Re: Baner fora - WOW?
Posted: 23:45 08. Jul 2010
chtělo by to to hlasování zresetovat..ten stažený má 3 hlasy a to není zrovna málo
Broken link : (Derken- wrote:Todle se mě líbí, akorát zlo tam představuje spíše peklo nebo to je Helgaronovec?![]()
http://www.elfwood.com/art/a/f/afwdesig ... trymed.jpg
Bohuzel, ta elfka sedi mnohem niz. Nejlip jak sem to oriznul je takhle. Mohl bych ji posunout nahoru a pokusit se navazat, ale to by bylo moc prace. Nehlede na to za s Fireworkem umim prd a trvalo by mi to roky.Derken- wrote:Todle se mě líbí, akorát zlo tam představuje spíše peklo nebo to je Helgaronovec?![]()
http://www.elfwood.com/art/a/f/afwdesig ... trymed.jpg
