Zakázané předměty
Re: Zakázané předměty
Výborně, takže vyřešeno. Hlavně že jsme se dohodli.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Zakázané předměty
Mno taky sem si nevšimnul že bych někde volil nějaká špatná slova,pouze vyslovuji názor a to se snad ještě smí.Upřímně sem rád že teď nemusím začínat protože bych se vším tím co je kde napsáno prokousávat nechtěl.DenGrasse wrote:Pánové, fakt padam na prdel před vaší útlocitností. Kdyby to napsal někdo kdo se na foru vyjadřuje slušně a neútočně, uznal bych třeba že má pravdu (i když máme své důvody proč být poslední dny dost nabroušení). Ale od vás dvou to fakt neberu - zrovna vy se vyjadřujete minimáně stejně a spíš ještě mnohem ostřeji a většinou bez důvodu. Takže si laskavě zameťte před vlastním prahem, než se do někoho začnete obouvat.
P.S.: zameteno
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an