Re: Hlasovani o novem baneru na forum.
Posted: 13:11 15. Jul 2010
Jsem v šoku. Čekal jsem již tradiční: ,,Každá změna je jen k horšímu." 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Baner nemění hru, ale ty některé změny jsou k horšímu.....( Nostalgicky vzpomíná na dobu kdy u rybníka v Ivory bylo ohniště.... )Rejty wrote:Monstera už měkne...
Ty jsi to zařekl.Rejty wrote:Monstera už měkne...
Tak rozjeď kampaň za ohnistě v Ivory...monstera wrote:( Nostalgicky vzpomíná na dobu kdy u rybníka v Ivory bylo ohniště.... )
Ja tedy nevim zda s tim kucik delal uz neco navic.kucik wrote:Nemáš tam třeba zakázanej javascript?Lord_Berserk wrote:Bannery super ... ale nevim jestli sem sam, aaale Firewall na mym velkym kompu mi blokuje nahodny generovani takze vidim jen cerno bez banneru - pude s tim neco udelat ???
Este nekomu se to stava ?
Ten banner je součástí css stylu, takže jsem prostě udělal funkci, která ho náhodně vymění a pověsil jsem jí na událost OnLoad, takže se ten banner vymění až po načtení stránky. Jestli někdo víte, jak to udělat pomocí js lépe, tak řekněte. Já s js nikdy nepracoval.maku wrote:Mě sice funguje, to náhodné generování je super. Jen taková drobost. Při každém zobrazení fora se mi na sekundu zobrazí ten původní "wow" banner a teprve pak některý z těch generovaných (nových).
Mě se něco podobnýho s tím přeráváním Evropy stávalo i na firefoxu, ale myslim že tomu pohli t ypravidelný update a teď to běží normálně. Tak jestli pomůže tohle.-darkvision- wrote:Jak psal Kucik, budes mit nekde problem s Javou. Mival jsem to na notesu a jelikoz jsem byl linej to resit, tak jsem to nechal plavat (nesla mi tam spustit treba Evropa 2 pres net - diky te jave).
Ty NPC děti co furt spamovaly HA! HA! mi ani nepřipomínejte .)monstera wrote:( Nostalgicky vzpomíná na dobu kdy u rybníka v Ivory bylo ohniště.... )