Též díky, na kámoše se vždy na tom mástru těším a též na tu atmosféru a hlavně fajn hudbu.
A doufám se v podobném a nebo i větším složení potkáme opět příští rok.
Tady vám dám aj nějaké odkazy na videa co jsem natáčel, aby bylo na co vzpomínat, u některých kapel jsem netušil názvy. Možná je u některých název špatně, to kdyžtak opravte.
Čtvrtek 12.7.2012
Ze začátku je tam kytarové solo a pak to hend navazuje na další písničku. Celkem pěkná historie
Thin Lizzy - Whiskey in the jar
Pohodovky, kde byly pěkné doprovodné videa a hudba skvělá prostě od začátku koncertu až do konce.
Within Temptation
Pátek 13.7.2012
Na tyhle jsem se hodně těšil a jsem rád, že nezklamali.
Freedom Call - Power & Glory
Pro mě osobně příjemné překvapení, páč když jsem je viděl na dřívějším mástru, tak nic moc a ted už to bylo povedené.
Unisonic
Čekal jsem možná trošku víc, ale aj tak dobré.
Edguy
Sobota 14.7.2012
Tuhle kapelu jsem viděl sice už po několikáté, ale prostě neomrzí.
Korpiklaani - Vodka
Povedená klasika.
Stratovarius - Eagleheart
Další z kapel na kterou jsem se těšil, ikdyž byla dost v pozdních hodinách, ale čekání se vyplatilo.
"Eee šššt students" ten zpěvák byl fajn.
Deathstars - Tongues
Deathstars - The Revolution Exodus
Neděle 15.7.2012
Pro mě osobně další z příjemných překvapení.
Gotthard
Co k tomu dodat, prostě drsná zpěvačka a z mého pohledu, moc dobré kytary.
Arch Enemy - We will Rise
Pěkné ukončení festivalu a hlavně hlášky zpěváka pobavily.
Jinak to tričko.... a já si říkal, kde jsem ho už viděl. Ty oči ..hmm...fakt velké a pěkné.
Sabaton - Talvisota
Tohle je myslím ta speciální písnička na počest českého letce v RAF, ale název netuším.
Sabaton