Page 2 of 4

Re: Odlog po zabití

Posted: 17:24 26. Jul 2010
by menderon
Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:

Re: Odlog po zabití

Posted: 18:05 26. Jul 2010
by Firefox_
menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:
Pleteš se :-)

Re: Odlog po zabití

Posted: 18:40 26. Jul 2010
by Radim
Jo drowové prostě dneska řádili,tak aspoň víte že tady pořád jsme

Re: Odlog po zabití

Posted: 07:31 27. Jul 2010
by Glumišek
menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:
Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou. :lol:

Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace

............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat :mrgreen:

Re: Odlog po zabití

Posted: 08:32 27. Jul 2010
by LDamian
Glumišek wrote:
menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:
Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou. :lol:

Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace

............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat :mrgreen:
Inu, dobrý masakr to byl. :) :wink: Tuším stále má někde BU hlavu jakéhosi Valdora vypreparovanou.

Tehdy tam v té epické bitvě padlo tak možná 40-60 drowských a duergarských strážných a jejich nebezpečných mazlíčků + ještě vaše postavy. A je fakt, že i když jsme se tam sešli snad v počtu deseti epických postav a dvě z nich byli mniši nad 30. úrovní, nakonec nás přeci jen hnali svinským krokem. Jsem chvíli myslel, že se ven ani nedostaneme. Ale to pole mrtvol za námi mne vážně těšilo. :twisted:

A povrch se může chlubit tím, že dokázal zaútočit na hlavní město drowů! Zatímco drowové příštipkaří kolem vesniček a na pořádný útok se nevzmůžou! :twisted: :wink:

PS: je fakt, že on to dost omezuje strach z permky co za útok na město hrozí, pokud tam postava padne... Ale tehdy jsme se nějak vyhecovali no...

PPS: když nad tím tak přemýšlím, tak podle reálií drowové Karathu téměř zničili. Takže máme stále ještě co vracet.... :wink:

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:18 27. Jul 2010
by Bahnak
tak na tuhle akci taky vzpomínám s úsměvem na rtech...
mapa poseta bezpočtem mrtvol, krev kam oko dohlédne, do toho pár beholderu co castili timestopy a kouzla smrti a pár našich drowešku jako objetní berani :-D
Nutno podotknout že v této bitvě jsem dostal na budku hned dvakrát :-D
Ale to se již popisovalo jinde... to byly časy... :-D

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:23 27. Jul 2010
by menderon
Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:27 27. Jul 2010
by LDamian
menderon wrote:Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
Vsak si sam psal, ze by sis nejaky flame o tom, jak high levely okupuji podtemno a lovi drowy chtel precist. Tak ti tu delame radost a jeste se ti to nelibi. :wink:

A jinak rek bych, ze puvodni tema tohoto topicu je tak nejak vycerpane. Tak to snad moc nevadi, kdyz si tu trochu senilne zaslintam a starecky zavyhrozuji drowum. :twisted: :wink:

Re: Odlog po zabití

Posted: 15:43 27. Jul 2010
by menderon
OK OK OK omlouvám se no, Taky jsem napsal, že se bavím, ne že ne:)
Jinak očekával bych taky třeba flame:
Drow: tak to jsem nežral, chytili mne a namísto předání strážím mně napřed nechali stát týden na sluníčku, pak mne nutili zpívat trpasličí národní písně, přivázali mihladovou krysu na břicho a dozadu dali špek. No a po tom co mne skoro zabili mne strčili do medu a posypali peřím a strčili na den do kurníku ke slepicím. teprvepak mne předali strážím.
JO a před tím vším se mne nezeptali, jestli mi nevadí mučení! 8)

Re: Odlog po zabití

Posted: 16:07 27. Jul 2010
by KaTo
menderon wrote:...
*čmárá si do deníčku*Tu fintu s krysou znám ve variantě džbán s dírou ve dně přiložený na břicho a žhavým pohrabáčem "stimulovaná" myška si už cestu "ven" najde sama (made in China).
Ale fintu s trpasličíma národníma písněma...tu si zapíšu a dozajista použiju!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Odlog po zabití

Posted: 16:43 27. Jul 2010
by menderon
Než byl gnómí život ukončen, brouzdal jsem po Internetu a připravoval blaho pro Ulraeena, dokonce jsem šetřil 2 500 000 zl na jeho ulovení od lovců, no byl jsem na začátku s financema, ale beznadějnéto nebylo. Ale mučební postup jsem měl v kostře stanovenej. myslím, že by to ocenil. Ještě by mne prosil o to abych mu pujčil ostrý papír, nebo oblázek, aby si mohl podříznout žíly.

Re: Odlog po zabití

Posted: 16:48 27. Jul 2010
by de Aers
Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ? :D

Re: Odlog po zabití

Posted: 16:54 27. Jul 2010
by menderon
de Aers wrote:Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ? :D

Věděl, ale když bych ti to dal na stůl musel by ji vyrazit 8) Proto jsem ten konec zahrál do autu, cena mi přišla OK.

Re: Odlog po zabití

Posted: 17:14 27. Jul 2010
by Urlraen
Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se :D

Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž ;)

Re: Odlog po zabití

Posted: 17:17 27. Jul 2010
by menderon
Urlraen wrote:Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se :D

Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž ;)
No pokud se nemýlím, v pravidlech je, že si nepomatuješ jednu hodinu, tak si pomatuji dlocela dost, krom té hodiny..... ale to už je ted jedno.