Page 2 of 6

Re: Masters of Rock

Posted: 11:25 13. Dec 2011
by -RoF-
kucik wrote:Kvůli Twisted Sisters by to stálo za zvážení, ale zbytek mě zatim nenadchnul.
Jo ale ti byli minulý máster :)

Re: Masters of Rock

Posted: 11:28 13. Dec 2011
by kucik
Jo takhle. Jsem myslel, že byla řeč o letošním.

Re: Masters of Rock

Posted: 12:36 13. Dec 2011
by -RoF-
kucik wrote:Jo takhle. Jsem myslel, že byla řeč o letošním.
Oboje :) Mluvíme o minulém a aj o příštím :roll:

Re: Masters of Rock

Posted: 08:20 26. May 2012
by -RoF-

Re: Masters of Rock

Posted: 12:29 05. Jul 2012
by Sobik
Pokud jede někdo ze severu Čech, dávám dohromady hrdinnou družinu na týhle události. :)

http://www.facebook.com/events/376663812375555/

Re: Masters of Rock

Posted: 09:35 09. Jul 2012
by kucik
Já startuju z Prahy.

Re: Masters of Rock

Posted: 14:43 09. Jul 2012
by -RoF-
Dnes mě dostalo v radiu říkali, že jim tam volali nějací lidi, že jsou dřív na místě a že kdy odvedou ty krávy od vstupu číslo 2 :D

Jinak doporučuju si vzít rozkládací židle, přece jen je to pohodlnější ;)

Re: Masters of Rock

Posted: 14:55 09. Jul 2012
by Molly23
Vezu! :) jinak Rofe, mám si brát spacák?

Re: Masters of Rock

Posted: 15:40 09. Jul 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Vezu! :) jinak Rofe, mám si brát spacák?
Spacák? Na co? Jako jestli chceš spát venku a nebo na balkoně, tak proč ne. :twisted: Ale myslím, že už nebude takové horko jak minulý týden.

Re: Masters of Rock

Posted: 21:37 09. Jul 2012
by kucik
Molly23 wrote:Vezu! :) jinak Rofe, mám si brát spacák?
Jak ty vubec jedes? A kterej den?

Re: Masters of Rock

Posted: 23:08 09. Jul 2012
by Molly23
Hele jsem domluvenej s Johnnym98 že se sejdeme v Pelhřimově ve středu 18:00 a jedu busem z Prahy a pak přestupuji na expresní Taxi Johanka. Já totiž nekempuju, já spív v RoFově doupěti rozko....

Re: Masters of Rock

Posted: 01:51 16. Jul 2012
by johnny98-G
Tak a MoR 2012 je minulost.
Diky vsem, ktere jsem tam potkal byli jste super.

Re: Masters of Rock

Posted: 13:48 16. Jul 2012
by Molly23
Taky díky :). A hlavně Kucíkovcům za odvoz! Doufám že jste dojeli dobře potom.

Re: Masters of Rock

Posted: 13:59 16. Jul 2012
by kucik
Bylo to fajn. díky všem. Po pár hodinách spánku jsou rána krušná. V uších mi pořád ještě píská. Já bych spal...

Re: Masters of Rock

Posted: 14:55 16. Jul 2012
by -RoF-
Též díky, na kámoše se vždy na tom mástru těším a též na tu atmosféru a hlavně fajn hudbu.
A doufám se v podobném a nebo i větším složení potkáme opět příští rok. ;)

Tady vám dám aj nějaké odkazy na videa co jsem natáčel, aby bylo na co vzpomínat, u některých kapel jsem netušil názvy. Možná je u některých název špatně, to kdyžtak opravte.

Čtvrtek 12.7.2012

Ze začátku je tam kytarové solo a pak to hend navazuje na další písničku. Celkem pěkná historie ;)
Thin Lizzy - Whiskey in the jar

Pohodovky, kde byly pěkné doprovodné videa a hudba skvělá prostě od začátku koncertu až do konce.
Within Temptation

Pátek 13.7.2012

Na tyhle jsem se hodně těšil a jsem rád, že nezklamali.
Freedom Call - Power & Glory

Pro mě osobně příjemné překvapení, páč když jsem je viděl na dřívějším mástru, tak nic moc a ted už to bylo povedené.
Unisonic

Čekal jsem možná trošku víc, ale aj tak dobré.
Edguy

Sobota 14.7.2012

Tuhle kapelu jsem viděl sice už po několikáté, ale prostě neomrzí. ;)
Korpiklaani - Vodka

Povedená klasika.
Stratovarius - Eagleheart

Další z kapel na kterou jsem se těšil, ikdyž byla dost v pozdních hodinách, ale čekání se vyplatilo.
"Eee šššt students" ten zpěvák byl fajn. :twisted:
Deathstars - Tongues

Deathstars - The Revolution Exodus

Neděle 15.7.2012

Pro mě osobně další z příjemných překvapení.
Gotthard

Co k tomu dodat, prostě drsná zpěvačka a z mého pohledu, moc dobré kytary.
Arch Enemy - We will Rise

Pěkné ukončení festivalu a hlavně hlášky zpěváka pobavily.
Jinak to tričko.... a já si říkal, kde jsem ho už viděl. Ty oči ..hmm...fakt velké a pěkné. :oops: :roll:
Sabaton - Talvisota

Tohle je myslím ta speciální písnička na počest českého letce v RAF, ale název netuším.
Sabaton