Page 2 of 2
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 11:05 12. Jul 2010
by Pajule

...řešíte chuloviny...kolikrát zařve někdo nechtěně na server a o zamykání brány já se nedivim..kolikrát se stane ,ž e i přes stanné právo prostě lidi tapou v noci po karathě..takže takhle nemáte aspon výmluvy,když napíše ,že je zamčená..maximálně tak když je postava chuck norris
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 11:16 12. Jul 2010
by -RoF-
Šak Noris v Isilu je, ale jen s jedním "r".....hostinský přece

Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 20:53 12. Jul 2010
by -darkvision-
Eqileus wrote: ...
Ty si asi dobrej kus ....... .
Jakej je problem nad tim mavnout rukou a ignorovat to, kdyz Te to nezajima? Velkej problem? Fakt tak velkej? To sory man, ale to mas v realu asi hodne tezkej zivot pak co?

Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:18 13. Jul 2010
by Glumišek
Naopak, dotaz (byť vedený nejspíše osobními antipatiemi) je celkem správný. Pokud se někdo snaží zpříjemnit hru jiným a je možné, že k tomu bude potřebovat i funkci např. "křik", bylo by dle mého vhodné aby o tom, že je to v pořádku a schváleno, byli ostatní nějak informováni (např. sekce na fóru). Pak není možno o této záležitosti hovořit jako o porušení pravidel, v opačném případě ano. Pravidla jsou tu od toho aby se dodržovala a né ohýbala či porušovala jak se komu líbí a hodí (to platí pro všechny).