Page 2 of 8

Re: osudový výběr

Posted: 07:23 10. Aug 2010
by černý vlk
-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd :D
a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).

Re: osudový výběr

Posted: 07:40 10. Aug 2010
by -RoF-
Tak mě taky přijde zvláštní, že se to upravilo až ted a vcelku se vlkovi nedivím, většinou se to upravilo až po jeho masovém používání :roll:

Já se bavím jak reagují někteří hráči, třeba tady darkvisiona bych chtěl vidět, jak by reagoval, kdyby konečně upravili lepší útočiště.

Je zvláštní, že se tu některé úpravy udělají bez upozornění.

Re: osudový výběr

Posted: 08:19 10. Aug 2010
by LDamian
Jsem se z toho topicu stale nedozvedel, co se vlastne upravilo.

1. Vyhazuje ted ovladnuti z utociste nebo nevyhazuje? Je zakazano kouzlit ovladnuti z utociste nebo neni? Muze napriklad mag v utocisti davat bojovnikovi v cvc ovladnuti tak dlouho, az se podari bez toho, aby vypadl z utociste?

2. Pokud nekdo upravil jenom rakshy, tak to vazne neni zmena pravidel, ani opraveni toho vyhazovani z utociste ani zmena nastaveni postav. Je to bezna uprava lokace a potvor a ta se normalne nikam nepise.

3. Meč katastrof (black blade of disaster) se take nejak upravoval? Jak?

Re: osudový výběr

Posted: 08:20 10. Aug 2010
by tao kan
Já s omezením rakši souhlasím, to byl prostě masakr. Na druhou stranu se bojím co příjde dál. Byla by škoda prskavky osekat na pouhé boosty a counterspell. Každej by měl mít šanci si někde něco zabít i sám.

Takovej hraničář si veme zvíře, lehce si ho může boostnou a pak po jeho boku rosekávat nepřítele na kousky. Čaroděj nemá vlastní dmg (pokud nechce hned prijít o kouzla nebo zadne nemit kdyz se zkombinuje), tudíž ztrácí a jeho expení padá na ovládnutém.

Re: osudový výběr

Posted: 08:39 10. Aug 2010
by -darkvision-
černý vlk wrote:
-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd :D
a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).
No pokad sis vsimnul ja za to loboval uz drive ze to tam mate moc snadny a svete div se, me to trebas bylo proti srsti to takhle vyuzivat. Protoze a ted ruce na srdce, kdyz vis (a ze zrovna ty vlku jsi v nwn zbehlej) ze by te to melo jako utocna akce vyhazovat a nevyhazuje, to budes smele vyuzivat dal a kdyz ti to vemou, tak sup s tim na forko???

Jinak to byla reakce na Firefoxe s tim ze si nebude davat prahvozd, ze mu sebrali hracku, ne na tebe, protoze jak vim, ty si ho davat budes, nejsi zadnej lamak, ze. 8)

Re: osudový výběr

Posted: 09:29 10. Aug 2010
by černý vlk
-darkvision- wrote:
černý vlk wrote:
-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd :D
a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).
No pokad sis vsimnul ja za to loboval uz drive ze to tam mate moc snadny a svete div se, me to trebas bylo proti srsti to takhle vyuzivat. Protoze a ted ruce na srdce, kdyz vis (a ze zrovna ty vlku jsi v nwn zbehlej) ze by te to melo jako utocna akce vyhazovat a nevyhazuje, to budes smele vyuzivat dal a kdyz ti to vemou, tak sup s tim na forko???

Jinak to byla reakce na Firefoxe s tim ze si nebude davat prahvozd, ze mu sebrali hracku, ne na tebe, protoze jak vim, ty si ho davat budes, nejsi zadnej lamak, ze. 8)
ale tady se mýlíš v jedné věci, já o bugu dlouho ani nevěděl, kouzlil jsem GS ihned po ovládnutí znovu. moc snadné mi to s rakšou přišlo jen v jedné věci a to v té, že rychle běhá, to je celé ;)

Re: osudový výběr

Posted: 09:33 10. Aug 2010
by de Aers
Ach jo... stejně tu nic tímhle nevyřešíte... vzneste jen otázky na které vám odpoví tým a... zbytek je zbytečnej....

Re: osudový výběr

Posted: 09:59 10. Aug 2010
by černý vlk
de Aers wrote:Ach jo... stejně tu nic tímhle nevyřešíte... vzneste jen otázky na které vám odpoví tým a... zbytek je zbytečnej....
k flamu tým fakt nepotřebuju a vyřešit ve flamu nic nechci, proto je to taky "flame" :)

Re: osudový výběr

Posted: 09:59 10. Aug 2010
by tao kan
je to ve flames a tak to má hořet ! :twisted:

Re: osudový výběr

Posted: 10:19 10. Aug 2010
by Luelle
kde berete ty úvahy že má někdo právo si něco vybít sám?

ano je mi proti srsti když někdo ovládne potvoru a vybije s ní prahvozd... navíc jenu z nejsilnějších potvor - Rakša není roztomilej tygřík, ale démon probohy! a dokonce jeden z démonů vyšších - nejen že kouzlí, ale světě div se i přemýšlí!

narozdíl od některých hráčů to opakuji už postpadésáté

dung má být výprava z které se nemusíte vrátit..dobrodružství, zážitek, prožitek, užitek, ale ne přežitek!
postava se má bát..ano i epická postava má cítit strach - ne nadarmo je náš vlastní strach to nejtěžší co můžeme ovládnout

nevím po kolikáté už to říkám...přestante přemýšlet tolik nad těmi čísly - at to jsou čísla dmg, lvlu, počet zabitých potvor, počet expů, zlata, ajánevímcoještě

a žijte své postavy - získáte nový rozměr, který vás obohatí o spoutu zážitků - i když..když chcete svou postavu žít musíte o toho přemýšlet a to je namáhavé, chápu že to spoustu lidí nedělá - ale copak když promýšlíte buildy nemusíte přemýšlet? a počítat ta hloupá čísla /což je třeba pro mne odobně namáhavější než promýšlení jak by se postava zachovala v tu a tu chvíli/
hrát roboty, kteří necítí bolest, nemají před nikým úctu a žijí s neustálou jistotou že kliknou dole na ďábla a projsou zase do světa za každých okolností musí být doclea nuda /tedy ne pokud je vám 12/....

Re: osudový výběr

Posted: 10:20 10. Aug 2010
by Jkerry
Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.

Re: osudový výběr

Posted: 10:26 10. Aug 2010
by LDamian
Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim. :)

Re: osudový výběr

Posted: 10:27 10. Aug 2010
by Muthor6
To že vám konečně zatrhli Rakšu je jedině dobře.
Už takhle může čaroděj povolávat Golema, který si nahodí sám kamennou kůži, štít smrti, kyselinový štít a ohnivý štít, který TAKY zvládne polovinu prahvozdu :roll: Nebo spíš se oni zvládnou o něj :lol:
GSko by se mělo upravit, aby vyhazovalo při stejných akcích jako neviditelnost -> prostě by to měl být jenom invis, který nejde prohlédnout TSkem , což je taky dost dobrý ne? :shock:

Re: osudový výběr

Posted: 10:28 10. Aug 2010
by LDamian
Luelle wrote:
postava se má bát..ano i epická postava má cítit strach - ne nadarmo je náš vlastní strach to nejtěžší co můžeme ovládnout
:twisted: Muj paladin ma na strach imunitu! Strach ovladl od prvniho levelu! :twisted:

Re: osudový výběr

Posted: 10:29 10. Aug 2010
by Jkerry
LDamian wrote:
Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim. :)
Má podobu Ďasa s helmou (Fighter lvl 18) Takže už nemá dva ubohý útoky a samozřejmě je nezranitelný.