Page 2 of 2

Re: Mag aneb jak ze prej nemuze jinam

Posted: 16:53 02. Jul 2010
by G14
smarja dejte jim tam nejake DM kazdymu creeperovi nejaky potvory do cesty,kde je uz vybito a prazdno,cozpak nechapete ze tak moc zoufale potrebuji neco zabit :roll:
nebo mam lepsi napad,postavila bych npc pred prahvozdem na zakoupeni listku na creep,kazdy si zaplati creep v dannem useku s urcitym limitem zabijeni potvor a nikdo si nebude stezovat :roll:
jo timhle topicem sem se fakt pobavila :mrgreen: