Page 2 of 2

Re: Zakázané předměty

Posted: 23:43 22. Jul 2010
by Bas
Děkuju

Re: Zakázané předměty

Posted: 00:22 23. Jul 2010
by DenGrasse
Výborně, takže vyřešeno. Hlavně že jsme se dohodli.

Re: Zakázané předměty

Posted: 08:23 24. Jul 2010
by Radim
DenGrasse wrote:Pánové, fakt padam na prdel před vaší útlocitností. Kdyby to napsal někdo kdo se na foru vyjadřuje slušně a neútočně, uznal bych třeba že má pravdu (i když máme své důvody proč být poslední dny dost nabroušení). Ale od vás dvou to fakt neberu - zrovna vy se vyjadřujete minimáně stejně a spíš ještě mnohem ostřeji a většinou bez důvodu. Takže si laskavě zameťte před vlastním prahem, než se do někoho začnete obouvat.
Mno taky sem si nevšimnul že bych někde volil nějaká špatná slova,pouze vyslovuji názor a to se snad ještě smí.Upřímně sem rád že teď nemusím začínat protože bych se vším tím co je kde napsáno prokousávat nechtěl.

P.S.: zameteno :mrgreen: