drow, je to protože byl na povrchu, kdežto obráceně platí - stačí být "venku" :twisted: .
Ale abych se drowů zastal - potkal jsem je zatím 2x (myšleno PC) a pokaždé to byla "hezká" hra (aspoň doufám, že si to mysleli i droowé :oops: ).

P.S.
Jinak chození v Útočišti po Charxasu (a to by mě zajímalo) - to opravdu není proti pravidlům (reáliím, what ever else), fakt budu moct, když mě v Útočišti nikdo a nic neuvidí? *těší se na lovení low-lvl drowů před branami Charxasu a jejich tahání na slunce, jak to odkoukal od drowů*

edit: Sakra, než jsem se vyžvejkl, Daanri sem napsal. Ale to Útočiště by mě opravdu zajímalo.

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 09:51 30. Jun 2010
by Krata
abych odpověděl i na tuhle hloupou otázku.. ne, drowové ani povrchanné si do měst nemůžou vlézt.. Karatha je plná mágů a drowské město zas beholderů..

Myslíš že je postih pro drowi malej? Ten postih i z epica udělá 5 lvl, vy dole dostanete jen postihy které vám znesnadní hru, ale neosekaj vás takhle.. k tomu drow na povrchu vůbec nevidí a je pomalej jak šnek.. takže jít ke Karathe je docela sebevražda, pokud tu Karathu vůbec najde

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 09:56 30. Jun 2010
by LDamian
Kato:

Povrchnane chodi lovit do podtemna. Mozna ne tak casto jako podtemnaci na povrch, ale chodi. Sam jsem byl na par vypravach. Jediny rozdil je imho v tom, ze kdyz jsi z povrchu, mas obvykle mensi rp duvody chodit na lov drowu nez ma drow, kdyz jde lovit povrchnany. Nicmene i tak je to zabava. .o)

Krata: resil bych to spis obecneji, nez jen vysvetlenim magove a beholderi. Protoze stejne tak neni mozne jit do duergarskeho mesta nebo do te Hlubiny gnomu ci koho. A drowove nemohou do Tartenu, Doubkova... nezavisle na magach. Tedy pokud jsem to dobre chapal.

Proste prochazet se po meste (obydlenem, stabilnim sidle - at uz je to mesto nebo vesnice) nepratelske frakce je brano jako utok a utok je mozny jen s pritomnosti nebo domluvou s DM, ktere na nej dohlizi a zajistuje pripadne reakce npc.

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 09:57 30. Jun 2010
by Krata
LDamian wrote:Proste prochazet se po meste (obydlenem, stabilnim sidle - at uz je to mesto nebo vesnice) nepratelske frakce je brano jako utok a utok je mozny jen s pritomnosti nebo domluvou s DM, ktere na nej dohlizi a zajistuje pripadne reakce npc.
jo tohle je lepší :) .. NPC nebudou reagovat jak by měli a je to zneužití nepřítomnosti DM ve hře

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 10:20 30. Jun 2010
by KaTo
Krato, nečerti se. To nebyla hloupá otázka, to bych si vyprošoval :lol: , když už, tak řečnická! (netrpím OOC, natož do IC promítanou záští vůči komukoli, zajímá mě to čistě teoreticky).
Btw a nevím, zda jsi přehlédl slovíčko v "Útočišti (GS)". Tohle ultimátní kouzlo, zajišťující "shift do jiné sféry", je jakýmkoli na Thalii známým způsobem nezjistitelné. Pro vysvětlení - hodíš si Útočiště (myšleno GS = Větší, to menší má save na vůli) a pokud nezbugne, neprohlídne tě nic (vyjma DM postavy :wink: ), ani TS, ani Spot, ani Listen, ani Beholder, ani Mág. Vpodstatě je to 100% skrytí. Chápeš? Proto jsem se ptal, zda se zavede pravidlo jako u TimeStopu, kdy se nesmí útočit, tak ani s Útočištěm se nesmí "někam" lézt.
DenGrasse mi vysvětlil = do cizích měst se prostě neleze bez DMka.
Btw - pořád tu zůstává otevřená otázka - co to "khůl" kouzlo GS, až tam s někým (čistě teoreticky) to DMko bude, jak se k tomuhle kouzlu bude chovat?

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 10:24 30. Jun 2010
by Krata
KaTo wrote:..
já sem ale nereagoval na tebe, nýbrž na RoFa :D

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 10:51 30. Jun 2010
by KaTo
Krata wrote:
KaTo wrote:..
já sem ale nereagoval na tebe, nýbrž na RoFa :D
OMFG, epic fail! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
funnypicturesbirdcatcag.jpg
funnypicturesbirdcatcag.jpg (23.11 KiB) Viewed 3009 times
No, *snaží se zachovat tvář*, stejně se nečerti! :lol: Stačí že tu čertí Rof :twisted: :lol: :lol: .

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 20:50 30. Jun 2010
by -darkvision-
KaTo wrote:*vzpomíná si na vraždy v Ivory*, i když to nebyl vlastně drow, ale ten "jejich" ještírek :lol: a Ivory není město :lol: , ale díra.
Ano k tomuhle se ozvu. Ten kobold byl můj. Měl invis a prošel do Ivory přes tu díru ve zdi co tam je. Byl smirenej s tim ze klidne muze umrit, co mel delat, mel narizeni od sveho pana. Nikoho ale zabit nechtel, to ze ten lowlvl co me uvidel na me hned zautocil a ja mu dal prilezitostnej, co jsem mel delat?
Jinak za kobolda jsem byl v Ivory uz jednou, za asistence Arie a odehralo se celkem Rp i. Tak asi tak :wink:

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 21:01 30. Jun 2010
by -darkvision-
KaTo wrote: Tohle ultimátní kouzlo, zajišťující "shift do jiné sféry", je jakýmkoli na Thalii známým způsobem nezjistitelné. Pro vysvětlení - hodíš si Útočiště (myšleno GS = Větší, to menší má save na vůli) a pokud nezbugne, neprohlídne tě nic (vyjma DM postavy :wink: ), ani TS, ani Spot, ani Listen, ani Beholder, ani Mág. Vpodstatě je to 100% skrytí.
Tady bych te opravil, to kouzlo je něčím zjistitelné, ale neřeknu Ti čím, protože, jak je vidno, málo lidí to ví a upozornuji, nejedná se o BUG.
Pak bych tě rád opravil v tom, že Gs se zrušit dá a to několika způsoby.
No a pak ještě jedna věc, kdybys v Gs prošel do města, musel bys otevřít bránu, kdybys otevřel bránu, tak by na to reagovala npc, protože by tam nic neviděli a brána se jen tak neotevře, tudíž by se dalo usoudit, že ji "něco" otevřelo a tak by npc reagovalo. Asi tak.

Re: Drow chodí na slunci?

Posted: 21:37 30. Jun 2010
by KaTo
-darkvision- wrote:...musel bys otevřít bránu, kdybys otevřel bránu, tak by na to reagovala npc, protože by tam nic neviděli a brána se jen tak neotevře, tudíž by se dalo usoudit, že ji "něco" otevřelo a tak by npc reagovalo. Asi tak.
btw - proč bych si měl sakra zaměstnávat ručičky otevíráním brány? Snad počkám, až mi nějaký dro...otrok otevře, ne? :P :lol: :lol: :lol: Je jich tam plný město! :mrgreen: :mrgreen: