Page 2 of 3
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 06:33 16. Jul 2010
by Bahnak
Na starec se těším, ani ne kampaně jako vždy do puntíku propracovaná hratelnost v multíku.
Diabloš bude dle mě divnej, neboť na něm dělají podezřele dlouho a bojím se špatně udělaného multíku. Ale třeba překvapí...
Jinak asi nejvíce se těším taktéž na starwarsy od Biowaru, komereční/nekomereční, free servery vzniknou tak nebo tak a podle mě to bude zajímavé. Takže černý kapuce a rudý lightsabry připravit, temná strana síly už čeká...
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 07:49 16. Jul 2010
by Nalkanar
Bahnak wrote:Jinak asi nejvíce se těším taktéž na starwarsy od Biowaru, komereční/nekomereční, free servery vzniknou tak nebo tak a podle mě to bude zajímavé. Takže černý kapuce a rudý lightsabry připravit, temná strana síly už čeká...
No mám pocit, že třeba na Star Wars Galaxies free servery nebyly, ale možná se pletu. Tím chci říct, že si hoši od Star Wars umí dobře pohlídat autorská práva atd.
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 10:44 16. Jul 2010
by Arsen
Zahraju si oboje určitě, ale první SC2 to vím, že mě bavit bude

u toho Diabla spíš z principu zahraju

Jinak k těm Star wars sem někde, že s free serverama nepočítaj, takže po nich půjdou podle mě..
A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 11:04 16. Jul 2010
by Tretas
Arsen wrote:A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2

Oni ji snad ještě někdy vydají?

Vždyť měla být vydáná před dvěma roky a furt to odkládají.

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 11:22 16. Jul 2010
by maku
Tretas wrote: Vždyť měla být vydáná před dvěma roky a furt to odkládají.

"When it's done."

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 11:28 16. Jul 2010
by Tretas
maku wrote:Tretas wrote: Vždyť měla být vydáná před dvěma roky a furt to odkládají.

"When it's done."

Tam de hlavně o to, že než to vyrobili, tak technika a technologie pokročily, tak oni to přepracovávali na lepší úroveň.

A tak třeba to bude stát za to čekání...

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 11:37 16. Jul 2010
by Radim
Mafie 2 má vylízt v srpnu

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 12:28 16. Jul 2010
by maku
Tretas wrote:maku wrote:Tretas wrote: Vždyť měla být vydáná před dvěma roky a furt to odkládají.

"When it's done."

Tam de hlavně o to, že než to vyrobili, tak technika a technologie pokročily, tak oni to přepracovávali na lepší úroveň.

A tak třeba to bude stát za to čekání...

Stejně se mi ten přístup líbí.. většina vývojářů si ti slubuje nějaká data.. pak nic a musí to odložit a zase něco slíbí... Blizz ti prostě vpálí do xichtu..až to bude, tak to bude

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 12:51 16. Jul 2010
by -darkvision-
Já s SCII urcite pocitam s origoškou

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 12:52 16. Jul 2010
by KaTo
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 13:18 16. Jul 2010
by kucik
O Mafii II mi včera někdo říkal, že tam pro ně připravoval (tedy mělo by být hotovo) nějaké modely. Z toho usuzuju, že to fakt myslej vážně. Ale to jen tak z doslechu.
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 14:00 16. Jul 2010
by Arsen
Tretas wrote:Arsen wrote:A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2

Oni ji snad ještě někdy vydají?

Vždyť měla být vydáná před dvěma roky a furt to odkládají.

Tak jako Diablo III je od dvojky 10 let a taky za tu dobu několikrát byla zmínka o vydání takže furt věřím, že spíš vyjde mafie než diablo

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 13:22 22. Jul 2010
by Muthor6
Tak tu máme trailer pro StarCraft II v češtině.
No nevím jak vy, ale mě to připadá spíš jako trailer na nějaké seriál nebo film

) 27. se už blíží
http://www.doupe.cz/Epicky-trailer-na-S ... fault.aspx
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 18:53 22. Jul 2010
by Nalkanar
Jooo v poslední době jsou všecky trailery takové filmoidní... u Old Republic se většina lidí dycky shodne, že ti co dělají trailery, mají mít na starosti i Clone Wars apod.
PS: k čemu čeština?
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 19:16 22. Jul 2010
by Muthor6
No ten trailer, že je s českými titulky.
