Page 2 of 2
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Posted: 21:18 19. Jul 2010
by -RoF-
Samozřejmě že i fullplate může vypadat jako šaty, umožnuje to mechanika? Umožnuje. Umožnuje to měnění šatů? Umožnuje.
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Posted: 21:21 19. Jul 2010
by Luelle
to je tak,když se tvůrce spoléhá na zdravý rozum
a pak musí za chodu tyhle věci řešit,protože tohle by ho opravdu nenapadlo
změna šatů už to dlouho povolovat nebude

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Posted: 21:44 19. Jul 2010
by Bahnak
hm, osobně zastávám ať zbroj vypadá jako zbroj a šaty jako šaty.
Bikiny totiž asi těžko mají základní AC 8.
Pokud bych mermomoci chtěl ať mé postavě jdou pěkně vidět prsa, tak alespoň oplechovat zbytek těla (něco jako v singlu Ariabeth)
Jen názor, kdož jsi bez miny, hoď kamenem...
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Posted: 18:40 20. Jul 2010
by pilnik
jsem take pro, aby zbroje (vzlast tezke) vypadaly jako zbroje a ne jako saty...nemusi se zrovna jednat o renesancni fullplat, ale jiste ocividne prvky kovove zbroje by to melo nyst....
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Posted: 14:00 21. Jul 2010
by wsweetjane
maku wrote:Fantasy je, když ženská s křídlama chodí po světě a vojede co se hýbe. Nikoliv, když fullplate vypadá jako šaty.
____________________________________________________________
Mě přece nešlo o to že by měla zbroj vypadat jako šaty - i když v prvím dějství NWN má na obrázcích Aribeth opravdu zbroj se suknicí - s šaty...
Navíc do jisté míry je tu i varianta toho že se pod šaty může schovat...

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Posted: 14:05 21. Jul 2010
by wsweetjane