Page 2 of 2

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 13:11 15. Jul 2010
by kucik
Jsem v šoku. Čekal jsem již tradiční: ,,Každá změna je jen k horšímu." :D

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 13:21 15. Jul 2010
by Rejty
Monstera už měkne... :mrgreen:

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 20:25 15. Jul 2010
by monstera
Rejty wrote:Monstera už měkne... :mrgreen:
Baner nemění hru, ale ty některé změny jsou k horšímu.....( Nostalgicky vzpomíná na dobu kdy u rybníka v Ivory bylo ohniště.... )

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 20:33 15. Jul 2010
by Tretas
Rejty wrote:Monstera už měkne... :mrgreen:
Ty jsi to zařekl. :mrgreen:

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 21:01 15. Jul 2010
by Rejty
monstera wrote:( Nostalgicky vzpomíná na dobu kdy u rybníka v Ivory bylo ohniště.... )
Tak rozjeď kampaň za ohnistě v Ivory... :mrgreen:

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 21:18 15. Jul 2010
by Luelle
mě napadlo..bylo by náročný tomu baneru přisoudit odkaz na web?

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 00:12 16. Jul 2010
by Nalkanar
Bylo by náročný nechat si je všechny? :mrgreen:

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 12:57 16. Jul 2010
by -darkvision-
kucik wrote:
Lord_Berserk wrote:Bannery super ... ale nevim jestli sem sam, aaale Firewall na mym velkym kompu mi blokuje nahodny generovani takze vidim jen cerno bez banneru - pude s tim neco udelat ???

Este nekomu se to stava ? :)
Nemáš tam třeba zakázanej javascript?
maku wrote:Mě sice funguje, to náhodné generování je super. Jen taková drobost. Při každém zobrazení fora se mi na sekundu zobrazí ten původní "wow" banner a teprve pak některý z těch generovaných (nových).
Ten banner je součástí css stylu, takže jsem prostě udělal funkci, která ho náhodně vymění a pověsil jsem jí na událost OnLoad, takže se ten banner vymění až po načtení stránky. Jestli někdo víte, jak to udělat pomocí js lépe, tak řekněte. Já s js nikdy nepracoval.
Ja tedy nevim zda s tim kucik delal uz neco navic.
Ale ja mam operu a rovnou mi to tam streli nahodnej banner. Kdyz dam refresh tak misto banneru "a" mam hned banner "b" a podobne, zadna prodleva nic. :wink:

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 13:06 16. Jul 2010
by Lord_Berserk
Operu mam taky ale asi to dela bohuzel Kerio Firewall :o ze mi to ukaze cernotu ...

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 13:11 16. Jul 2010
by -darkvision-
Jak psal Kucik, budes mit nekde problem s Javou. Mival jsem to na notesu a jelikoz jsem byl linej to resit, tak jsem to nechal plavat (nesla mi tam spustit treba Evropa 2 pres net - diky te jave).

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 09:41 18. Jul 2010
by hrusi
-darkvision- wrote:Jak psal Kucik, budes mit nekde problem s Javou. Mival jsem to na notesu a jelikoz jsem byl linej to resit, tak jsem to nechal plavat (nesla mi tam spustit treba Evropa 2 pres net - diky te jave).
Mě se něco podobnýho s tím přeráváním Evropy stávalo i na firefoxu, ale myslim že tomu pohli t ypravidelný update a teď to běží normálně. Tak jestli pomůže tohle.

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 10:04 18. Jul 2010
by human_wreck
monstera wrote:( Nostalgicky vzpomíná na dobu kdy u rybníka v Ivory bylo ohniště.... )
Ty NPC děti co furt spamovaly HA! HA! mi ani nepřipomínejte .)