Page 2 of 2

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 21:18 19. Jul 2010
by -RoF-
Samozřejmě že i fullplate může vypadat jako šaty, umožnuje to mechanika? Umožnuje. Umožnuje to měnění šatů? Umožnuje.

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 21:21 19. Jul 2010
by Luelle
to je tak,když se tvůrce spoléhá na zdravý rozum

a pak musí za chodu tyhle věci řešit,protože tohle by ho opravdu nenapadlo

změna šatů už to dlouho povolovat nebude ;)

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 21:44 19. Jul 2010
by Bahnak
hm, osobně zastávám ať zbroj vypadá jako zbroj a šaty jako šaty.
Bikiny totiž asi těžko mají základní AC 8.
Pokud bych mermomoci chtěl ať mé postavě jdou pěkně vidět prsa, tak alespoň oplechovat zbytek těla (něco jako v singlu Ariabeth)
Jen názor, kdož jsi bez miny, hoď kamenem...

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 18:40 20. Jul 2010
by pilnik
jsem take pro, aby zbroje (vzlast tezke) vypadaly jako zbroje a ne jako saty...nemusi se zrovna jednat o renesancni fullplat, ale jiste ocividne prvky kovove zbroje by to melo nyst....

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 14:00 21. Jul 2010
by wsweetjane
maku wrote:Fantasy je, když ženská s křídlama chodí po světě a vojede co se hýbe. Nikoliv, když fullplate vypadá jako šaty.
____________________________________________________________

Mě přece nešlo o to že by měla zbroj vypadat jako šaty - i když v prvím dějství NWN má na obrázcích Aribeth opravdu zbroj se suknicí - s šaty...

Navíc do jisté míry je tu i varianta toho že se pod šaty může schovat...:-)

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 14:05 21. Jul 2010
by wsweetjane
Spíš si myslím že je nelogické že u střední zbroje jsou pěkné hrudníky -štíhlé s výstřihem bez, to bych nechala koňovi....A je jich tam dost - kovových a u těžké zbroje jsou samé hnusné, tlusté a dva které sou holé ?kožené?...Ale je asi pravda že budu mít raději ten obnažený hrudník než ty klasické hrůzy co sou tam na výběr :D :D :D :D