Page 2 of 2

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 15:50 03. Aug 2010
by Dark_Sidius
Stačí mi kouknout v partě po hodině hry kde pořád stojíš a je mi to úplně jasný. Upozorňuju, že jsem si toho nevšimnul jako jedinej. :wink:
Možná by bylo vhodný se podívat taky s kým tam stojím a nebo se tam přijít podívat. Už nebudu reagovat na tyhle výmysly a pomluvy.

Jinak už mě v partě s tvýma postavama neuvidíš, nemusíš se bát. A já se zase nemusím být imploze pod nohy od mistra kleriků. :wink:

Narozdíl od tebe pro fungování rodiny něco dělám.
S tím nahraným časem bych dával bacha. Nevíš kolik mám na účtu postav.
Říkej si co chceš. Já vím své.

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 15:51 03. Aug 2010
by de Aers
Roztrhejte si občanky... myslim, že by to časem řekl někdo jiný, ale asi by jste si tyhle spory měli jít vyřešit jinam, páč tohle je sekce pro hlášení chyb... možná když si to vyříkáte v sekci Chyby u hráčských postav, tak budou okolnosti shovívavější :D

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 15:51 03. Aug 2010
by G14
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sry za spam,ale chlapi to je fakt sranda to cist :mrgreen: do sebe!!! :twisted:

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 15:57 03. Aug 2010
by Muthor6
Omlouvám se za OT ale při příležitosti takového flejmu mi to nedalo : http://www.youtube.com/watch?v=HVa060VgL0s :mrgreen:

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 16:03 03. Aug 2010
by KaTo
de Aers wrote:Roztrhejte si občanky...
*zakašle* Nemůžeš si roztrhat něco, co ti ještě nevydali... :twisted: :twisted: :twisted:

Ale vážně - neblbněte chlapi, je to "jen" hra...

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 16:14 03. Aug 2010
by -darkvision-
hrusi wrote: ...
Možná by jsi mohl vědět, když hraješ klerika, že klerik takový kouzlo nemá. ...
No ja myslel ze byla rec o techto kouzlech ne? Cituji: "Od toho, aby nám nedali ani imunitu na mysl nebo ochranu pred kouzlama."

Opravte me pokad se pletu, ale zrovna klerik tato kouzla snad ma, nebo ne? Imka na mysl, imka na smrtici magii, srko (ochrana pred kouzly,magicka odolnost - kazdej tomu rika jinak), ochrana pred negativni energii apod.

Ja tedy nevim, hral jsem pred lety jak Zenko, tak i melee klerika. A fakt bych dal ruce do vohne za to, ze tyhle kouzla oba moji klerici meli, dokonce i implozi...

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 16:20 03. Aug 2010
by de Aers
KaTo wrote:
de Aers wrote:Roztrhejte si občanky...
*zakašle* Nemůžeš si roztrhat něco, co ti ještě nevydali... :twisted: :twisted: :twisted:

Ale vážně - neblbněte chlapi, je to "jen" hra...
Co já vim kolik jim je :)

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 16:26 03. Aug 2010
by Bahnak
tyhle výlevy si nechte na PM, na forum to prosím netahejte.
Nikdo není dokonalý.
Už do toho nerejte, není každý den posvícení.
Já se dnes znovu utvrdil v tom, že se máme co učit, ale nadávky a vyčítky si řekněte ve hře a nenuťe to ostatní číst.
Topic byl založen za účelem poukázat na chybu NPC v lokaci, neboť kouzlí útočná kouzlav timestopu.
Mě to dnes taky stálo hodně a neflejmuju abych do někoho rýpal.

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 16:50 03. Aug 2010
by LDamian
Díky za vynášení informací o buildech podtemna. :twisted:

Klerik IMHO nemá na Thalii imku na mysl. Kouzlo "protection from evi/goodl" dává pouze bonus na vůli proti zvolenému přesvědčení.

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 16:52 03. Aug 2010
by -RoF-
Klerda má i rozjasnění ;)

Jinak cheche víc NPC kouzlí v time stopu, divím se že si an to stěžujete až ted :wink:

A hádka krásná :twisted:

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 17:03 03. Aug 2010
by LDamian
-RoF- wrote:Klerda má i rozjasnění....
Hmmmm. Pravda. Díky.

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 17:08 03. Aug 2010
by Sapal
Já Vám tam snad radši půjdu hrát znova čaroděje. :D Ale čte se to dobře.

Re: Orčí tesáky - Bhardrill

Posted: 17:12 03. Aug 2010
by G14
Sapal wrote:Já Vám tam snad radši půjdu hrát znova čaroděje. :D Ale čte se to dobře.
jo rozlouskni to tam! a ukaz jim jak se hraje za maga :twisted: