Page 2 of 2

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 23:45 08. Jul 2010
by Luelle
chtělo by to to hlasování zresetovat..ten stažený má 3 hlasy a to není zrovna málo

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 23:49 08. Jul 2010
by Derken-
Todle se mě líbí, akorát zlo tam představuje spíše peklo nebo to je Helgaronovec? :)

http://www.elfwood.com/art/a/f/afwdesig ... trymed.jpg

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 23:52 08. Jul 2010
by Lidda
Derken- wrote:Todle se mě líbí, akorát zlo tam představuje spíše peklo nebo to je Helgaronovec? :)

http://www.elfwood.com/art/a/f/afwdesig ... trymed.jpg
Broken link : (

Edit: Aha, dve lomitka : ) http://www.elfwood.com/art/a/f/afwdesig ... trymed.jpg

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 00:11 09. Jul 2010
by Bluud_Elf
Derken- wrote:Todle se mě líbí, akorát zlo tam představuje spíše peklo nebo to je Helgaronovec? :)

http://www.elfwood.com/art/a/f/afwdesig ... trymed.jpg
Bohuzel, ta elfka sedi mnohem niz. Nejlip jak sem to oriznul je takhle. Mohl bych ji posunout nahoru a pokusit se navazat, ale to by bylo moc prace. Nehlede na to za s Fireworkem umim prd a trvalo by mi to roky.

Image

Dam ho do hlasovani stejne a uvidime.

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 00:35 09. Jul 2010
by Bluud_Elf
Omlouvam se, ale znicilo se mi tu hlasovani a po odebrani a pridani uz jsem ho nemohl nastavit znova. Udelal sem proto novy topic a presunul to tam. Pokracujte tedy na

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =16&t=4335


A pokud muzu poprosit nekoho kdo ma na to prava smazte tento topic.
Dekuju