Page 2 of 8
Re: osudový výběr
Posted: 07:23 10. Aug 2010
by černý vlk
-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a
nebudes si ted davat prahvozd 
a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).
Re: osudový výběr
Posted: 07:40 10. Aug 2010
by -RoF-
Tak mě taky přijde zvláštní, že se to upravilo až ted a vcelku se vlkovi nedivím, většinou se to upravilo až po jeho masovém používání
Já se bavím jak reagují někteří hráči, třeba tady darkvisiona bych chtěl vidět, jak by reagoval, kdyby konečně upravili lepší útočiště.
Je zvláštní, že se tu některé úpravy udělají bez upozornění.
Re: osudový výběr
Posted: 08:19 10. Aug 2010
by LDamian
Jsem se z toho topicu stale nedozvedel, co se vlastne upravilo.
1. Vyhazuje ted ovladnuti z utociste nebo nevyhazuje? Je zakazano kouzlit ovladnuti z utociste nebo neni? Muze napriklad mag v utocisti davat bojovnikovi v cvc ovladnuti tak dlouho, az se podari bez toho, aby vypadl z utociste?
2. Pokud nekdo upravil jenom rakshy, tak to vazne neni zmena pravidel, ani opraveni toho vyhazovani z utociste ani zmena nastaveni postav. Je to bezna uprava lokace a potvor a ta se normalne nikam nepise.
3. Meč katastrof (black blade of disaster) se take nejak upravoval? Jak?
Re: osudový výběr
Posted: 08:20 10. Aug 2010
by tao kan
Já s omezením rakši souhlasím, to byl prostě masakr. Na druhou stranu se bojím co příjde dál. Byla by škoda prskavky osekat na pouhé boosty a counterspell. Každej by měl mít šanci si někde něco zabít i sám.
Takovej hraničář si veme zvíře, lehce si ho může boostnou a pak po jeho boku rosekávat nepřítele na kousky. Čaroděj nemá vlastní dmg (pokud nechce hned prijít o kouzla nebo zadne nemit kdyz se zkombinuje), tudíž ztrácí a jeho expení padá na ovládnutém.
Re: osudový výběr
Posted: 08:39 10. Aug 2010
by -darkvision-
černý vlk wrote:-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a
nebudes si ted davat prahvozd 
a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).
No pokad sis vsimnul ja za to loboval uz drive ze to tam mate moc snadny a svete div se, me to trebas bylo proti srsti to takhle vyuzivat. Protoze a ted ruce na srdce, kdyz vis (a ze zrovna ty vlku jsi v nwn zbehlej) ze by te to melo jako utocna akce vyhazovat a nevyhazuje, to budes smele vyuzivat dal a kdyz ti to vemou, tak sup s tim na forko???
Jinak to byla reakce na Firefoxe s tim ze si nebude davat prahvozd, ze mu sebrali hracku, ne na tebe, protoze jak vim, ty si ho davat budes, nejsi zadnej lamak, ze.

Re: osudový výběr
Posted: 09:29 10. Aug 2010
by černý vlk
-darkvision- wrote:černý vlk wrote:-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a
nebudes si ted davat prahvozd 
a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).
No pokad sis vsimnul ja za to loboval uz drive ze to tam mate moc snadny a svete div se, me to trebas bylo proti srsti to takhle vyuzivat. Protoze a ted ruce na srdce, kdyz vis (a ze zrovna ty vlku jsi v nwn zbehlej) ze by te to melo jako utocna akce vyhazovat a nevyhazuje, to budes smele vyuzivat dal a kdyz ti to vemou, tak sup s tim na forko???
Jinak to byla reakce na Firefoxe s tim ze si nebude davat prahvozd, ze mu sebrali hracku, ne na tebe, protoze jak vim, ty si ho davat budes, nejsi zadnej lamak, ze.

ale tady se mýlíš v jedné věci, já o bugu dlouho ani nevěděl, kouzlil jsem GS ihned po ovládnutí znovu. moc snadné mi to s rakšou přišlo jen v jedné věci a to v té, že rychle běhá, to je celé

Re: osudový výběr
Posted: 09:33 10. Aug 2010
by de Aers
Ach jo... stejně tu nic tímhle nevyřešíte... vzneste jen otázky na které vám odpoví tým a... zbytek je zbytečnej....
Re: osudový výběr
Posted: 09:59 10. Aug 2010
by černý vlk
de Aers wrote:Ach jo... stejně tu nic tímhle nevyřešíte... vzneste jen otázky na které vám odpoví tým a... zbytek je zbytečnej....
k flamu tým fakt nepotřebuju a vyřešit ve flamu nic nechci, proto je to taky "flame"

Re: osudový výběr
Posted: 09:59 10. Aug 2010
by tao kan
je to ve flames a tak to má hořet !

Re: osudový výběr
Posted: 10:19 10. Aug 2010
by Luelle
kde berete ty úvahy že má někdo právo si něco vybít sám?
ano je mi proti srsti když někdo ovládne potvoru a vybije s ní prahvozd... navíc jenu z nejsilnějších potvor - Rakša není roztomilej tygřík, ale démon probohy! a dokonce jeden z démonů vyšších - nejen že kouzlí, ale světě div se i přemýšlí!
narozdíl od některých hráčů to opakuji už postpadésáté
dung má být výprava z které se nemusíte vrátit..dobrodružství, zážitek, prožitek, užitek, ale ne přežitek!
postava se má bát..ano i epická postava má cítit strach - ne nadarmo je náš vlastní strach to nejtěžší co můžeme ovládnout
nevím po kolikáté už to říkám...přestante přemýšlet tolik nad těmi čísly - at to jsou čísla dmg, lvlu, počet zabitých potvor, počet expů, zlata, ajánevímcoještě
a žijte své postavy - získáte nový rozměr, který vás obohatí o spoutu zážitků - i když..když chcete svou postavu žít musíte o toho přemýšlet a to je namáhavé, chápu že to spoustu lidí nedělá - ale copak když promýšlíte buildy nemusíte přemýšlet? a počítat ta hloupá čísla /což je třeba pro mne odobně namáhavější než promýšlení jak by se postava zachovala v tu a tu chvíli/
hrát roboty, kteří necítí bolest, nemají před nikým úctu a žijí s neustálou jistotou že kliknou dole na ďábla a projsou zase do světa za každých okolností musí být doclea nuda /tedy ne pokud je vám 12/....
Re: osudový výběr
Posted: 10:20 10. Aug 2010
by Jkerry
Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
Re: osudový výběr
Posted: 10:26 10. Aug 2010
by LDamian
Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim.

Re: osudový výběr
Posted: 10:27 10. Aug 2010
by Muthor6
To že vám konečně zatrhli Rakšu je jedině dobře.
Už takhle může čaroděj povolávat Golema, který si nahodí sám kamennou kůži, štít smrti, kyselinový štít a ohnivý štít, který TAKY zvládne polovinu prahvozdu

Nebo spíš se oni zvládnou o něj
GSko by se mělo upravit, aby vyhazovalo při stejných akcích jako neviditelnost -> prostě by to měl být jenom invis, který nejde prohlédnout TSkem , což je taky dost dobrý ne?

Re: osudový výběr
Posted: 10:28 10. Aug 2010
by LDamian
Luelle wrote:
postava se má bát..ano i epická postava má cítit strach - ne nadarmo je náš vlastní strach to nejtěžší co můžeme ovládnout

Muj paladin ma na strach imunitu! Strach ovladl od prvniho levelu!

Re: osudový výběr
Posted: 10:29 10. Aug 2010
by Jkerry
LDamian wrote:Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim.

Má podobu Ďasa s helmou (Fighter lvl 18) Takže už nemá dva ubohý útoky a samozřejmě je nezranitelný.