Page 2 of 4
Re: Odlog po zabití
Posted: 17:24 26. Jul 2010
by menderon
Re: Odlog po zabití
Posted: 18:05 26. Jul 2010
by Firefox_
Pleteš se

Re: Odlog po zabití
Posted: 18:40 26. Jul 2010
by Radim
Jo drowové prostě dneska řádili,tak aspoň víte že tady pořád jsme
Re: Odlog po zabití
Posted: 07:31 27. Jul 2010
by Glumišek
Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou.
Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace
............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat

Re: Odlog po zabití
Posted: 08:32 27. Jul 2010
by LDamian
Glumišek wrote:
Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou.
Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace
............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat

Inu, dobrý masakr to byl.

Tuším stále má někde BU hlavu jakéhosi Valdora vypreparovanou.
Tehdy tam v té epické bitvě padlo tak možná 40-60 drowských a duergarských strážných a jejich nebezpečných mazlíčků + ještě vaše postavy. A je fakt, že i když jsme se tam sešli snad v počtu deseti epických postav a dvě z nich byli mniši nad 30. úrovní, nakonec nás přeci jen hnali svinským krokem. Jsem chvíli myslel, že se ven ani nedostaneme. Ale to pole mrtvol za námi mne vážně těšilo.
A povrch se může chlubit tím, že dokázal zaútočit na hlavní město drowů! Zatímco drowové příštipkaří kolem vesniček a na pořádný útok se nevzmůžou!
PS: je fakt, že on to dost omezuje strach z permky co za útok na město hrozí, pokud tam postava padne... Ale tehdy jsme se nějak vyhecovali no...
PPS: když nad tím tak přemýšlím, tak podle reálií drowové Karathu téměř zničili. Takže máme stále ještě co vracet....

Re: Odlog po zabití
Posted: 15:18 27. Jul 2010
by Bahnak
tak na tuhle akci taky vzpomínám s úsměvem na rtech...
mapa poseta bezpočtem mrtvol, krev kam oko dohlédne, do toho pár beholderu co castili timestopy a kouzla smrti a pár našich drowešku jako objetní berani

Nutno podotknout že v této bitvě jsem dostal na budku hned dvakrát

Ale to se již popisovalo jinde... to byly časy...

Re: Odlog po zabití
Posted: 15:23 27. Jul 2010
by menderon
Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
Re: Odlog po zabití
Posted: 15:27 27. Jul 2010
by LDamian
menderon wrote:Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
Vsak si sam psal, ze by sis nejaky flame o tom, jak high levely okupuji podtemno a lovi drowy chtel precist. Tak ti tu delame radost a jeste se ti to nelibi.
A jinak rek bych, ze puvodni tema tohoto topicu je tak nejak vycerpane. Tak to snad moc nevadi, kdyz si tu trochu senilne zaslintam a starecky zavyhrozuji drowum.

Re: Odlog po zabití
Posted: 15:43 27. Jul 2010
by menderon
OK OK OK omlouvám se no, Taky jsem napsal, že se bavím, ne že ne:)
Jinak očekával bych taky třeba flame:
Drow: tak to jsem nežral, chytili mne a namísto předání strážím mně napřed nechali stát týden na sluníčku, pak mne nutili zpívat trpasličí národní písně, přivázali mihladovou krysu na břicho a dozadu dali špek. No a po tom co mne skoro zabili mne strčili do medu a posypali peřím a strčili na den do kurníku ke slepicím. teprvepak mne předali strážím.
JO a před tím vším se mne nezeptali, jestli mi nevadí mučení!

Re: Odlog po zabití
Posted: 16:07 27. Jul 2010
by KaTo
menderon wrote:...
*čmárá si do deníčku*Tu fintu s krysou znám ve variantě džbán s dírou ve dně přiložený na břicho a žhavým pohrabáčem "stimulovaná" myška si už cestu "ven" najde sama (made in China).
Ale fintu s trpasličíma národníma písněma...tu si zapíšu a dozajista použiju!!

Re: Odlog po zabití
Posted: 16:43 27. Jul 2010
by menderon
Než byl gnómí život ukončen, brouzdal jsem po Internetu a připravoval blaho pro Ulraeena, dokonce jsem šetřil 2 500 000 zl na jeho ulovení od lovců, no byl jsem na začátku s financema, ale beznadějnéto nebylo. Ale mučební postup jsem měl v kostře stanovenej. myslím, že by to ocenil. Ještě by mne prosil o to abych mu pujčil ostrý papír, nebo oblázek, aby si mohl podříznout žíly.
Re: Odlog po zabití
Posted: 16:48 27. Jul 2010
by de Aers
Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ?

Re: Odlog po zabití
Posted: 16:54 27. Jul 2010
by menderon
de Aers wrote:Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ?

Věděl, ale když bych ti to dal na stůl musel by ji vyrazit

Proto jsem ten konec zahrál do autu, cena mi přišla OK.
Re: Odlog po zabití
Posted: 17:14 27. Jul 2010
by Urlraen
Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se
Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž

Re: Odlog po zabití
Posted: 17:17 27. Jul 2010
by menderon
Urlraen wrote:Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se
Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž

No pokud se nemýlím, v pravidlech je, že si nepomatuješ jednu hodinu, tak si pomatuji dlocela dost, krom té hodiny..... ale to už je ted jedno.